Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem pont olyan kell amit újra kell építeni :)))) De azért köszike :)))
Szia!
Én tudok egy kék ezüst színűt, 50-es blokkal. Felújított állapotban. Nem kell hozzányúlni. 60000-ért.
Srácok!

Vennék simsont kecsó környékén. A lényeg h váz egy tank 2 kerék legyen, blokk mindegy milyen típusú, csak meglegyen mindene, nem baj ha szét van szedve, fel kell újítani, megakadt, beállt, nem forog át, csak meglegyen mindene.

Aki tudna ebben segíteni írjon emailt legyen szíves!
Kösziiii....Csak most olvasom,hogy mi volt az elmúlt pár napban...
hát a robogósokat megnézném, de sajna nem tudok kimenni.

Krissz, miujság?
Ha valaki nem tudná. Holnap Pitbike SM verseny Kecskeméten (és még Aprilia 125 kupa, MZ, Simson, Pannónia, Veterán Kupa), a gokart pályán! Gyertek versenyezni vagy csak nézőnek!
Ma láttam egy újabb szép Magyar szót, a körúton: VBTerasz.
na belájkoltam ezt is
csak már annyi minden van az üzenőfalon hogy sose tudom elolvasni
Köszi Gabi. Enikő felhívta azt mondta a srác hogy husqvarnához nincs alkatrészük meg nem is tudnak szerezni.. szóval nem épp segítőkész volt. De találtam nagyvas.hu-n pont a méret meg van japán meg athena gyártól is 9500Ft lesz a porvédővel..

Holnap nem megy valaki Pestre m1 kivezetője fele? adnék a benzinbe ha elhozná valaki...
Szia,
Erre edzettek az MZ riderek. Lájkold a facebookon
milyen verseny? kik indulnak? infót valaki írjon légyszi
Szia!Márkája nincsen viszont meglepően jó videót lehet vele készíteni.
2nap alatt átírattam a motorom. 125ös, cakli pakli 32ezerből jött ki. Biztosítással, eredetvizsgával, forgalmival és törzskönyvvel együtt. Nagyon gyorsak voltak! Igaz a törzskönyvet még várom postán!
úgy volna pénzem, ahogy nincs megvenném:)
amúgy mi a márkája, s típusa?
Igen Kecsón szombaton motorversenyek lesznek egész nap, én is megyek szurkolni!
Benzincső!nenj be az Izsáki úton a KTM Husaberg- es boltba
Valami verseny lesz, nem?
Dehogynem. :) Úgy tudom minden nap lehet.
Szombaton nem lehet motorozni a gokart pályán?
Senj "csak" 550km. Ott töltenénk az első estét. Egyébként lehet, hogy a júli 1. hajnali indulás helyett elindulunk előző nap délután és Letenyén alszunk egyet. Ezzel megfeleznénk az 550 -es távot.
Sziasztok!Van egy eladó napszemüvegem ami videó felvételt tud készíteni motorozás közben jó minőségben. Memóriakártyát kell beletenni és már lehet is felvenni vele. Egész jól néz ki a szemcsi. Ár :10 e ft Képet emailben tudok küldeni. hurkale@citromail.hu 70/36-78-164
Most jöttem a Batthányi utcáról porvédőt hírből sem tud szimeringet meg nem tud ilyen méretben kb 44*57*11 sajnos csak saccolóm van otthon husqvarna wr 125 92 es showa teleszkóp
SKF
Nekem a ZZR-be onnan van a cucc.
Szia. Simmeringet bármelyik csapágyboltban kapsz.
A porvédőről nem tudok nyilatkozni.
Tomi Senj-ig meg sem álltok? egy seggel 700km-ert?
Homokúton követlek majd a Ktm-el
Jó utat majd nehogy megint esős hónap legyen:S:S:S

Kellene nekem egy kis segítség első teleszkópba szeretnék szimeringet és porvédőt venni Kecskeméten.. tippek hogy hol kapok? köszi előre

Üdv.:Árpy