Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 év ami rémlik bónusz hordozásra, de ha szerencséd van akkor 10es a befutó barátom. 😇
Nem A0 az enyém is B10 be lenne !
Mivel én még francia rendszámmal vettem, honosításkor kérdeztem vissza lehet-e irni az eu-s verzió adatára, mivel csak ez az egy paraméter tér el, és azt miondták csak gyártól kapott tanusitvnnyal. Tehát nem, mert kapásbol csomó tortura plusz hivatalos ECU csere ami akkor érdeklődve mintegy 350 ezer lett volna csak önmagában. Nekem igy jó, csak gondoltam nehogy a biztositó majd ezen rugózzon valamikor.
Ez durva.
De nem attól. Franciában helyezték először forgalomba, ott meg csak 100 le-s motort lehet utcára üzembehelyezni. Gyárilag igy jön ki viszont már szerintem aznap átirták a szoftverét amikor kitolták a boltból.
Ugyhogy forgalmi szerint százlóerős, viszont Ágónál 217 mértek mikor megvásárlás előtt elvittük hozzá.
Persze, hogy olcsó csupán eltelt 10 év. Emmeg A0-ba lenne.
Hát az enyémre nagyon olcsó 🙂 mondjuk B10-zel
Hát ja aszottul elmentek az árak. 🤔
Nem olcsó
Jut fejembe, A0-ba a kis 16Kw-os közel 25ezer lett a kötelezője egy évre egybe fizetve.
Köszi
https://m.kalkulatorlap.hu/gep... teljesítmény kalkulátor.
Sziasztok ! Szeretném megkérdezni mennyibe fáj mostanság egy zzr1400 kötelezőbiztosítása ill. teljesítmény adója ?
Szia. mennyi volna az ára?
Helló! Ha esetleg vakit érdekelne nálam van eladó 1pár/jobb és bal oldali/ kipufogó Kawasaki ZZR 1400 mocira. Képek privátban. Köszi.
Ha van haverod ,akinek van kedvezménye az UNIX-nal,a helyedben brembo cuccokat vennék.Betétből a brembo SA vegzödesűt.Garantáltan hatásos lessz a fék.
Jó, de eredendően a tárcsájukról volt szó, nem a HH betétekről. (abból én személyszerint a Goldfren S3 szériát preferálom)
Azért erre ne vegyél mérget! Pont most írták egy EBC hírnél, hogy az EBC HH típusú betét katasztrófa volt ZZR-en és egy XX-en is.
EBC-vel nem nyulsz melle.
Köszönöm a hozzászólásokat!
Gyári szett 275 ezer lenne. EBC, TRW kb. egy árban vannak 190 körül. Nyilván a féken nem akarok spórolni (ezért nem veszem meg e-bayről a kínait 50-ért), de ha a gyárival majdnem megegyező minőséget kapok, akkor számít az a 80 ezer. Majdnem egy új szett gumi ára...
Egyébként szerelőm tapasztalata, hogy sajnos a gyáriként forgalmazott sem biztos, hogy olyan lesz, mint amit a futószalagon rátesznek...
2015-östől néztem, annál újabb nincs, nem ? Az unixos árak fixek.
Ezen a linken meg… csak nem 3x drágább mire idekerül 🤷🏼‍♂️

https://www.bike-parts-kawa.co...
450 ezer a komplett szett előre hátra betétekkel egyűt 👍️
Nyilván én itthon szervizes ajánlatot kaptam, a kawasaki forrásom bezárt igy nem nagyon kerestem. Amit találtam.nem sokkal volt olcsóbb. Mondjuk évjáratot azért nézz, mert a régi modellé olcsóbb.
315euro maga a tárcsának darabja 🤔 valaki elnézett valamit árban 🤷🏼‍♂️ Mondjuk ez sem olcsó!
Hülyék azok… ott elszámoltak valamit.
Gyorsan az unixba rákerestem, brembo 63000, ferodo 78000 és közöttük van árban a galfer és a newfren.
És mellé a betét 20/nyereg alatt.
Nagyon elbasztak valamit.
Nem lehet 283ezer előre a 2tárcsa meg a betétgarnitura? Csak valami félreértés volt ?