Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Én RR-el mentem pár száz km-t.Az tuti,hogy alul nem erőgép,de szerintem amúgy a futóműve,üléspozíciója,szélvédelme bőven elég.
Van. Nekem K6-osom volt 2 évig. Nagyon szerettem, kissé túrásabb mint az RR, mármint üléspozició szempontjából. Iszonyat kényelmes volt. Menetteljesítményben sok különbség nincs a 2 között, az RR alul-középen egyértelműen gyengébb. Az a motorhang az tipikus motorhangja volt amibe belezúgtam, amúgy 2 év alatt semmi baja nem volt az égvilágon. jól emlékszem olyan 272 körül ment végre óra szerint.
Üdv!

Suzuki GSXR 600 K6-ról valakinek van véleménye/tapasztalata? vagy esetleg CBR600RR-ről ('05-06 körüli)?
Csákó mindenkinek!
A 11kw- témához visszatérve én is jártam 2 évet 250es bandittal A1-el. Az égvilágon semmi gixer nem volt soha.


Nem kellene sörözni mostanában?
fel lehet menni, csak elesni nem ajánlatos benne
A múltkor egy ktm es srácnak leégett a seggéig a ruha
de szerencsére hamar megállt, mielőtt a "bőrruha" is elkezdett volna kopni
He he
legalább van mit olvasni
Csütörtökre lesz motorozni való idő ?
Én is szerettem volna menni, de aztán már szombaton nem indultam el. Kár érte.
Fel lehet menni. 1000 Ft 20 perc.
Okés. A pályára fel lehet menni cordura ruhában is(kabát,nadrág,csizma,kesztyű,sisak) vagy kötelező a bőr?
Akit érdekelne:

http://www.expressz.hu/auto/motorkerekpar/sport/hirdetes
-20695822/?utm_source=System%2BNotification&utm_medium=email&utm_campai
gn=NewAdvertEmail
Szerintem aki kecskeméti és motorozik az mindenki tud válaszolni a kérdéseidre, szóval kérdezz


Más: észrevettem magamon mennyit fórumozok, szerintem ennyit összesen nem irtam, kezdek függő lenni ?
Szia!

Semmi.... péntek du. 3-4 körül értünk oda. Talán 6-7 tájékán volt egy qrva nagy eső, 1 órán át tartott, aztán megint jó volt. Nyaralóban laktunk, a kempingben hajnali szombat 2ig voltunk, szombat reggel 9órától egész nap óriási eső. Semmi nem maradt a buliból, nagyon sajnáltam
Sziasztok! Ki jár közületek a Kecsóringre? Lenne pár kérdésem.
Marci! Soltvadkert?
Maradt valami a buliból?
Hagyjad már! Szerintem ne fojtasd le, használjad egészséggel így ahogy van. Volt ismerősöm, aki a 250es banditot(40pár ló körül volt) vezette A1-gyel, igazoltatták évente 3x, soha nem problémáztak.... pedig ott még a ccm se stimmel!
Én korlátozottal vezettem 600as Monstert, 1,5 évig, leszarták!
Sajna több helyről kaptam az infót hogy így van. Valaki tud olyan helyet ahol hivatalosan lefojtják a gépcsodát 11kW-ra?
Csá!

Én úgy tudom, hogy ezen már senki nem tud változtatni, hiába van akárkid az okmányirodában. A Mo.-i első forgalomba helyezésnél irják bele azt, amit akarsz.
Sziasztok!
Minal vettem egy 125ös motort. 25kw van a forgalmiába írva, mivel hogy 41lóerős. Nekem A1es jogsim van amivel max 11kw-ig vezethetek. Valahogy "át lehet íratni vagy valamit lehet csinálni hogy a következő forgalmiba ne 25kw -ot írjanak"?
Előre is köszi!


oszt milyen volt a buli?
Május esős végig, de gondolom ezt mindenki tapasztalja saját bőrén.
Ilyen időben?!?!?!
hy.
Ma jön valaki mocizni du.tán?
Srácok valaki gokartpályázik holnap? délután lehet kiugranék, csak ilyen tököm esőt mond
bakker Májki, holnapra milyen időt jósolsz?
néztem az időjárást az elkeserítő, hátha te jobbat mondasz
álltalában neked van igazad