Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rakd össze jól és máris indul.
a szíj hossza jó-e az új rendszerhez. vagy esetleg kezd előröl az egészet és figyeld a méretezéseket.
más kuplungot is kapott :) fele fordulaton pörög az a baj, csak nem tudom mi lehet a baja
legyetek szivesek ha tudtok segíteni írjatok is és necsak olvassátok el a kommentet...nem szeretném szerelőhöz vinni ezért rátok hivatkozom
Sziasztok szeretnék segitséget kérni a malaguti rst-m hez!
Beáltt a főtengő azt megcsintük de vamiért ne indul
mi a baja?
ha a membrán nem zár normálisan annak milyen következményei vannak?
és ha a kuplungod kopott. rakjál gyengébb rugót.
eladó malaguti léghűtéses 3-sebességes blokk,igény esetén gyujtással.(grizzly,rcx,fifty)
szacsomotor@freemail.hu
okés! Azért köszi neked is!
Nekem is ugyanez a gondom a TOP DUE PLUS hengerszettel, annyi külömséggel, hogy nekem kb 20a megy :(

http://totalbike.hu/technika/motordoktor/2010/12/15/otvenesbol_he
tvenest/

Ha valaki használ ilyen hengert akkor segítsen, hogy mit csináljak, hogy jó legyen.
Szia! A görgők 4,5-ösök, polini, 1 hete vettem kb. A szíj nem kopott, és még jó. :)
nem vagyok szakértő...de görgőid milyenek? vagy a szíjad
Hali.Köszi a választ.De azért kérdezz meg mást is a problémáról.Jobb ha több ember add tanácsot.
Sziasztok! F12-be tettem egy Top Duo Plus 70es hengerszettet, sportkipufogóval, 17,5ös karbival, polini variátorral, és malossi kuplungal. De valami gondja van, mert a dombon plusz az egyenesben 20nál többel nem megy, de ha lejtőn megyek akkor elkapja, és 100fölött megy. Mi lehet a gond? köszii
Persze 2003as szürke színű, 170ezerért vettem! Nekem nem megy le marad a negyednél ha gyorsítok, de akkor kicserélem a termosztátot hátha jó lesz! Köszi
hello. lenne egy "kis" problémám a F12-mel de igazán sehol sem találok a neten rá normális magyarázatot...vagy amit találok az nem az én problémám. gyanítom hogy karbi baj van mivel szikra normálisan van. 1 nap állás után vagy 20-at rá kell rugni mire normálisan elkezd járni. addig gázadásra lefullad elmegy az alapjárat. majd tökéletesen kilő a motor mint a rakéta de 10 perc mulva teljesen belustul 0-ról alig akar elindulni akárhogy húzom a gázt éppen hogy elindul fulladozva. aztán ilyen 40-50től már csak akkor gyorsul tovább ha ráadok teljes gázt. melegen pöccre indul viszont az istenért nem akar menni. mikuni tuning karbi van rajta az előző tulaj rakta rá. ha valaki tapasztalt már ilyet és megtudta oldani kérem segítsen nagyon fontos lenne
Hali.Azt meglhet tudni,hogy mennyiért vetted,hanyas évjáratú és milyen színű?A vízhőfokra annyit,hogy nekem olyan bajom volt,hogy gyorsításnál lement nullára és nálam sem ment feljebb negyedénél.Nálam termosztát hibája volt.Az nem nagy pénz.Töltésre meg lehet,hogy a fesszabályzó.De szereintem vannak itt nálam sokkal okosabb emberek hátha válaszolnak.
Halihó! Pár napja vettem egy 150-es warriort. Nagyon jó gép , eléggé egybe is van ,de sajnos nincs visszatöltésem! HA esetleg tudnátok segíteni, valami ötletet adni mi lehet a baja azt nagyon megköszönném! És még annyit szeretnék kérdezni, hogy a víz nem megy fel csak az első negyedig, elvileg felére fel kéne mennie nem, Termosztát lehet a hiba vagy valami más!? Előre ie köszi
Hali! F12LC-nek az alap kuplungja az 105 vagy 107es? köszi
Aham.Áhh Én megoldottam mert kosár a lában közt abban ruha és azon GPS.Nagyon vagány volt.
Többféleképp mértem .
-mellettem jött egy srác mocival
-meg a városban van ilyen telepitett sebességmérő
gpsel nem mértem még féltem a telomat h leesik
Aham.Mivel mérted?Ja és Nekem minuszba mér.Ha 100-at mutat az óra akkor nem megyek csak 85-t.Engem is zavar de az új óra nem olyan olcsó (40.000Ft).Úgy,hogy Én még azt sem tudom,hogy mi van mert GPS-el mértem.De ha azt nézem,akkor a végsebesség az nem túl jó a 100-105km/h.Pedig kb 6-hónapja lett felfúrva.Meg új dugó.
Szia,
95 öt ment a moci + a 25 csalás tehát olyan 120 at megy.
de idegesit h nem a valósat mutatja
Ja és tipp.megkérdeztem a Malaguti Hungary-t.40.000 Ft az új.Új állja a helyét!