Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Amennyiben tudtok eladó ZXR 400 RR-t kérem jelezzétek,pályázni kellene,ha kűlföldön tudtok jó állapotút akkor az is érdekerlne!
A biztositas eleg sokmindentol fugg:
- biztosito
- bonus / malus kategoria
- eletkor
- lakcim
- dijfizetes modja / gyakorisaga
- meg meg ami nem jutott eszembe...

legegyszerubb, ha pl. a www.netrisk.hu -n kitoltod az adataiddal, es kikalkulalja, hogy melyik biztositonal mennyi lenne a biztositasod.
Nekem pl a Posta Biztositonal 17500Ft/ev (~4400/negyedev) B2

a motor hirdeteset meg megtalalod itt:

http://www.kepesmotor.hu/kawas...

590.000-ert hirdetem, de ez iranyar.
Neked milyen sportkipufogo van rajta? Te raktad rá vagy már így veted? Én is majd szeretnék valamilyet de nem tudom hogy 250-hez gyártanak -e vagy esetleg másmilyet is lehetne rátenni?
persze csak nagyobb bukkanóknál
Szerintem gyárilag is eléggé sportos az egész moci előre lejt én pl mindig előrecsúszok a tankig aztán kapom a tökösöket de attól még imádom, legjobb 400as
de mint mondtam biztosítótól függ nekem pontosan most számoltam ki, 1 évre 34560Ft tehát egy negyedévre 8640FT és B01-be vagyok
Én a 250-esre fizetek egy negyedévre 2025 ft-ot ami egy évre 8100 ft az Allianz-nál. És A0 -ba vagyok mert ez az elsö gépjármüvem
Helo
Az attól függ melyik biztosítónál kötöd, én a K&H-nál kötöttem és kb 7-8000 a biztosítás egy negyedévre.
az tény,és kormánytelód van?csak mert azthallottam,zxr nagyonhajlamos a szitálásra,ha ennyire levan tolva az eleje.
én is most csinálom az enyém harcrakész állapotra
Hello
Mennyi egy 400as kötelezö biztosítása egy negyedévre? és mennyiért adnád?
nem, csak igy meg sportosabbnak nez ki ;)

koszi :)
szép a géped nagyon,amugy gyorsultál vele,,vagy miért van olyan durván lenyomva az eleje?üdv
Szia, én tudok egy teljesen gyári eredeti állapotút 550000-ért. Ha érdekel hívjál fel 70/311-4118
Szia,

nekem van egy elado "93-as ZXR-400-am, joval a piaci ar alatt, megtalalod az Apro hirdetesek kozott.
Ha ebben a tipusban gondolkodsz, erdemes megnezned, 1993-ota 2 tulajdonosa volt...

udv,
N.
Szia.
Jó választás a zxr. Tanuló motornak tökéletes. Én nem rég vettem egy 250 eset, mert a jogsi se tul rég lett meg és elötte nem igen motoroztam azért vettem csak 250 eset de a nem tul sok különbség van a kettö között, csak lóeröben.
sziasztok

arra szeretnék választ kapni tölletek h mi a véleményetek a zxr400-asról és 250-esről mert a közel jövöben ilyen mocit szeretnék venni fölleg 400 asat vagy estleg valaki nem-e tud eladot és ha igen mennyiért.Válaszotokat elöre is köszi
Hello.
Nem tudja valaki milyen sport kipufogót lenne érdemes rátenni egy zxr250-es re?
Én leo vince-re gondoltam csak nem tudom hogy gyártanak-e hozzá vagy ezt hol lehetne megnézni?
Várrom a tippeket. Esetleg akinek van valamilyen sportkipufoja rajta az leírhatná hogy hol vette, mennyiért.
köszkösz!
0630 3117614
ok,köszi,de telszám?
tarjánban föként enduroznak,hivd fel öket,nemtudom sajna.
Nem tudom,h ez konkrétan svájci-e ilyenről még nem hallottam,csak olyanról,h német piacra lefojtva vagy osztrák biztosítás miatt 500-asok(FZR,ZZR). De a kockalámpásból is 2 van: külön 1 kocka meg búra alatt kocka. Na mind1 én nem vágom,csak segítségképp tettem be.
Jaja szét van szedve,de garázsban áll Sztem a fehér kerekűt láthattad,bár van itt tb-n 4 Mito.
Erejéről még nem tudok semmit,mert bejáratós,de meglepően izmos alul.
Randy a mitodon most vannak idomok?Mert sokszor szokitam járni tbányára tegnap is voltam és a meki előtt láttam egy mitot csak azon nem volt oldal- meg fejidom.egyszer még mikor tzr-em volt mentem is egy sráccal mitoval volt 2 személlyel tbányán, hát rendesen oda kellett csapnom a gázt hogy tartsam az iramot csodálkoztam is merthogy ő 2 személlyel volt.
1ébként amit Randy linkelt be ott csak a japán és az angol zxr-ekről van leirás a svájciról még kép sincsen.
a kockalámpás zxr az svájci? nem is tudtam egyszer láttam egyet kunmadarason de azt hittem a srác biztos magának csinálta meg ilyenre.na tök jo mostmár ezt is tudom :)