Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked mennyibe fájt? R6-on már hallottam Bódist, és mocskosul tetszett, de gondolom borsos ára van, még ha olcsóbb is mint egy akra.
Igen, ezekre a gyártókra gondoltam.
sziasztok 2001 -es Banditra keresnék gyári dobot ha valaki tudna eladót megköszönném :-)
Sziasztok!
2006-os Honda VFR800-ra keresnék dobokat.
Valakinek eladó?
Ha van valakinek Hexagonálja az különösen érdekelne ;)
Sziasztok!
Eladó hibátlan állapotú eredeti Oval Akrapovic Carbon "BOLT-ON" 4 csavaros sportdobom.
További képek az adatlapomon! Ahol a motoron fent látható!
Irányár: 70.000 Ft
e-mail.: c5ontkov4c5@citromail.hu
Mihez képest van jó áron?Egy akra vagy yoshihoz biztos.
Szintén a Bódist preferálom több szempontból. Nagyon jó áron lehet kapni titán dobot karbon véggel, összekötő csővel, újonnan kereskedésben.
A kipufogó hangtompítóval rendelkezik, E jeles, a honlapról letölthető a TÜV bizonyítvány is. (Nagyon nagy előny esetemben akinek a motor hátulját teljesen szét kellene bontani a műszaki idejére, hogy kipufott cseréreljünk. Meg van az origi nah de ne már... :)))
Hangja, kinézete egyszerűen csodálatos, néha sok! :) Ilyenkor hangtompító be, az is ad egy új élményt, majd ismét ki... Jó kis játék hidd el nekem... :)
az attól függ merre túrázol nekem Raptor van rajta illik is hozzá de csak országon belül megyek vele kivül gyárival csak :-D
drz400@citromail.hu
Akrapovic, Yoshimura, Bódis, Leo vince, Arrow, Shark Termignoni, G.P.R, Rombo, Giannelli, Marving, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók. 2t-4t motorokra egyaránt.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben, vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Sziasztok!
Eladó egy 3 csavaros Storm(Mivv) sportdob.
Méretei:
Csatlakozási átmérő: 68,2 mm
Teljes hossz: 45 cm
Csavartávolságok, menetközéptől menetközépig: 82 mm
Bizonylatot is adok hozzá.
Szép állapotú.

06202671477
Én a BODIS-t jobbnak tartom ár-értékarányban! ..és meg is előzte az AKRAPOVIC-ot!(mindenben)..nekem ez a 4-ik KAWASAKI-m és volt Akrám,Yoshim de a BODIS viszi a pálmát mindenben!
Szia!
Az Akrapovic nagyon jó választás, bár én nem adnék annyi pénzt érte (lentebb már írtam erről), de ezt neked kell eldönteni. Azt nem értem, mi köze van a dobnak a túrázáshoz. (?????) A magyarok is szép dobokat gyártanak, azok közt is érdemes szétnézni. Írnak mindenfélét az emberek, hogy mi kell a dobhoz ("e" betű, meg tanúsítvány+...mit tudom én.), de szerintem a legfontosabb, hogy legyen hozzá dB killer. Ez főleg külföldön hasznos. :) Szerintem egy dob vásárlásnál az a fő, hogy : nézd meg, hallgasd meg és dönts - hiszen neked kell tetszeni. :)
Suép napot mindenkinek!
Most tervezgetném, hogy veszek új dobokat a kawára, red raptort találtam, amit tetszetősnek mondanék, viszont én túrázni járok vele sokat. Mit gondoltok? Illetve hozzá tenném, hogy akrapovicot nézegettem először de bevallom így, hogy két rendszer is kell rá jobban szétnéztem a márkák között....És akármilyen formával sem vagyok kibékülve, nem jöhet szóba egy klasszikabb csűcsös végű semmi képen sem, szerintem nem illene hozzá.
Várom véleményeiteket! Köszönöm! :)
Találtam a neten hőállót, de akkor az sem elég neki...
Hát hogyne lehetne, csak ne indítsd el és akkor sokáig szép marad
Sziasztok. Karbon dobot át lehet fóliáztatni? Van rajta pár karc és a carbon fólián gondolkodom.
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy ez milyen anyag? Kipufogó összekötő csövénél volt, hogy ne fújjon ki.
ne foltozd be, nem véletlen van az ott.Kondenz víz jön ki rajta.
Attól függ magyar-e?
Szia!
Az enyémen az van. Nagyon szépen szól. Ezt még a "Raptor Feri" készítette. Nem rég csináltattam bele dB killert, a Csabánál és nála láttam egy gyönyörű hexagonál dobot. Elfogadtam volna. Nekem csak a hangzás miatt kell, tehát nem fogok 1000-1500 eurót kifizetni egy neves gyártó dobjáért, amivel nyerek 3-4 lóerőt. Itt esetleg meghallgathatod a hangját, bár ekkor még egy karburátor tisztítás és egy szinkron előtt állt a mocim (amikor megvettem, akkor készült) : http://youtu.be/aTjBjL0M1GA
Bármi kérdésed van esetleg, akkor írd meg.
Csá Misi!
Mi újság a pizzériával?
Köszönöm a segítséget,Jelcsa megoldotta a problémát.