Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ami benne marad
Szívesen, de mi? Acél háló, tömőanyag vagy azbeszt zsinór? Mid van?
Ha gondolod -18Ft-+post.705047165 ha nem ,nem.
Hát valami hasonló lehet, amit most bele tettem. Hó fehér, igen tömör, szinte lépésálló vatta szerű anyag, ami bírja a nyílt lángot. Keményen megtömtem vele, de ez is kijön.

Régebben is ugyanilyen problémám volt. Az YZ 450F-be megvettem a bele való speciális kipufogó tömő anyagot (Fehér Gézától). Mielőtt betettem, a perforált csőre plussz erősítésnek sűrű szövésű üvegszövetet tekertem fel, ami a műgyantázásból maradt meg. Kiköpte az egészet 3 nap alatt. Úgy adtam el motort, hogy nem volt hangtompítás. Szeretném, ha ennek a gépnek jobb sorsa lenne.

Már átnéztem ezt a fórumot is és azt látom, hogy nincs tuti recept. Senki sem tudja igazán mit is kell bele tenni, hogy benne maradjon. Most olyan ötletem van, hogy a perforált csövet először betekerem szorosan azbeszt zsinórral, menet menet mellé sűrűn és csak arra rakom a vattát. Mit szóltok hozzá?
Yamaha fzr600 gyári hibátlan leömlő 8e ft,kawasaki gpz1000rx gyári hibátlan leömlő (kettészedhető) 10e ft,Kawasaki gpz1000rx gyári kipufogó pár sérülésmentessen 15e ft/párcbr929rr gyári leömlő enyhén horpadt pályagépre vagy faragáshoz 5e ft,suzuki gsr600 katalizátoros összekötő lambdaszonda nélkül 10e ft,mach1 sportkipufogó régi(80-as évek)kawáról 10e ft.Posta ok.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Bocs elírtam Schiedel kéménynek volt a tömítése (sufnyi tuning)
FeherCapa380 nekem is ilyen gondom volt és végül a Leier kéményhez való kőzet gyapottal tömtem meg ( össze van tekerve gyárilag ) mivel a hőt alapból bírja és az összetekerés nem engedi hogy a pici lyukon ki szaggassa . Nekem be vált
a kipufogó adja meg a nyomatékát a motornak,bizonyos mértékig jó ha van fojtása,onnantól kezdve pedig hátránnyá válik.elég rég óta vagyok már az autós motoros világban,autószerelőként is dolgozom,a négyütemü motorokkal viszont én is csak most ismerkedek meg komolyabban.idáig egy 400asra bővitett egyedi mz-vel "játszottam" és a kipufogó a leg lényegesebb pontjuk, a 2 ütemünél ez hatványozottan igaz,a 4t már kevésbé érzékeny rá,de ott is számít,és ilyenkor minden újra kell hangolni,szóval a kedves szakit el lehet küldeni az oskolába had okosodjon hamár eddig nem tette meg
Kosz a hozzaszollast, kozbe levagtam 16 centit vagtam belolle , a hang az szuper ... nagyon jo ! a telyesitmeny az ugyan az maradt , vagy nagyon kicsi a kulombseg es nem erzem , de sokkal szebben nez ki meg jobb a hang, szerintem jo dontes volt... minden jot...
Szevasztok!

Eladóvá vált egy Sebring gp6 kipufogó kivehető db killerrel,e betűvel,takaró lemezzel és rövid összekötőcsővel.(eredetileg honda cb600 hornetre való de bármire felrakható)
Irányára:55eft ami egy kicsit alkuképes.
Érdeklődni a balu88@mailbox.hu címen vagy a 70/2241386-os számon lehet.
csáó! ha megfelezed a kipufogod brutál komoly mély hangja lessz! én is megcsináltam a laser hotcam-ot! 55cm hosszú volt és 30-cm-re vágtam le! a hang az irgalmatlan jó lett, de viszont utánnálitást igényel a dob alakiitás után! ha injektoros a motorod akkor valoszinü nem kell ! nekem karbis és az anyagbol elkellett vennem, mert 4ezerig kicsit lomhább lett! visszavettünk az anyagbol és már tökéletes volt a motorom! arrol nem is beszélek hogy a felső tartományban viszont megerösödött! a hang pedig felülmulhatatlan !
nagyonszépen köszönöm a válaszod! a tün már állitottunk és lényegesen erősebb lett! nagyon sok szaki értetlenül áll a probléma előtt! nem is akarnak vele foglalkozni! azt mondják hogy egy kipufogó végdob csere után nem lehet ilyen probléma! na szoval ennyit a szerelökről! mégegyszer köszönöm a segitséged!
hello! mire jó a dob? mennyit kérsz érte? moto46@freemail.hu-ra küldhetnél képeket, és megdumáljuk!
nem akarok csont hülyeséget mondani,de elvileg a részterhelést ezekben még lehet állítani a subertű le-fel pozicionálásával,de azért kérdezz meg egy szakit
Sziasztok,lenne egy 3 csavaros Martin dobom.Esetleg ha valakit érdekel,az árban biztos megeggyezünk!
Üdv!
Keresek Yamaha DT 125R re 2T sportdobot ha esetleg valakinek van az írjon,küldjön egy képet róla,és az árát megbeszéljük!Elérhetőségek adatlapomon!
én is ilyen problémával állok szemben, ezt az elérhetőséget kaptam, még nem volt időm elmenni megnézni hogy mi volna nekem jó de elvileg minden fajta fémháló kapható nála:

Kovács János
1078 Marek J. u. 39
06309552449
Üdv népnek. Valaki tud adni (mondjuk pénzért ) egy kipufogóra való acélhálót (teafilter), amivel a perforált csövet körbe tudom tekerni? Az a problémám, hogy bármilyen tömőanyagot tekerek a perforált cső köré kiszakad belőle. (Szemmel lehet látni, hogy nem elolvad, nem elég, hanem a gáz-áramlás széttépi és kilövi annak ellenére, hogy a perforált cső elég gyéren lyuggatott és a lyukak is kicsik.)
sziasztok motoros társaim! lenne egy kérdésem! gsxr600-am van! laser hotcam nyitott kipufogó van rajta! 50cm-is volt a kipufogom,és elég halk! levágtam belőle 20cm! bitang jó hangja lett a motornak! de az alsó tartományban kb 4ezerig vesztett a teljesitményéből! karbiállitással ezt visszalehet állitani, hogy jó nyomatékos legyen? köszönöm válaszotokat előre is!
Szia!

Ez egy gilera runner 125 4t 2007 jó?
Előre is köszi és menyibe kerülne?
Hali valaki tud segíteni hogy kell készíteni 50-es derbi sendahoz kipufogó rendszert ?
Győr környékén vállal valaki 2t sport rezó készítést?
sziasztok! fz6s-re (06')keresek sportdobot összekötővel :) ha esetleg valaki tud:) előre is köszi :)
szevasztok!ha valakinek volna 60s bekötöcsöre valami sportdobja 20-30 e ft környékén ,ne fogja vissza magát szoljon nyugodtan!
yamaha dt 50 r 2003-asra leo vince v6 kipufogót ráraknám mennyit dobna rajta hány le-t? nem tenne rosszat neki nem vesztene az élettartamábol? a hangja milyen lenne jó? köszi előre is