Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De Ő azt írta, hogy 96-os... nemtudom mikor volt szériaváltás csakazt,hogy 90- től 2005-ig gyártották........, én csak a ZX szériát ismerem...
Igen, csak papirozni kéne..... s jobb első teló furcsán kopott a bal hátsó kipuff horzsolt apróbb kopások mindenhol... de szépnek tünik... a motorjától tartok kicsit, hogy mennyi van benne, és mennyit bírnak elfutni km-be
94 es évjárat lehet. A futott kilométer az furcsa. Nem értem miért nem a 62 ezrest írta. Olyan mindegy hogy 56 vagy 62. A karbantartás a lényeg. Az enyém már 71 nél tart. Teljesen jól bírja. Semmi olajat nem eszik.
Az országban van már a motor ?
Köszi a választ!!!
Azt mondja a tulaj 96 os.... de a képes motoron is fent van ott 94-es nek írja 56000 km-el ami fotókat küldött ott 64000 km látszik... nem értem...
Nagyon szép állapotú a gép. Nem olcsó , kint 1000 euro környékén már lehet ilyet venni de hozzá jön még sok utánajárás, hazahozatal stb. Ha ez a gép már itthon van és nem csak előleg fejében hozzák haza, akkor szerintem jó. Még annyit ha jól emlékszem a 96-os évjáratnak már állítható az első teleszkópja. Ennek még a régi első telója van.
Sziasztok!
Segítséget, tapasztalatokat kérnék megéri ez a vas az árát?
https://auto.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Kawasaki_Zzr_600_gyari_allapotban_elado_83053542.htm

Ill mire kell figyelni, mik a buktatók?
Köszi előre is a választ!!!
Köszi!
Ok, megoldódott: http://www.muszakivizsgaztato.hu/
Hétvégén nem, este nem de közel, ki tudok majd ugrani. 8.4 eFt.
Sziasztok, gyors segítség kellene, műszaki lejár, kellene Pesti vizsgáztató aki holnap délután (16:00-tól) vagy szombaton dolgozik és még kapható időpont. Két éve ahol voltam este 9-10-ig is dolgoztak, de nem emlékszem már hol voltam
Sziasztok!

Találtam egy pár alkatrészt... az állapotát ne firtassuk...
Akinek így is szüksége van rá, az megtalál... jelképes összegért túladok rajtuk...
A teljesség igénye nélkül, NEM ÚJ termékek: visszapillantó tükrök egy pár sérült félreértés elkerülése végett.... a fényezés kuka, van egy régi törött hátsó doboztartó konzol... azt sem tudom, hogy javítható-e... , kettő darab duda... úgy emlékszem, működő képesek. Még egy csomó apróság. Az indexek még nem kerültek elő! A fékbetétek használtak, NEM újak!!!!!
Ilyen himi-humi emberek, ne írogassanak, akik letiltanak, mint Szandrácska mert nem válaszoltam adj uram isten... Normális emberek jelentkezését várom, Köszönöm! Akinek nem inge nem veszi magára! Személyes átvétel Szigethalom! Ami nincs a képen... Egy darab gyári ülés, nem szakadt, jó állapotú! 400-as, 600-as E modellre jó. Ezek mind az én 400 ZZR E modellemhez voltak...
Facen írtam
Üdv! 1996-os zzr400 gyújtás állórész eladó! Ára: 4.000ft unatkozas@citromail.hu
Szia mindenkèp eladó sorba kerül! Szerintem egy hèten belül konkrèt választ kapok a haveromtól ! Sajnálom nagyon mert meseszép en szól ! De lassan 1 ève lecsomagolva pihen ! Ha van kèrdèsed dèlutáni órákba általában tudunk beszélni ! A számom 06husz314harmincöt23 !
Köszönöm, megértelek.
Ha eladó sorba került mindenképpen beszéljünk!
Köszi!
Ooohhhhh...!
Mesélj még...!
A Bódis jó!
Ez jó dob, tudom ajánlani 1400-re
Szia
Milyen dobot szeretnél nekem lehet lesz eladó ! Egyik haver válaszára várok addig nem hirdetem !
BODIS PENTA-TEC / Balos ,jobbos/ Felfogató bilincs+Gumi 2 DB , 2 db hangtompító , 2 db összekötő csőhöz való bilincsel + Feszítő rugókkal !
Hayabusán voltak egy rövid ideig ! Dobok be vannak regisztrálva ! De a garancia átvezethető ! Összekötő csöveket eladtam de a tiédre nem is lenne az jó !
Köszönöm!
Amikor felraknak a motorra egy gyáritól eltérő kipufogót megváltozik a motor karakterisztikája mivel úgy volt összehangolva. Ha meg légszűrő is volt cserélve akkor nagyon elszegényedhet. Erre vannak a külömböző elektronikak amik a módosított kipufogóhoz és legszurohoz hangoljak az üzemanyag befecskendezést. Sok kipufogó gyártó kifejlesztett saját ontanulo elektronikát ami figyeli a motor üzemét elemzi a gázokat és a legjobbat állítja be. Akar 100x másodpercenként.
Köszönöm a kimagasló, építő jellegű választ. Rengeteget segítettél!
Vigyázz, át akarnak baszni!!! Ez nem kipufogó! ez valami elektronika!!!