Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Kawasaki Z750-es 2008-as mocihoz keresnék sportdobot. Leginkább Mivv suono érdekelne.
Előre is köszönöm.
Sajna nem ugyanaz, max a GSX650F-el egyezik...
Nem ismerem a 650-es banditát, de szeritem nem kizárt a 600-aséval azonos a kidörrentő. Nézz utána szerintem.
Igen azok eurós árak. Fizetni természetesen az aktuális árfolyamon forintban.
Szia!Az ott található árak euróban értendők?
Peti !ezen a listán csak 4t-motorok szerepelnek! nekem 2t-hez kellene rezonátor dob!ha valaki tidja h hollehet kapni avg csináltatni akkor segítsen!köszi! Peti azért enekd si köszi
Petti!köszi a felvilágosítást,menézem azt az o9ldalt és remélem h siekrül vmit találni!
Jajj de kar, hogy nincs 650-es Bandira...
Hello! Vadonatúj, gyári csomagolású Termignoni kipufogók, rendszerek az itt található gyári árlista alapján 35%-os kedvezménnyel vásárolhatóak. Vételár = katalógusár * 0,65
Szállítási határidő 3-4 hét. Első szállítmány kb 1 hónap múlva. Igényeket nálam jelezzétek. +36 30 625 6072
Helló!segítséget kérnék! nem tudja valaki h hol lehet gilera xr 125 túraendurora rezonátor kipufogót csináltatni vagy venni ? és ez mennyire költséges!
hangtompitoval összekötő csővel. 45e ft
xt 600 asra van valakinek kifuffja?
mindegy hogy néz ki csak halk legyen és viszonylag olcsó
Több motorra is rátehető, ára 45E
ez mire való és mennyiért adod?
Sziasztok!
Eladó, hibátlan-szinte új
Üdv: Andi
Qrvára tetszik, kérdés, hogy mikor kezdenek genyóskodni ezzel a rendőrök?! Külföldön már tudtommal most is nézik egyre jobban.
pf...Akkor nemtom.Ott tényleg át van húzva.De írni meg írják.
Itt meg áthúzva az e betű

http://www.laserexhausts.com/d...
Köszi, én nem találtam.
Szia!
A honlapján oda van írva
Approval : Approved + Sport= engedett+sport
Azaz benne van az "E" betű
köszi! Ezen a Laseren rajta lehet?
E betű.
Nem jut eszembe, segítsetek, mi az a betűjelölés, amivel a hangnormáját jelölik a kipufogóknak, ami a szabványt jelöli? Kérdezem azért, mert egyrészt a mocimon nem látom, másrészt meg vajon ezen rajta lehet, a rendőrök fognak ezzel szórakozni? Ez lenne a dob:
Laser "X-Treme" slip-on mufflerset "GP-style" D70
Art. Nr. 84.1011.I

Új Hornet 600-ra tudnék venni 68eFt körül újat (csak a zsét kellene összeszednem), annyit ér, kérdés cseszegetni fognak-e érte?