Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Van 2db gyári dobom,valaki tud ajánlani olyan embert,aki gyárt bele perforált csövet,szépen kinyitja,gyapot,stb ill. gyárt hozzá nekem tompítókat?

Köszi,üdv
hali mivv x cone dobot keresnék 01 R6 ra :)
Remélem hogy összejön sok sikert
Oké, így már értem. Köszi szépen a segítséget!
nem az is ilyen anyagból van de amit te fényképeztél az a leier kéményhez van a schidel kéményhez ami kell olyan mint egy kötözött hurka és így nem tud szét esni
http://kemeny-shop.hu/schiedel...
Sajnos nem találtam nagyobb képet, lényeg hogy nekem hatvanas cső jön keresztül teljesen nyitottan és egy év alatt sem verte ki.
Ez az, ugye? Ehhez nagyon hasonló (színre szagra) kemény csőszigetelést használtam eddig. 3-4 napig volt kifogástalan. (Mindez nem mond ellent annak, amit Te írsz, csak tovább növeli a bizonytalanságot.)
Cápa már írtam neked hogy próbáld ki a schiedel kéménynek van kőzet gyapot tömítése ,ráadásul az össze is van fonva nekem egy éve van benne és egy darab se hiányzik belőle, úgy nézz ki mint egy vastag kötél ,gyönyörűen meg lehet vele tömni a kipufot
Csak az zavar, hogy eddig bármit vettem, vagy szereztem bármelyik motoromba, még soha semmi nem maradt benne a huzamosabb ideig a dobban. Persze mindig mindenre azt mondták, "ez tuti jó". Egyik sem volt jó. A 4T krosszból a gyári is kijött fél év után, utána bármit bele tettem, 1 hetet sem bírt ki.

Most megint vettem az ismert varrott lapot. Max 2 héten belül kiderül mit bír.
Nekem bevált a sárga üveggyapot, előtte TRK féle fehér, gyapot paplan volt benne, fél óra alatt kifújta az egészet, mögöttem mintha havaztak volna... de ez most jó, még a parillánál kapható akra gyapotot tudom ajánlani, az is ilyen áron van, nekem az egy évig bírta csak most nem volt nekik raktáron.
Yamaha axis 110 esnek szeretném kipufogóját kicserélni !
Kérdésem lenne, h melyik másik modellnek illik hozzá a kipufja?
és milyet célszerű rá venni?
Viper kerek dobok 3 csavaros, Hayabusán voltak. Esztétikai hibásak (horpadás). 35e/pár. Képeket emailben ha érdekel valakit.
Lenne egy kérdésem néztem egy kipufogó adatait,na most ugye a homológ azt jeleti hogy a szűkítő benne van a dob ban,a racing meg a szűkítő nélkül na most olvasom hogy homológ 82-98db racing 95-98,akkor most a szűkítőnek az lenne az értelme hogy lenti fordulatokon csendesebb ugyebár 82 vs 95 db de fentebb meg ugyan úgy hozza a 98db-t?
Üdv!

Van itt valaki aki tud 2t NSR125 re dobot vagy akár teljes rendszert csinálni ?
Szevasztok.
Akad egy eladó sportdobom Er-6-ra illetve bármire amire felmegy.
Ára 40ezer. 06709499067
Nekem végül nem jött be ez a fehér anyag sem. Apró golyók lettek belőle. Ez szerintem ez mechanikailag nem bírta (a hőt tuti bírta mert előtte nyílt lánggal teszteltem percekig). Már rég vettem volna valami ilyet, ha nem lenne rossz tapasztalatom vele. Annó Fehér Gézánál vettem ilyen tömör, varrott anyagot (hasonló áron) a Yamahába. Kb. egy hetet bírt ki. Igaz, hogy az nagyon durrogott is.
Kawasaki gpz1000rx gyári leömlő hibátlan gyárilag két részből áll.10e ft,Yamaha fzr600 gyári leömlő 8e ft,Honda cbr929rr gyári leömlő enyhén sérült de motorra rakható 5e ft,Suzuki gsr600 gyári katalizátoros összekötő szonda nélkül 10e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Üdv! Nem tudja valaki hol lehet rezonátorba o-gyűrűt rendelni? ebay-en találtam eredeti fmf kittet, de sajnos elég sürgős lenne a buli? Van valakinek ötlete?
Keresek serult slipon dobot zx6r re
1 palyanapot meg birjon ki!
Sziasztok!
Van egy eladó Ixil Hyperlow kipufogóm eladó, e szabványos, GSXR 600-750 K8-K9-re való elvileg, de lehet van, aki másra is fel tudja rakni :-). Újonnan vettem, megvan doboz, papírjai, kb 1000 km-t ment. Ár: 35 ezer
Tempósan kell vele járni,ki kell retkelni a gépet...

4 ütemű motorokon nem jó jel, ha le van kormolódva a rendszer
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni, hogy a 4ütemű motor kipufogó rendszerét mivel lehetne kipucolni? Ki lehet égetni hasonló módon, mint a 2 üteműeknél? Mivel léghűtéses motorról van szó ezért fontos, hogy milyen gyorsan távozik a kipufogó gáz.
nem ide akartam
posta yamaha fékfelújító 18000ft
...külföldön vagyok szombatig, valamiért nem küldi az outlook... Legkésőbb szombaton megkapod!
Hali....

Csak érdeklődnék ,hogy esetleg van-e valakinek Honda hornet-re DPM RACE kipufogója eladó...