Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És miért ? Van válni jelentősége ?
Még az 1100-nál is így van 92-ig !
Igen kettő van.
Zizi400 1991 nálatok is két fuel jelzés van a műszerfalon ? Vagy csak az enyém ilyen szerencsés ? :)
Sziasztok
Van zzr1400hoz egy fokozatkijelzős tuningmodul(tiltaskivetelek)
9900ft
Köszönöm
Valaki esetleg megtudná mondani honnan lehet letölteni akar szerelési útmutatót vagy bmit ( legyen elektronika stb) Zzr 400 hoz 1991 évjárathoz?
ZZR 600 96' első sárvédő eladó!
20/223-1420
Sziasztok zzr 1100 c első hátsó futomü ,váz eladó! Érd .06703301875
Szia baloldali kipud megvan még? Ha igen mi pénz?
Szia! ZZR600 1991. Nálam is nyomógombos. Gondolom a D-s szériánál végig így volt. E-nél került fel az állítható csap-
Sziasztok! Kérdésem nem rég vettem egy Zzr 400 1991 a kérdésem hogy csak nálam nyomógombos a benzin tank?
Garázs kisöprés során találtam egy ZZR 400 karbi sort, amit anno KanyarBandi kollégától kaptam.
Miután már nincs meg a motorom, nekem abszolút semmi szükségem rá, tovább ajándékoznám.
Egyetlen kikötésem van, nem postázom, aki eljön érte, az viszi. Előzetes egyeztetés után Csopak, Veszprém, Nemesvámos településeken tudom átadni, néha járok Győrben is.
Amit tudni kell a karbi sorról, hogy kopottas már, a pillangó tengelynél, ezért javításra, vagy alkatrésznek javaslom.
A tervem az volt vele, hogy az egyes tengelyeket szimeringezem, ezzel kiküszöbölve a kopásból eredő falsolást.
Ha itt nem jelzek vissza, légyszíves írj emailt, nem követem a fórumot napi (na jó, sem heti, sem havi, de még csak évivel sem) rendszerességgel.
https://drive.google.com/open?...
Mi van nem tudsz aludni? Ma de. elugrok a Brammerba O-gyűrűért csak lesz olyan méretű. Sajnálom, hogy nemtok segíteni, szívesen vittem volna az ERiggyet műszakira.
Pl. Real motor Győr
És hol tudom beszerezni itthon? Sajnos akiket hívtam majdnem azt sem tudták mit szeretnék.
hát de használt tömítést csak nem raknék be aztán jó egy hónapig legalábbis nekem ez úgy hangzik mintha használt fékbetétet vennék. Azért köszi ha nem találok jobbat ez lesz a megoldás :(
van bontottam
www . steelhorsemotor .hu
Ha kifogsz egy jó állapotút , és gondos gazdája leszel egy örök élet plusz egy nap !
Sziasztok 1990 zz400 hoz lenne szükségem vízpumpa tömítésre gyáriba külön nem vehető csak vízpumpával 90 ezerért annyit azért nem fizetnék egy 3 ezer forintos tömítésért ha valaki tud más rendelhető típussal való egyezésről vagy megbízható ebay-es linket az ne tartsa magában :D egy emailnek örülnék róla :D nyirir@gmail.com előre is köszönöm !
Sziasztok
Valakinek esetleg ilyen kuplung alkatrésze van bontott ami jó? Kawasaki zx-500C, a zzr 500 zal megegyezik .
Tud valaki segíteni?
köszi
Sziasztok ! Nekem egy 90-es évjáratú c1 em van. Azt vettem észre , hogy indítás után , olyan 2500-as fordulatig , ketyegő , kattogó hangja van. Mi lehet az oka , tudna e valaki esetleg valami ötlettel szolgálni , hogy mi lehet a baj? Talán vezérlés ? Köszönöm előre is.
Sziasztok Motoros Barátaim! Segítséget kérnék Tőletek, mi a véleményetek a ZZR 1100-ról? Gondolkodom egy ilyen példány megvásárlásán. Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv: Janez Gomez