Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kERESEK honda cbr 1000rr 2009 sc59-hez /abs/ sport kipufógót.
akkor nem jó rá
Szia!

Bódis Oval Q1-et tudok javasolni inkább! "E" jeles, engedélyszámos slip-on, ami kifejezetten erre a motorra van kifejlesztve!

Bármilyen kérdésed lenne, keress meg a renitens@mailbox.hu címen
Sziasztok!

Ha bárkit érdekel, van egy eladó Raptor dobom (+összekötőcső)

Kb 800 km-t használt. Teljesen hibátlan, karcmentes állapotban. 2007-es Honda CBR 600 F-en van/volt.
Másik összekötőcsővel bármilyen motorra felrakatható.
55.000 Ft
Helló az én sem tudom. Az apriliára csak rá kell csusztatni és rúgó tartja.
Sziasztok!

van egy eladó Albert dobom, ha vkit érdekel kérem írjon Köszönöm.
Üdv!
2004-es cbr600rr-re keresek sportkipufogót!
Leginkább Yoshimura RS-5 érdekelne összekötőcsővel!
Suzuki gsr600 katalizátoros összekötő(lambdaszonda nélkül)10e ft,Régi Kawa sportdob Mach1 tipus 10e ft.
megvan persze, az Orbi RR-jen van rajta mar ugy egy eve. Ahogy tudom nagyon meg van elegedve vele. Nekem is hianyzik a hangja
Nem csak a csajokat figyeltem, bár a castrol állított ki ma is újdonságokat......

Sajnálom, hogy csak Te nem jöttél!
Szia érdekelne a rendszer megvan még?
Sziasztok eladnám Suzuki gsr 600 ra való sportdobomat. (öcsimura)email: u1992@freemail.hu
Szia,nem baj majd legközelebb hívjál és megyünk egy kört..
Hello !
Nemtudom a 3 csavaros jó-e rá ? Nekem az lenne LeoVince-ben 1 pár ovál eladóm .
Sziasztok! Keresek 2008 as évjárutú Aprilia Rsv 1000 hez hátsó kipufogó dobokat. ( nem gyárit)
Akkor nem kell!

Akkor jó,pedig ott voltam és nem álltál velem szóba mert a csajokat figyelted...
Ennek az elején van a rotációs kapa...


Még nem látlak itt.............
Na nekem pont egy ilyen kéne!
...na jó, nem reszeltük, csak összemaszatoltuk..... de legalább nem fájt neki!

A honda (szerencsére!), rotációs kapákat is gyárt, így lehetett a vfr-be erőforrás! Gyönyörűen leáttételezték, még egy Jawa Mustangot is rendre utasítok vele! Persze, ha be tudom rántani!
szép napot hazaértem felhivlak sajnamindjárt indulok melozni. szerettem volna megnézni a kiállitást de ez most nem jőtt őssze
Te Főnök!

A Vetyerok az egy motorcsónak motor...
Ha adsz egy Baylinert hozzá akkor tartaléknak elfogadom...
Komolyra fordítva,BB barátomnak igaza van,a Honda fűnyírókba jó sajnos másban nem....
Nem tudok kimenni mert a kereskedők hazug link alakok(autó téren)...

Én inkább felkapcsolok 6-ig és megrendelem a kaját,majd ha oda értek kifizetitek..

Ha netán nem indul a szerkezet beindítom a szomszéd robiját, az tudja a megszokott Honda érzést biztosítani....
mondta hogy próbálkoztatok nála..de a vége egy nagy röhögés lett, merthogy olyan kicsi volt és puha hogy egy gyufásdobozt sem tudtatok vele elmozdítani nemhogy örömet okozni...
persze utánam nem könnyű megfelelni
utánanéztem mert azt hittem a honda csak fűnyírókat gyárt, de olvastam róla hogy motorok gyártásával is próbálkozik
ez igaz?
...beszarás... ezt a csajt reszeltük, miután elmentél!

Kapcsolhattok 3.-at, csak beszéljük meg előtte, hol kajálunk majd.....

Ice! Gyere mááár! Megtankoltuk Neked a Vetyerokot!
örülök hogy pörög a fórum
hogy tisztába tegyük a dolgokat, a kiállításon egy dologra "fájt a fogam"(a kép mellékelve/és nem az apriliára gondolok/)

kujo mester, 3 fajta hayabusás van szerintem, az egyik aki divatból veszi, feszít rajta és néha elhúzza 6 ezerig. a másik aki vérből és szerelemből veszi az tényleg egy állat mert 300 alatt csak városban meg, a 3. aki azért veszi, mert nincs más ami elbírná . szerintem jó motor a zzr1400, majdnem olyan jó mint a busa
megmondom ősszintén ha nem 5 millió lenne az új zzr1400 erősen elgondolkodnék rajta....

renitens
egyszer guruljunk egy kört..ígérem csak 2 fokozatig kapcsolunk fel
Icehawk barátom,
ígérd meg hogy te is max 2.fokozatig váltasz fel ha renitens-sel és a cbr1000-es barátjával megyünk
Persze,azért tettem meg az ajánlatunkat.
Valamit valamiért..
Ha rajta a nyála akkor nem kell,mert az kimarta a palástot...
Azt csak Sanyibá tudja...