Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert kurva drága. Én is inkább azt tettem volna, de valami 283 ezer lett volna darabja. Nyilván a gyáritól jobb nincs
helló, legközelebb szólj nyugodtan!
Szia, tudom későn írok, de Road 5 tökéletes
ZZR 1100 C alkatrészeket keresek.
Utas kapaszkodó, 4db behajtható csomag kampót, Fejidom belső takarót jobb oldali ( ami nincs furkálva javítva )
Bal első index, Bal teleszkóp láb, Idom csavarokat. Sérülésmentes oldal és fejidom is érdekel.
Esetleg papíros váz is érdekel '90-'91
Ajánlatokat a basibike@gmail.com -ra várom
A gyárit miért zárod ki ? Nekem az első dolgom lenne, hogy a gyárit rakjam.
Szia! Van használt (33 000 kilométert futót) gyári jó állapotú szettem fékbetéttel. 😉
Cvagy D modell? Mennyibe kerül?
Én sem ismerem az utóbbit, de egy kétszáz lóerős nehéz motorra nem szabad a féken spórolni.
Szia.
Nekem tavaly cserélték EBC lett. Pont feleannyi mint a gyári, minőségben pedig ott van az is. Nincs vele gond, jól fog, a gyári után sincs érzékelhető romlás vagy változás. Én ajánlom, aztán majd eldöntöd.
zzr1100 motorblokk érdekel valakit olcsón?
Brembo, EBC, TRW rendben van.
A Moto Master-t nem ismerem.
Sziasztok!

Esedékes az első féktárcsa csere motoromon (ZZR 1400 ABS).
Három márka lehetséges: EBC, TRW, Moto Master.
Kérdésem, hogy van-e valakinek tapasztalata valamelyikkel?

Előre is köszi!
Üdv,600-as zzr-re milyen gumit ajànlotok ami bevált, és honnan érdemes rendelni? Köszi előre is!!!
Ha valakinek ilyen osztrák belpiacos bontószökevénye van, azért egy picit illene kratívabbnak lennie..., de mindegy.
Itt a 600-as vizpumpájának cikkszáma :
https://www.bike-parts-kawa.de...
Itt a 500-as vizpumpájának cikkszáma :
https://www.bike-parts-kawa.de...
Ha te is úgy látod, akkor azonos, tehát akkor pl ez vagy ehhez hasonló még jó is lehet bele:

https://www.ebay.com/itm/132305988423
Ha hosszútávra tervezel (nem ajánlom) akkor internet varázslatos segítségével illik felkutatni a más modellekkel való átfedéseket a motor "gazdaságos " életbentartásához. Ha ez neked nem megy akkor be kell zúzni... :)
Sziasztok!

'91-es ZZR 500-hoz lenne szükségem vízpumpa tömszelencére, viszont csak komplett vízpumpát találtam boltokban. Tudja valaki, melyik motor tömszelencéjével tudnám pótolni, vagy kaphatok-e valahol csak tömszelencét?
Köszi a segítséget előre is!
sZiasztok!

Lenne egy műszaki találós kérdésem (ZZR 1400; 2006-os évjárat; 17e km):

Hétvégén voltunk motorozni, kellemes 25 fok, kanyargós, hegyre fel, hegyről le (Németország-Ausztria). Tartottunk egy rövid pihenőt, majd újra nyeregbe pattantunk, motor indít, elindul. Pár száz méter után "lekapcsolták" a villanyt, motor leállt. Szerencsénkre kicsivel arrébb volt egy nagy parkoló, ahol rögtön leszedtük az ülést, a biztosítékok közül a 10A IG elszállt. Pót biztosíték berak, gyújtás, indítás, majd az első gázfröccsre ismét megkukult. Utána kapott még kettő biztosítékot, de akkor már a kulcs elfordítása után rögtön kicsapta. Autómentő stb., garázsban szétszedés után, új biztosíték és tádámm, működik hibátlanul, "meggyógyult magától".

Valaki járt már így, esetleg hallott ilyenről?

Válaszokat előre is köszönöm szépen, további kellemes napot Mindenkinek!
Sziasztok! Èppen egy belpiacos zzr400-al foglalatoskodom es egy sajnos szokásos problemával állok szemben a "belpiacosságával" karbi felújító szettet keresek vagy van e esetleg vele kompatibilis keihin alternatíva..Előre is köszi a segítsèget. Üdv. Ákos
Sziasztok. Face-en volt. Hátha valakinek érdekes :-)
köszönöm
Sziasztok!

Az újévi gurulás során nyilvánvaló lett hogy a termosztát nem áll a helyzet magaslatán, muszáj lesz cserélni. Amint elindultam a motorral azonnal visszament nullára a hőfok.
Viszont meglepetésemre magyar oldalakon / magyar nyelven eddig nem találtam. Tényleg csak külföldről lehet (már?) rendelni?

'93 ZZR 600
Szia!
+36303292745
Tudok adni mindkettőt!
Sziasztok vennék zzr1100 hengerfejet, ecu-t.
Szia! Írok Neki. Köszönöm