Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Tud valaki ajánlani valakit aki Budapesten javít kipufogó dobot jó minőségben?
Azért mert te a Bódis-t árulod, és Ő néz hülyének mindenkit, ezért más gyártónál nem így van...
Evvel meg bebizonyítottad a tudásodat is...
Látszik, h nem vagy tisztában még a felfogatásokkal sem.
Mielőtt osztod az észt, előtte kicsit utána kéne járnod a dolgoknak barátom!

www.yoshimura-rd.cz/pdf/111545...
Sziasztok,

teljesen laikusként lenne egy kérdésem!
maxirobogóm van,most cseréltettem hátsó gumit,de ehhez le kellett venni a kipuffot,szervíz csinállta!azóta hidegen minimálisan kicsiket durrog a kipuff,ha ráhúzom a gázt...lévén 200ccm a motorja,annyira nem durrog nagyot,csak nem értek hozzá,hogy ez normális-e...?gondolom a régi tömítést rakták vissza,lehet attól van,hogy már nem tömít rendesen?
te Reni

nehogy nekem agyvérzést kapjál!
jövő héten megyünk horvátba!
ha te kipurcansz ki fizeti a szörpöket a kúton?
és kinek a vérét fogjuk szívni hogy fűnyíróval kapaszkodik a busák mögött?
Miért gondoljátok itt sokan, hogy mindenféle dob jó mindenféle motorhoz? Azért, mert valahogy fel lehet hebrákolni? Azért mert hangosabb tőle, már jó rá?

Szoktatok gondolkodni is?
Derbi GP1 revolutionra keresek kipufogot.
Sziasztok.
Fekvőhengeres Yamaha Yog 3WF 90 ccm-es robogóra kellene nekem kipufogó.Vagy olyan amit erre is fel lehet szerelni.Ha kicsit kisebb teljesítményre,esetleg nagyobbra való az még nem nagy gond.A henger ami most rajta van 82ccm. Olcsón,használtat keresek, nem kell nekem sportkipuff jó a gyári is.Max 8000-ig.12 000 az új.
Köszönöm előre is
Eladó egy gyönyörű állapotú Yoshimura RS-3 Bolt-on felfogatású dob, minden tartozékával(bilincs, csavarok, leírás).
2000-2004 GSX-R600-750-1000 ezekhez jó.
Mail-em az adatlapon.
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Hi,
Van olyan dolog, h kipufogó tömítő paszta. Én ezt a Bosal-t használom több helyre is a kipufogóknál. Leszeded a csövet, bekened, visszarakod, kicsit beindítod, h melegedjen, és frankóm megköt.
Igen, 3000-ig a kipucsőben lévő exup szelep miatt van.
Amikor én is kiszedtem, elég szar lett, de padon beállították...
Kawasaki gpz1000rx gyári kipufogó pár,esetleg más motorra is jó lehet Ár:15e ft/pár érd:zoli_motor@freemail.hu
Szia

Összekötő csővel v anélkül érdekelne?
Összekötővel együtt 65 000 Ft-ra gondoltam.
szia!ára?
Sziasztok!

Fém hálót keresnék, tömném újra a kipufogómat de a régi szétégett, ha valaki tudja hol lehet beszerezni az legyen szíves segítsen. A régin kb fél mm nagy lyukak vannak.
Yamaha fzr600 kipufogó leömlő hibátlan állapotban 8e,Honda cbr929rr leömlő sérült(motoron nem fújt ki sehol) 4e,Suzuki gsr600 katalizátoros összekötő lambdaszonda nélkül 10e,Mach1 sportdob régi kawán volt 10e.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Helló srácok!

A motorom k8 1000 Gsx-R (két kipuffos). Rég vadászok már Y csőre, hogy ledobhassam a katalizátor részt.Ezt végre sikerült beszereznem és le is dobtuk a katalizátort, fel a csövet, viszont kicsit érezni hogy "szelel" a csatlakozási pontnál. Kellene tömítés hozzá. Valaki tud segíteni? Mit javasoltok? Tömítést vagy pasztát? Vagy egyszerre mennyen a kettő? Amúgy baszott hangos lett a gép! Hihetetlen mennyire visszafogja a katalizátor! Ja, meg annyi van, hogy olyan 3000-ig nem érzem azt az erőt amit megszoktam, a fölött változatlanul megy, de tartomány alsó részén tuti szarabb lett. A pillangószelep miatt van igaz?
Ha valaki tudna esetleg tömítést adni a kipuffhoz az nem lenne rossz! Köszi!
Sziasztok.

Titán palástot hol "huznak át"?

sz.f.vár és környéke esetleg?

Köszi.
eladó kipufogó ez jó sr 125,150 runner 125,180 és skipper 125,150-re !
tökéletes minden része az ára 15e
Hali

Ha kipufot vagy komplett rendszert cserélsz nem érsz el teljesítménynövekedést sőt még csökkenni fog. Bizonytalan lesz az alapjárat, alsó és közepes tartományban teljesítmény romlik,torpan a motor. De ha kipuf csere után elviszed 1 karbiszinkronra és hozzáállítják a kipufhoz akkor elérhető némi teljesítmény növekedés.
Heló mindenki. mindenféle kritika nélkül.......... most tértem át a sportmotorokra. vettem egy használt honda cbr-r 400-at. az lenne a kérdésem hogy ha a pufót nyitott rendszerűvé alakítanám, jobb teljesítményt kapnék-e?
Üdv.
Kawa zx 6R 98-as évjáratra is jó lenne esetleg a képen látható leömlő?Mekkora az összekötő cső átmérője?
És mi lenne az ára ?
köszi előre is a választ.
Üdv
Bodist találsz nálunk....
ez rámegy biztos HA ÉRDEKEL
Hello!

Keresek verseny vagy midrace kipufogót.Legfőbképpen : DPRc21 ,c30/malossi MHR/yasuni c16,c20,c21 c30"R"/Polini evo 1 2 3,big evolution, for race 1 2 3/Top performance nardo/stage6 R1200,pro/Dopler S3r /Technigas NONE/SIP. De más is érdekel.

Árakat telefonon(06202152678) vagy kommentbe:.Több darabot is vennék.
Sziasztok!

Tud valaki esetleg a motoromra való (Honda Cbr 600 F4 2000) e betűs műbizonylatos sport dobot? Yoshimura előnyben pláne ha ugyanolyan v hasonló mint amilyen most van a mocimon :)
Esetleg ami most rajta van érdekel -e valakit?
Sziasztok! 98as Zx9R-re milyen más típusú motornak a dobja, leömlője megy rá?