Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem basszus, azé még vissza kell menni tényleg.
Lacika, hátulja marad ahogy van.:) Azt nem piszkálom semmiképp. De egyébként lehet ezek az oldalidomok is javíthatóak még, ha kifizetik az újat, lehet ezeket megcsináltatom, és visszarakom. De ezek mind a jövő kérdései.
héé papa, hogy akarsz pályaidommal motoroztatni?
azért remélem olyan haldoklós képet sikerült csinálni
Jah, már értem! Mondtam, örökké hálás leszek!
Pettya, kösszi! igyekszem majd! Júniusi gyerekmotoroztatásra remélem minden összeáll már.
óóóó Petya Hogyne lenne igaz
Nem, csak szimplán nem hagytalak búslakodni. Még rosszul se lehettél

Lacika nem is. Én csak idéztem
SZiasztok, kicsit le vagyok maradva, mert a múlt héten költözködtünk, most olvastam végig. Májki neked és a mocinak jobbulást.
Az vígasztaljon, hogy két fajta motoros van. Aki esett és aki esni fog. Igaz Wicca?
hétvégére tervez valaki motorozást?
Wicca nagyon gonosz vagy ma

Amúgy mi volt pénteken? Elestem a kórházban, vagy mi?
úúúúgy vaaaan! okos vagy Te
sztem ez már bebizonyosult pénteken is de csak szigorúan a Te érdkedben!
jah, h aki nem tud... az ne is? ohhh de kis gonosz vagy te lyány
nem értem a kollégást, de tényleg...:)
szegény hogy is mondták a kollegák Májki...?
peace

Üdv itt az újaknak!
Köszi, és üdv itt!:)
Ránézésre nincs bajuk, de majd szépen átvizsgáltatom azért. idomok sérültek, meg komplett eleje + hűtő.
Első villáid kaptak? Nem tűnnek görbének. Remélem mihamarabb talpra állsz te is és a Yamaha is

Én is most kapcsolódtam be a Kecskemét és társa motoros forum olvasásába, RRman barátom ügyködik itt egy ideje, beraktam én is a fav-ok közé... szóval sziasztok, Zoli vagyok, félegyházi lakos és boldog Yamaha tulaj.
Kikanyarodott elém egy parkoló autó a jókain.
Amúgy bocsi, de minek is mentél neki? Nem rég olvasom csak a fórumot.
Én mentem volna pedig... Na így néz ki a kicsike most... Volt már jobb is, de majd szépen megcsináljuk. Gondolkozom, hogy pályaidomot teszek majd rá most, és valami egyedi festéssel...
sztorno. mégse megyek
Nincs valakinek kedve lekísérni Csongrádra? max fél óra és indulok
Engem lehet érdekelne a dolog :)
Üdv. lányok-fiúk!
Megnéztük ma Lacikával a motort, hálIstennek úgy néz ki meg lehet csináltatni!
Az oldalidomok, az eleje, és talán a hűtő cserés. A tankon kisebb sérülés van, első sárvédő kuka még. Ezen kívül így elsőre semmi más. Talán a villáknak sincs baja.
köszönöm!
durva képek, grat hozzá