Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ennek a mai napnak lőttek. dehh kamerázni..így is örülök ha nem áll le a szívem ahogy elindulok
ez nem éppen motoros idő:S
De a krosszozásra jó ez is:)
poloska

Egy perc el értünk oda utánatok azt említette a ma délutánt ,de szólj szívesen kimegyek kamerázni ....(úgy látom a mai délutánnak lőttek:S)
a-a. szombatra már patent. 18fok, eső- 0%, páratartalaom - arra már nem emlékszek , napsütéses idő
nem akarlak elkeseríteni Wicca, de szar időt mondanak a hétvégére, sőt már holnapra is
huha. szombatra azt terveztem felmegyek a Hringre, megnézni a csajok versenyét. szerintem én csak vasárnap pályázok. Max szombat du

Tényleg! Nincs kedve eljönni valakinek szombaton Hringre?
szombaton kellene , mert vasárnapig nem fogom kibírni
szegény motor, ma kipróbáltam egy picit, de alig bírtam visszafogni. tele van már enerdzsivel
amennyiben jó idő lesz tuti

Árpi, nem tudom, 2kor végzek suliba. utána de ezt honnan...?
reggel csörögj már rám 9 körül. pontosan még nem tudom mikor szabad a kocsi
rám írnál* (kéne már egy edit gomb a forumra) :p
Májkül rámírnál pls az adatlapomon közzétett mail címen? Lenne 1-2 kérdésem majd.
sziasztok hétvégén akinek van kedve és eszköze jöhet velünk krosszozni Ladánybene Táborfalva környékére a lőtérbe...
Wicca holnap délután mikor kezdesz a pályán?
Sziasztok!
Tudom ez nem a reklám helye,de új bukóim érkeztek.Itt vannak kecsón,ha érdekel valakit mél cím az adatlapomon.
na fasza, mindig elkerüljük egymást Holnap tudsz majd viszegetni? Kora du kellene majd...
jelentem a motorom szezonra kész
hétvégén motorozik valaki?és melyik nap? Wicca....?
Köszi szépen, keresni foglak mindenképp, természetesen érdekel a dolog!
szia májki!
van alkatrész forrássom ha gondolod beszélhetünk az emberkével.gyári(igaz hogy bontott)de minden idom fóliába csomagolva sérülésmentesen a polcon van neki.
példa:az én kawám új oldalidoma 200 fölött lett volna az importőrtöl és a forrás 25 ért adta.festeni sem kell
sztem érdemes vele beszélni.a legapróbb gyári csavarig mindene van szinte minden mocihoz
ha gondolod keress telcsin janam tudja a számom
jobbulást!
na jóccak mindenkinek. deja vu van tv-ben.:) folyt köv!
hátőőő...
TUDTAM!
Kedves doktornő! Szeretnék akkor időpontot kérni, nem tudom feldolgozni a pályán elért sikereimet!
gyerekek ne itt flörtöljetek már
hát még jó...
Nem emlékszel? Az én c) tervem hogy agyturkász leszek. Nehogymár a farok csóválja a kutyát öregem
Ez boldogsággal tölt el? Akarsz róla beszélni?
A lényeg h kollegák maradunk és nem váltasz 4kerékre