Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintetek a 93as 600as ram aires volt mar.ha nem akkor mennyire lehetne osszeboronalni a 99es ramairas legszuro hazzal?
Eladó egy korrekt zzr400. A korlátos jogsival is megy!
Motorszerelő tulajtól, nem kókányolt...

http://www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Kawasaki_Zzr400_51085984.htm?first=1
Vagyis a videók túra sportnál kívül! kb 3perc.
Sziasztok!Megválok zizimtől!Ha valakit érdekel a videót megtaláljátok a felhasználó nevemben!
Jó neked ! Nekem abba 8 liter foszfor mentes kell plusz 18e a gázolajszűrő ! Tudod , ha majom kell , legyen banán is !
Azaz! A szekérbe meg Attila (szerelő) adja Castrol 5W40 szűrővel munkadíjjal 15papír, így jobban megéri ha Ő vesz mindent.
Én is ott veszem már régóta , a József Attila úton .
http://olajcentrum.hu/ Én itt veszek a motorba olajat+szűrőt, jó akciók szoktak lenni nézz körül.
Huszon pár éve amióta több mint 2 ütemet számolok mindíg Castrolt használtam . Nem a prémium kategóriát hamisítják , azzal sok lenne a macera , kevés a profit !
Sziasztok!
Ki milyen olajat használ a gépében (zzr600 1993)? Nekem eddig castrol volt, de a sok hamisításos történet miatt váltanék. Használtam már Fuchs Silkoline-t is, de azt elég kevés helyen kapni, csak rendelni tudnék, olyan helyről ahol még szűrő sincs hozzá , így plusz posta, stb stb.

Jöhetnek a vélemények, tapasztalatok.... Köszi
Sziasztok.93as 600ashoz keresek épp gyertya kavelt es pipat!20/25921egy8
Köszi
zx500d
motor tipus zx500ce001264
tipus szám 07448010
Szia! vAN ADATLAP
Szia! van adatlap!
Küldtem emilt......
Sziasztok!!!

Kérdezném hogy ki tudna nekem zzr 500 93 -as évjárathoz szívócsonkokat eladni vagy hol tudnék venni. Persze nem arany árban, a két szélső kisebb a belök nagyobbak!!! Előre is köszönöm a segítséget!!!!
Sziasztok.99-es zzr400-600asra keresek oldal taskakat (minnel nagyobb annal jobb)illetve hatso doboznak/taskanak konzolt :-) emailben irjatok kepekkel es arral.koszonom
krisz9770/kukac/gimel.com
nagyon szépen köszönöm :)
Alu blokkhoz való foszfátmenteset, színre való tekintet nélkül.
Köszönöm a segítséget!
Vettem az ócskapiacon 5 éve egy olyan vállon hordozható ""mobiltelefon""-t dísznek meg emlékeztetőül honnan indult !! A polcon állásában széjjelporlad a zsinór "gumi" borítása!
Üdv !
Sztem neked is az lesz a jelenség , hogy a benzincsap tömítése a jó minőségű üzemanyag miatt "előregedett" , megkeményedett , lehet hogy levált róla egy kis darab és e miatt már nem zár rendesen. Korábban írt ekecselek arról , hogy milyen káros hatásai lehetnek. Sztem nézd ezt meg először.
Köszönöm a segítséget. Esetleg szervíz könyvet hol tudnék beszerezni? Mert angol találtam de az sem teljes (hiányoznak oldalak belőle). Magyar nyelvű kellene.