Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5 be elviszem ha ok duffy7604@freemail.hu
Igen,a leömlőnél van horpadás....de nem olyan,ami sokat befolyásolna...
Elég horpadtt a leömlő cső vagy csak a képen ilyen
álits a sibertün talán azzal jobblesz!
Hali!
7-et kérnék érte.
szevasz!Mennyi a kipuff ugyan ez van nekem is csak kicsit zoral a hangja
holnap ezt fogom tenni :) csak most szakad az eső nálunk :( remélem eltünik :) jelzem majd.
bocsi a 2 normálisért xD
indítsd be a motort és hagyd normálisan bemelegedni normálisan sőt kerülj vele egy kört és akkor jólesz majd amikor vissza értél hagyd járva a motort vedd le a kupakot a tartályból és öntsd majdnem tele és akkor nagy valószínűséggel elfog tünni a jel
Köszi a segítséget ill. a Te tapasztalatod megosztását.Nekem az üzemanyagszintmérő jól működik mert ha lemegy nulára a mutató akkor kigyullad a sárga lámpa és kb akkor van benne még 3 Liter benzint.Szóval tényleg 8Literes a tankja.5 Liter amig a mutató a nula és a teli közt van és mikor kivilágít a lámpa akkor van benne "takarék vagy pót" 3 Liter.
Szia,ahogy írtam,nekem is 3/4 ig ment fel a hőfok piroslámpánál és gyorsulásnál. Nekem az üzemanyagszint-jelzővel van bajom, már régóta a minimumon van, de nem fogy ki. Bekészítettem flakonba a benzint,de nem akar kifogyni:) Mikor teletankoltam, akkor csak 3/4 ig ment fel a mutató. Neked jól működik? Egyébként tényleg 8 literes a tartály? Én még csak 1-szer tankoltm,de a mutató miatt nem tudom, hogy menniy lehetett benne...
Szia, látom, hogy többször is kérdezted a víz-hőfokot. Sajnos egy hete nem voltam itt a fórumon,de ma mentem vele egy 20 km-es kört és nekem fél és 3/4 között ingázott. Elég sok volt benne a 0-90-0, piroslámpás várakozás, így 3/4 volt a max.
reggel az első feladatom ez lesz :) járó motornál, vagy hidegen, nem beindítva?
igen de a levegős területek a csőben akkor vízzel töltődnek fel ezért fogy a tartályból a víz...addig töltögesd a tartályt amég már semmi buborék nem jön fel e felszínre és a víz mozdulatlanul áll benne aztán nézd meg még mindig villog-e
nem látni bent :( pedig ezelőtt töltöttem bele. meddig kell tölteni? Járó motornál töltöttem bele, jól csináltam? :)
mennyire áll a víz a tartályban?
hát megpróbáltam le légteleníteni, de még mindig villog :( most nem látom, hogy levegős lenne.
ha nem sikerül akkor szólj és megyünk a 2. probléma lehetőségre
2 hete vettem kb. már akkor is villogott. Azóta a hengeren lévő 5-10centis vízcsövet le kellett cserélnem, mert kirepedezett, és spriccelte a vizet. És utána utánatöltöttem a vizet is. Lehet akkor azért jelzett mert kevés volt bent, most meg hogy levegős. Le légtelenítem, ha összejön, és megnézem, hogy utána is ezt tapasztalom e. köszi
annak a tartálynak vedd le a tetejét ahol töltöd be a hűtőfolyadékot, majd indítsd be és mozgásba indul majd a víz ezért egy idő után kijön belőle minden levegő...de vigyázz ne pöresd tulságosan a motort mert kifröcsköl majd a tartályből a hűtőfolyadék...egyébként csináltál rajta valamit hogy ez villog? mert ha csak úgy elkezdett villogni annak tuti nem az a baj ami nekem volt mert én újratöltöttem benne a folyadékot és utánna lett ilyen
Az enyém levegős A motor eladó. Fent van az oldalon.
Hali!
Van pár eladó cuccom,fekvő minára.Mala F15-ből.:-gyári tuning kipuff(katalizátor kiszedve),-gyári varió,ha kell polini görgőkkel,-gyújtás alaplap,-gyári főtengely,egy skf csapággyal.Illetve van egy komplett F15 műszerfalam is.
Ha valami érdekel írj mailt:simoviki@vipmail.hu
Hál istennek.Már kezdtem aggódni,hogy hülyének néznek.Köszi hogy hozzászóltál.Nálad utazóban hol áll a víz hőfoka?
Nekem is 3 Liter. De sokaknak ez hihetetlennek hangzik
Szia! A hengernél látom, hogy levegős a víz. Hogy tudom légteleníteni? köszi a segítséget :)