Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Talpon van már a gép?
Én már vasárnap gurultam.
Az e-mail címem az adatlapon.Képet és árat küldenél nekem.Előfordulhat hogy kell.
Benzincső!volna eladó Pirelli dragon supercorsa gumám párban nagyon tökös állapotú 120/70 180/70 2010-es
Sziasztok Motorosok!
Tüntetést tartunk 2010.04.29. én a MABISZ ( Budapest 6. kerület Aradi u 65-67 )irodája elé 10:00-órától délután 16:00ig. 2006.04.29.én Kecskemét határában tragikus balesetben elhunyt vétlen motoros emlékére ( BugiR1 ) és a károsultak jogainak védelme, érdekében. tüntetünk a biztosítok magatartása szabályozások bennem tartása és önkényes eljárási módja ellen. Amennyiben támogatja törekvéseinket tisztelettel várjuk a megadott címen a fent megadott időpontban. Kérjük a résztvevőket a tüntetés alatt a KRESZ szabályok betartására.
köszönööm
Láttam a tablód tegnap!Grat!Jó a kép!
Az jó holnap veszek BMW-t
Figyelem! 3 napig fokozott traffipax veszély! http://href.hu/x/c5pu
de úgy volt ez jogos,,, csak közbe elmentem visontára motorozni és sorry! majd legközelebb kimegyek
Lacika, nem úgy volt, hogy jössz ma a pályára? mi lett veled?
köszönöm szépen
Miki , amugy jaja, 12en voltak, összetettbe 5. lettem, amatőrbe pedig sikerült összesezdni azt a 2. helyet. megvolt a boldogság
na neeeeeeeeeeee
Háromból... Amúgy nem, 12-en voltak, szóval nagyon-nagyon ügyi volt! Gratula itt is! Most már nem is lesz szégyen ha megelőzöl, simán bevállalom.
Gratula!
Wicca gratulálunk! Nagyon ügyes voltál!
jujjj 2. lettt?
hányból?

Grat Wicca!
Gratula még 1 x
20perc mulva indulunk a Hungaroringre.Akit érdekel az jelezze.30/6993655
Hajrá WICCA!
Ott a helyem! Bár azthiszem ezekkel a dobokkal csak ezer forint ellenében engednek pályára... vagy úgy sem
Én csak szalonban láttam olyan motort, amin gyári dob van.
Gyári... az érdekes lesz
indulok iiiiis
Jut eszembe!

Márton Laci kérése! (Gokart Pálya Ügyvezető Igazgatója)
Holnap 14.45 kor a Gokart Pályán Zajszint mérés lesz minden Motorost megkérünk akinek van kedve 20 Perc ingyen motorozáshoz, Látogasson ki holnap14.45 kor a Pályára.
Feltétel!: A GYÁRI kipufogó rendszer a motorkerékpáron!

Köszönettel:. Márton László