Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt én se értem, minek van rajta.....
Én néha már a sírás határán vagyok mikor reggel konézek az ablakon. Tavaly ilyenkor már két majdnem buktán túl voltam.
basszus, tök jó idő volt múltkor levettem kézzsákot is, 18 fok, erre most megint mínusz meg hó , mindegy, vissza nem teszem, hát már vége kellene, hogy legyen...
Biztos lesz olyan amiben nem fog egyezni a véleményünk mert abból van tapasztalatom. Pl abroncs nyomással való variálás. De lesz olyan amiben hallgatok majd rád. De hát minden ember ilyen.
Na erre kíváncsi leszek, de ha hülyeséget mondasz elverlek a service manual-al.
Majd tanítasz. Én hajlandó vagyok attól tanulni akitől van mit.
Mindig van mit tanulni! 2 egyforma motor sem lesz 2 egyforma soha, sem működésben, sem szerelés terén. Csak hasonló, de mindig van meglepi.
Nehéz ez, látod én is elvittem, kifogtam egy gány gyereket, igaz ezt megcsinálta, csak helyette nem ment a motor normálisan.... Bevittem másnap reggel MAMI-ba és én raktam össze normálisan mindenki előtt, az volt az első szerelésem a suliban, és akkor döntöttem el, hogy beiratkozom, meg szeretnék tanulni.

Sztem nincs baj ezzel, hogy aki nem az, otthon nekiáll és csinálja, de azért nem árt tisztában lenni alapokkal akkor sem, pl elméleti tudás legyen, mi hogy működik, miért felelős, és a service manual nélkül nem kotorászunk semmiben.

Ő is más.... sajnos már inkább sokan nevetnek rajta, mint komolyan vennék. Jogosan. Sajnos. Múltkor szóba jött a neve egy motor szereléséhez, vki ajánlotta, meg is kapta érte az oltást... meg ment a vicces smile-ik hada.
De akkor nekem nem szabad helyesírást téveszteni mert én maximum okoskodni tudok. De a szereléshez nagyon nem értek. Mondom amit tapasztaltam vagy összeszedtem innen onnan de ennyi az egész.
Nem kell kijavítani, minél több szót baszol el, annál nagyobb szerelő vagy.
Mérges = merted
Sok esetben sokkal nagyobb az arc mint a tudás az ilyen szerelőknél. Cica látta Zsolti műhelyét. Meg mérges volna saccolni hogy ott készült 3 TopFuel dragster versenygép is már. Többek között.
Az más. És akkor az ilyen 40.000 lájk gyűjtő a szerelés Uhrin Benedekjei minket ekéznek, hogy egy szakács mit akar szerelni, miért nem viszi szerelőhöz......
Egy ilyen jó cucc. Amikor segítettem én voltam ezen szerszám helyett.
Egy ilyen szerszámmal gyerekjáték!
Házilag is elkészíthető!
Ez tiszta sor. Csak azt mondom hogy beljebb engedés hét nem kéne szét szedni. De a szimering csere miatt kell és kész.
Én még egyszer tuti nem megyek olyan messzire. Arról az utakról amúgy is van szar emlékem bőven. Szóval nem fényezetthetsz 100km-nél messzebb.
szétszedem a picsába az egészet atomokra , tudni szeretném, mizu ...
Vagy hogy ha akarod hogy fordulékonyabb legyen beljebb engedni a telókat. Bár ehhez nem kéne szét szedni a telókat.
igen, reméljük ez az év nem kórházzal telik , meg a jövő, stb sem... bár egy fényezés ráférne a Zümire megint
Szigorúan szakszerűen. Sőt így most neked is van lehetőséged kicsit finom hangolni. Pl keményíteni ha kell.
de majd megmutatom én hogy csinálom
nem én vótam az akkori okos kibaszott "szerelő".... és igen , nem épp így a normális.