Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szép! Gratulálok hozzá! Használd egészséggel!
Köszi!
IMÁDOM!
Timcsi várjuk a képeket az újdonságról! Mégegyszer gratula hozzá!
nekem a szombat tuti nem jó, a héten kiderült , hogy vasárnap elindulok a grappling (földharc) magyarbajnokságon!
ettől függetlenül egy picit benézek majd hozzátok szerintem, egy 10ig max.
Csak ezért mondtam hogy jó a Forden mert a labirintusra még nem jött válasz hogy ott lehet e tartani...
nem jók, de köszi. Gp kell, a 211-es meg 200-as.
Üdv.
Ha valaki tud d209, vagy 211 GP gumit jó áron, szóljon pls!

Buli: nekem pénteken dől el, h jó-e a szombat. Lacika, mivan a labirintussal?
Má csak azé ajánlottam fel a hejzetet drága wiccám mert mi hajnli 4 ig vagyunk nyitva és hogy egy egész "szoba" a rendelkezésre áll ... Am télleg köszke a megértést megismételhetnénk am mostmár nincns baj szoal beszélgethetnénk Kicsit be vok baszva nem tom menyire olvasható
Nem para, még jó, hogy jött velem a Karesz, különben frankón elücsöröghettem volna ott egyedül... bár így sok értelme volt bemennem...

Szerintem a hellyel ne variáljunk mostmár, labirintus lett megbeszélve, legközelebb meg lehet akár a fordanba is. de ha már egyszer valaki elkezdi szervezni...
Hello őőő hát ha akartok rendezhettek amijet akartok amikor akartok csak eötte be kell telefonálni van e hely. Nemsokára otthon vagyok akkor majd leírok mindent széles utat
Nekem is jó a szombat is,meg a fordan is...
Nekem jó a forden is ... Toma ott péntek esténként van póker vagy hogy ? vagy kik rendeznek mennyi a beugró? elszeretnék most már menni játszani egyet ,mert 4 éve játszom a suliban most már kipróbálom magam a nagyok között is...
fogalmam sincs :D annyit tudok barátnőmmel 3-ra megyünk kecskemétre valami meglepi programmra. de nem tudtam még kitalálni/ se kihúzni belőle
Egy 260 lovas Subaru hogy nyert volna ellenem? :O :D
Ismertem a srácot amúgy, vicc volt az egész, el se engedtem :D
Jah és a forden 04:00 ig van nyitva
Wicca neked pedig bocsika h szombat este nem tudtunk bezsélgetni de na bejött a léány és volt 1-2 probléma sorry sorry
De tudod ijen ez a szerelem
Szép napos időt mindekinek !
Ahj de kár h nincs rendszámom én is csapatam volna vasárnap a szép időbe , mondjuk végig bent voltam a fordanba csak halgattam a hangokat és majd megőrültem :S :( de muszály volt dolgozni . Na minden esetre ha sörözni akartok akkor a forden felső szintjén lévő poker termet el tudom intézni hétvégére ingyen természetesen csak be kell vinni + 1-2 széket asztalt és már is lehet inni-bezsélgetni esetleg jáccani ha érdekel írjatok és megoldom
Bulikra gondolsz, traffitervre, vagy motoros programra?
27ikén nem tudod milyen programmok lesznek Kecsón ?
Sziasztok
Wicca és Coldf láttalak titeket fél 3 kor a cifra palota előtt:D ott kiabáltatok egymás sisakja alá:D:D:D:D:D:D:D
Utána mi lett a gyorsulásból Coldf? subaru nyert vagy nem az volt az a kék a centrumnál?

Hétvégén akkor lesz fórumos ivászat? akkor úgy készülünk hogy biztos ott tudjunk lenni:):) valaki intézett már helyet?
http://href.hu/x/bknd Nyárra tuti 350 felett is lesz literje...
Benzincső!1500huf a belépő napkeltétől napnyugtáig nem kérnek védő felszerelést de szerintem ez a te érdeked, hogy menyien vannak?valószinű munkanapokon délelőtt kevesebben