Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen pont elötte megálhatsz! csütörtökön nem vagyok!
Az este kaptam meg az útvonalamat Nagyatád-Barcs-Szigetvár ha jól néztem pont Pécsen megyek keresztül 7.5 tonnással meglehet közelíteni a boltot?
ok.
gyári szürökkel! 19700ft
sac-per-kb. mennyi lesz ?
Persze! Köldöm
Persze én kis naiv úgy gondoltam .Sebaj nem vészes ezen nem spórolunk ja és abba a dobozba belefér egy olaj szűrő meg egy levegő? adatok.:1998 04 09 kawa zxr 750 zx750je 038387,jkazxdli0ra02239
Nehogy félreértsük 2800ft/db! szólj vissza ha jó!
Szia!

Köszi Megy!
Jó az ár habár máshol nem kerestem.Nem tudom van-e gls vagy hasonló küldési lehetőség. Ha igen lehetne postázni mert a fene se tudja mikor járok azon a környéken. A címem Bali Zoltán 6066 Tiszaalpár katona József 35. 0630 6251328 előre is köszi.
2800ft
ma épp ott jártam a plázánál lévő euronicsboltnál. az árát ha lehet írd már meg!
PÉcsett vagyok KAWASAKI PÉCS STEELHORSE MOTOR
Elmaradt a lényeg mennyi a 4-db? Melyik részen laksz mert én euronics boltokat terítek és hátha útban esnél. Én kecskemét melett lakom.
Ha nekem címezted ,akkor visszatérünk rá.
Hi! CR9E Ha kell tudok küldeni!
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani melyik gyertya való a zxr750-r be? Mióta megvettem 2-3 éve hozzá sem nyúltam és úgy gondoltam most itt az idő. Előre is köszi. Még annyit hogy a szinkron állítást is érdemes lenne ellenőrizni?
Szia

Nagyon sok mindenben különbözik a 250-es a 400 astól. Talán csak a tükör és az index egyezik Utána nézek lehet hogy indexet tudok szerezni.
csá
Ra kell irni a gyerekre hatha postaz Uk-n kivul is.nem lenne egy sulyos csomag:)
kár hogy csak angliába küldi
Ha valaki akar egy komoly kipufogorendszert,most ragadja meg a lehetoseget,mert marharitkan latni ilyet eladot. Beet race system
Bocsi hogy nem irtam hamarabb,de nem a fekete kawárol van szó.
Szar a gépünk de valahogy megpróbálok feltenni képet.
Szia!
Nem tudom szerzett-e a gazdája azóta, mennyi lenne az ára?
sagipet@freemail.hu
Köszi!
na mi van nem kell tükör?
Szia! Nekem van szelephimbám!