Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
VL 800- as intruderhez érdekelne nyitott kipufogó.
Most a gyári van rajta, de nagyobb hangot szeretnék!
Üdv mindenkinek Tamás!
Sziasztok! Van egy RX 125-ös mocim. Sport dob van rajta ami gyapotozva van de szerintem nagyon halk ahhoz képest hogy nyitott. Tudtok nekem ebben valamit segíteni? Újra kellene gyapotozni és keményre tömni vagy mit csináljak vele?
Van több dobom is ami felszerelhető. Ha érdekel keress fel bátran.
sportdob@gmail.com
sziasztok

Raptor dobokról kinek mi a véleménye?
Ducati streetfighter 1098 gyári E jeles dobpár kis sérüléssel ami a képeken látszik eladó.50e ft/pár.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Hali.van.ha erdekel 703179083.udv P.
FZS600-hoz keresek sportkipufogót összekötő csővel,E-betűvel,nem túl hangos kellene.
Ehhez kell.
Hello.zoleekaka84@gmail.com képet kérnék róla meg egy kis leírást hogy tudnám berakni.thx
Tudok hozzá 6,000Ft.

Ugyanitt gsx-r 1000 komplett titán akrapovic rendszer 80,000-ért eladó. Csere és alku nem érdekel.
Hello.Olyan dobhoz lehet utólag htompitót amihez gyárilag nincs? Egy titán akra dobom van ahhoz kellene
Sziasztok.Yoshimura trioval kipufogó alján van egy kicsi lyuk gyárilag,annak van valami értelme,lesz bármi baj ha befoltozom?
Helló!
Tudok több dobot is adni. Ha érdekel keress fel bátran.
sportdob@gmail.com
Akrapovic, Yoshimura, Leo vince, Arrow, Termignoni, Bódis, G.P.R, Giannelli, Martin, Marving, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók. 2t-4t motorokra egyaránt.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
¤ érdeklődni üzenetben
drz400@citromail.hu
Szerintem a gyártótól lehet szerezni! Nem tudom ki a forgalmazója itthon a márkának, már ha van egyáltalán.
Hatalmas sztori!
Szia!

Gyártó weboldalán letölthető az adott típushoz.
Például: http://www.bodis-exhaust.com/i...
Szia,
A sztori nálam is hasonló volt.
NKH-nál:
Van benne E betű? Teljesen jó, papír nem kell hozzá, semmi hangmérés.

másik vizsgaállomás: Ez a kipufogó nem lesz jó. Kérdeztem, h miért? Mondom E betű van benne + hangtompító. De kell róla műbizonylat. Mondtam, h forduljanak a Japán Yoshimurához...Ők vizsgáltatták be,
h erre a típusra megfelelő legyen az EU-ban.
Erre már nem tudtak mit mondani, csak hümmögtek...

harmadik vizsgaállomás: Odamegyek, mondom, h műszakira jöttem. Kérdezik avval a Gixxerrel? Mondom persze.
Azt mondja a pult mögött ülő, jajj csak ne karbon dobod legyen. Mondom de az van. Nevetnek, majd azt mondják, akkor majd sokat kell photoshop-ozni... Mondom ez az én helyem!

Barátomnak hozott VFR750 teljesen gyári németből:
Forgalomba helyezésnél az NKH-nál nézegetik a kipufogót, ez nem gyári mert nincs rajta E betű.
De a H... szám meg rajta meg a gyári alkatrész szám. Hangmérés persze a nyílt terepen...

Vicces, h sokan azt sem tudják, h mi merre hogyan.
Sziasztok
Állóhengeres piaggio robogóra keresek sportkipufogót (50ccm) lehet enyhén sérült is.
Üdv mindenkinek!
Yamaha yzf750r hez keresek gyári dobot! Érdekelne olyan dob is,ami jó még a típushoz! Lényeg hogy műszakira is jó legyen,és ne üvöltsön! Ötletet is szívesen fogadok,mit keressek hozzá! Köszönöm előre is! kelemen57@citromail.hu
Sziasztok!

Leo Vince "logot" keresek fémből nem kopottat. Vagy ha valakinek lenne ötlete mivel tudnám a meglévőt felújítani legyen szíves megosztani velem :) sima festék kis ecset jó lehet?
Sziasztok!

Honda CBF 250-re szeretnék sportdobot,viszont olyat aminek 4csavaros a felfogatása és a csavarok egymástól 55mm-re vannak négyzet alakban olyat sehol se találok :( Valaki tud más megoldást esetleg,hogy hogyan tegyek fel egy másik dobot a motoromra,hogy majd a későbbiekben eladásnál a gyári kipuff dobot is vissza lehessen rá tenni?

Köszönettel:
Monori Szabolcs
Hello ! Keresnék bódis dobot(összekötővel) 2004-2005zx10r-re, cserére ajánlok egy two brothers carbon-dobot összekötővel.