Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerelhetőség egy nagyon fontos szempont .ezeknek a burkolt motoroknak nagy hátránya hogy agyig le kell bontani őket mindenféle egyszerűnek tűnő műveletnél. Egyébként Honda nt700 V motoromrol ülnék át ety FJR vagy egy GTR nyergébe. Lenne egy beszámítási lehetőség egy GTR be
Egy biztos,a GTR szerelhetetlen.Egy légszűrő cseréhez is szét kell bontani minden faszt rajta.
Szia!
Nekem FJR van és anno valamikor mentem egy teszt során GTR-el, de összehasonlítani nem tudnám, túl sok idő telt el a kettő között.
Az biztos, hogy az FJR baromi könnyen irányítható és tartható az íven. Szerintem attól is függ miről akarsz átülni egy ilyen túragépre!
Üdv!
Valaki esetleg váltott FJR-ről GTR-re vagy fordítva ? Másik lehetséges vétel egy FJR lenne. Állítólag jobban lehet vele manőverezni, fordulni. A nagy tengelytáv miatt a GTR kanyarban állítólag hajlamos tolni az orrát nehezen veszi a kanyart
Hat ... Le akarnak beszélni a GTR ről. Ez a teszt is eléggé lehúzza :(

http://totalbike.hu/tesztek/2010/07/23/aranyerunk_ettol_sem_lesz/
van gyári kawa olajam ha érdekel! Adatlap!
Nekem Motul 7100 van benne, nincs vele gond :)
Milyen olajat szeret a nagy zizi?
Gratulálok !
Gratula !
itthon a ménes
hátsó doboztartó konzol és doboz kerestetik
üdv urak, most már itt is


zzr 1400
nem tudom, de ebből sajnos működőképest nem lehet összerakni
Sziasztok.99-es 4-600as Zizire keresek hatso doboztarto konzolt! Vagy esetleg ha van olyan aki berbe adja a honap utolso hetere(plusz par nap) azt nagyon szepen megkoszonnem.
20/2592118-krisz9770@gmail.com
Nekem kellene egy komplett ,üzem képes! Zzr 400 -as blokkal nem lehet össze házasítani?
Képeket kérjük nem sajnálni , az sem baj ha vidi , de ne csak egyszer sétáld ám körbe !
Fúj de rohadt mocskos irigy kutya vagyok !
Beinditaskor szokott lenni egy kis vezérmü lânc hang 1 mp ig... ha tobbszor inditasz utana màr nem lesz.. ez ilyen... ettől ne ilyedj meg. En most veszek egy zzrt ☺talàn épp ma.
Sziasztok! Van egy halom kawasaki zzr 600 alkatrészem, megválnék tőle csak a helyet fogják. Helyileg Debrecenben van.
Nem tudom még hogy megy keréken , de tulajjal beszéltünk róla ! A ZZR butított olcsóbb szíve dohog benne kevesebb lóvaal és a láncot sem kell kenni rajta .Tulaj szerint elpusztíthatatlan ,tipus hibája minden motoron megfigyelhető , rohadt drága a benzin amivel üzemel !Szóval semmi 30e km alatt . Biztos jó motor , de én mindíg hasaltam !
Üdv Nektek. GTR 1400-al van valakinek tapasztalata? Nagyon tetszik a motor es gondolkodom hogy venni kene egy 2008-2009es gépet . Vannak típus hibák amire esetleg érdemes lehet figyelni vásárláskor ? Árulkodó jelek amik egy esetleges probléma kezdetet jelenthetik ?
skypon bejelöltelek!
és megnéztem a VTR videódat! láncfeszesség mindent vitt, csuklottam már a röhögéstől!!
Igen. Skype. Viber. Facebook messenger. Mind megy