Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hallottam volt valami feszkó a múlthéten
ma valaki messzebbre moccanni nem akar?
én tuti megyek ha kell egyedül.
Én elindultam, ha valakit érdekel egy csoportos motorozás akkor hívjon: 70 933 6750
Sziasztok.
A mai napon Kecskemét, Lajosmizse környékén motorozik valaki? Hobbi motoros vagyok egy kis barangolás, bohóckodás érdekelne de egyedül unalom.
05.22
Moto GP a digisporton
okés,holnap rácsörgök. nem tudom, hogy fogunk-e menni. még nem biztos.
ott a helyszínen felpattintom ráá,,, má mindenkinek van én se maradjak ki belőle
Nincs mit Zozo! Mi is épp csak megelőztük az esőt!
Gébmester!
Sanyi most pakolássza össze még a vasat,Csipesz szintén most rakja rendbe szezonra! Én azért ritkán kimerészkedek a gokartra! De te még nálam is ritkábban jársz ki!
15 napos időjárás előrejelzést szerettem volna feltenni de nem sikerált na mindegy az a lényeg nem valami biztató
Ez a durva nem a rázspoly
még akkor jó hogy eszedbe jutott
Bocsi ! eszembe jutott hogy nem vettem meg a cirkuszjegyeket, és ha annélül jövök haza a gyerektől is kapok egy nyakit meg az aszonkától is
okés
Na jó volt ez a mai motorozás végül csak felszéradt

Gép jól el tüntetek. Mire megszereltem a berugókart már nem is láttalak
mizu Janimester elvagytok veszve ugyan Csipeszt se láttam már lassan fél éve nameg Sanyilt se
Benzincső! miaz Enci tán áruljátok a szöcskéket
Köszi a gyors választ.Ma is elindultam 15km után át ázva inkább haza jöttem ,na majd holnap.
Zozo, nyitva van minden nap a pálya mehetsz nyugottan!
Sziasztok egy kis segítség kéne meg tudnátok mondani hogy vasárnap nyitva van a gokart pálya?
lacika szólj a Raptorosnak ha jöttök Börni bulijára hozza magával a nekem szánt kiput
Hali ! Kecskemét környéken nem tudtok egy motorbontót ahol 2t gépeket is bontanak ?
Köszi előre is.
pfejjj
az elöbb láttam a gokartra nyomulni a mentőt
remélem csak egy nyugdijas kapott hőgutát
sejtem sajnos...