Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van. Legalábbis legjobb tudomásom szerint!
Májki, csak szombaton kell regisztrálni a helyszínen? Magyarul nem előre?
Köszi az infot amúgy, lehet kinézek, ha értelmes idő lesz. :)
Bejáratnál! Ahol csak lehet szórjátok a linket pls!
Hűha!
Hol kell / lehet regisztrálni a bulira?
Szombaton ingyenes motoros nap a kecskeméti gokartpályán!
http://href.hu/x/ce7f
Ajánlom figyelmetekbe, hogy egy sztárral reklámozzuk az eseményt!
csak úgy mondom hogy az én ügyem 2008. szeptember óta tart (akkor volt a baleset) és most volt májusba az első tárgyalás, következő most lesz júniusba, örülök ha a biztosító augusztusig fizet...
aha
kapják be. Jól összekéne verni mindet
velem is sokat genyóztak
de azért a sráccal is elbeszélgethetnél, elég pofátlan
Benne volt a neve az iratokban, de nem jegyeztem meg, nem is lényeg.
Amúgy igen, amíg nincs határozat, a biztosító nem csinál semmit. Addig nem nyúlhatok hozzá, ráadásul mivel nagyon sérült, a rendőrség benyelte a forgalmiját is... Egyszerűen hihetetlen, hogy ilyen létezik.
hát nem irigyelek idegesítő lehet.Remélem mielőbb megoldódik a gond. Addig a motort nem is állíthatód helyre ?
ezt a rohadékot, elbasz aztán még gecizik
azt amúgy tudod már hogy hívják?
Jah, hozzáteszem: rendőr ismerősök is megerősítették, ilyenkor mindegy mennyivel mész (hacsak nem bizonyíthatóan mondjuk 150-el városban, vagy ilyen durva eset), mindig az a hibás, aki nem ad elsőbbséget... Szóval semmi nem szól a csávó mellett az égvilágon, és mégis ez van
Ma voltam benn meghallgatáson. A köcsög autós nem ismeri el a felelősségét, szerinte túl gyorsan mentem. Erről csak a ő beszél, se tanú, se a helyszínelők nem állapítottak meg gyorshajtást. Azt mondta láttam hogy megyek, de úgy gondolta lesz elég ideje...
Innentől kezdve normális országban nem is lenne miről beszélni, de a szabálysértési előadó még tanúkat akar meghallgatni, ami hónapok múlva várható... Egy tanú már nyilatkozott, elmondta amit én is, kijött az autó, fékeztem volna, belementem...
Most egy másik tanút is fel akar kutatni... agyam eldobom. autós leszop--t, lehet ha vége indítok ellene egy polgári pert, és a gatyáját elperelem tőle, köcsög geci.
Jah, a helyszínelők is azt írták az autós a hibás, a nőnek mindez nem elég. Kb. fél éven belül nem várható h döntés lesz, hacsak most a kapitány nem tud segíteni...
Szétbasz az ideg!
majdsz szólok előtte ilyen elre még nem tudok tervezni
na bazzeg
mi volt? mit mondanak? ma jött meg a rendőrség bigyó nem?
Na nekem idei évre lőttek a motorozásnak!
mindig sikerül akkor kiérni, amikor Te mész nem jó ez így. Mikor mész legközelebb?
Akkor esélyes az izomláz, mert egy tisztességes pályázás alkalmával teljesen ép karnál is előfordulhat, egy hosszas pihentetés után meg különösen.
Kicsit olyan ez, mint az edzőteremben. Ha nem jársz akár csak egy hónapig, utána az első edzésen úgy be tud durranni az izom, hogy a következő nap alig bírsz mozogni.
Mindenesetre jobbulást, remélem csak izomláz volt
a kezem 2008. szeptemberében tört, majdnem nyílt is... bár én gondoltam már rá hogy lehet csak izomlázam volt, és a törött karomon jobban kijött, mivel fél évig alig használtam, és ezáltal gyengébb mint a másik.
Wicca wicca kerülsz te engem?
Mikor motorozunk már egyszerre?
A testtartás miatt szerintem a sportmotor, az messzebb van a természetestől és féktávon elég keményen tartod magad csukló-alkar-vállból.
Mikor zúztad le a kezed? Ha nem túlzottan rég (akár pár hónap távolságban), akkor szerintem bizonyos szintig érthető, hogy egy ilyen megterhelés még fájdalmat okoz.
a sportmotor, me ott kézenállva kell motorozni
Egy komoly problémába ütköztem, ami az lenne hogy irdatlanul megfájdult a törött kezem a tegnapi pályázásban... Melyik terheli jobban a könyököm illetve a vállam, a supermoto vagy a sportmotor? Elég fontos tényező ez, mert még egy pár évig szeretném használni a kezem!
és délután valaki gokartpályázik?