Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali fesszabályzó ?
Sziasztok segítség kellene ! zzr 400 93 N1 nem pörög ki max 10 ig de már 6 fölött sem úgy pörög alapjáraton ha huzok egy csumát akkor megtorpan előzmény annyi volt hogy tűz forro volt a feszszabályzo megolvadt a vezeték kicseréltem a csatit most egy gpz fesszabályzo van benne ugyanaz a viselkedés ,de már ezek előtt sem forgott ki ! Előre is köszi ! kawasaki33@freemail.hu
Eladó Kawasaki ZZR400 könnyen forgalomba helyezhető magyar papíros komplett blokk:75e.ft,. totálkáros, forgalomból kivont váz forgalmival:20 e.ft,. 7-800km futott láncszett:15 eft , a többi alkatrész egyben olcsón (amik a képen láthatók):50e.ft vagy külön-külön:komplett első fék:15,hátsó fék:10,középső sztender:7,ac pumpa:8,láncvédő:4,két hátsó lábtartó:8,bal első lábtartó:10,termosztát:3,kiegyenlítő tartály:3,hátsó villa:8,rugóstag:8,hátsó felni tárcsával:15,első villa:35e.ft. tel : 06 20 négy 62 8237. pestmegye
Igen fellehet rakni , szélességre elfér ha a 600-as zzr-be rakod , de mivel alacsonyabb az oldalfal / magasság / valamelyest változni fog a fordulat/sebesség viszonya . Itt nézd meg mi fog történni : http://www.gearingcommander.com/
Sziasztok!

gyors kérdés: a 160/60 helyére hátra fel lehet rakni a 170/60 -as gumit?

köszi a válaszokat
Én Taschnerhez vittem Mányra. Fészen megtalálod, érti a dolgát, apám és én is hozzá visszük a mocikat.
Sziasztok...zzr 600 szeretnék egy szinkron beàlitàst...hova lehet vinni aki megbizhato...érdi vagyok.
Köszönöm a választ!Tettem fel pár képet az öreglányról,még kb 2 hét van a honosításig!
Szép holmi !
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zzr_1100-10483134
ezzel szemezgetek ha netán meg jönne a zsé mire hazamegyek
Hát látod ! Sumákol ! Irigy kutya ! Sose nem láthassssuk a vasalatot !
képet!
Grat ! Az a számláló egy plusz napiszámláló , ugyan az mint a kilóméterórában levő ! Én azt szoktam hagyni szezon kilóméternek , tankoláskor meg az órában lévőt nullázom . Így az órában lévő a tankolás utáni napiszámláló , a másik meg a tavaszi olajcsere utáni km-et számlálja tehát olajcsereintervallum számlálónak funkcoonál ! Na és képeket tegyél fel a vasról !
Üdv mindenkinek!Egy kis segítséget kérnék,egy hete vettem egy zzr 1100 és valaki meg tudja nekem mondani h a fordulatszám mérő alatt lévő számláló mit is mér valójában mert csak találgatunk,előre is köszönöm!
Sziasztok!
Típus váltás miatt eladóvá vált a motorom!
94es ZZR 600E
sok műszaki, új gumik és aksi stb..
Ha esetleg valakit érdekel, és a fórumra hivatkozik, kedvezményt kap! ;)
További szép napot nektek!
Üdv.: Zoli
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zz-r_600_e-10491262
Holnap megnézetem egy szervizessel. Kíváncsi vagyok mit mond rá. Elsőre azt mondja, hogy szerinte szerelési hiba :/
Ha csak az a baja akkor kell egy gumigyürüs patentszem , azért nem kell lánc csrre !
Sziasztok!

Nem tudtok egy helyet ahol jó áron tudok venni láncot vagy lánc szettet? Lehetőleg olyan hely kellene ahol tudok kártyával fizetni. Beállt az egyik szem (nittelős). Hiányzik belőle az o gyűrű. Nem tudom, hogy kiesett onnan vagy eleve rosszul rakták össze. Köszönöm!
sziasztok....zzr 600 hoz hol tudok dynojetet venni...
Sziasztok .

Tudja valaki esetleg hogy a 1100 zz-r csomagtartó rendszere felszerelhető e zz-r 600 ra ? ( gányolás nélkül természetesen )
Sziasztok!
Kawasaki ZZR600 eladó.
'96-os évjárat,28ezer Mph.
Német papíros,forgalomba helyezhető,a motorja kopog.
Csere érdekel esetleg.
250ezer Ft irányár.
20/3110250
Sziasztok, van valakinek esetleg ZZR 1100D-hez balos idomja?
hivj fel nekem van tel 06704275150
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni ZZR 1200-as al kapcsolatban.
A kuplungja az alábbiakat csinálja:1-3-5.ős sebességi fokozatban nem emel ki
Valaki találkozott már ilyennel????
Előre is köszönöm.