Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Malaguti f12-őhöz van sok alkatrészem első teló, 3db felni, gumik,
idomok minden van ha valakit érdekel irjon.
apriliarally@citromail.hu
hallihó mindenkinek
gyujtásalaplap kellene CIAK-125-ös höz
ha lenne valakinek irok részletesebben

http://hu.fotoalbum.eu/kicsipi...
Hát nekem a sztenderre nincs gondom mert egy oldal támaszom van csak A rezgéz mormogás nálam nem jelentkezik,viszont nem rég esett át egy teljes generálon a vas De nekem kicsit lomhának tűnik egy kicsit...az ilyen:görgők,meg hasonlók nekem kicsit misztikusan hangzanak mert konkretén lövésem sincs róluk,hogy melyik micsoda,mit csinál és hogy miért is csinálja De esetleg utána tudok érdeklődni pár dolognak,mert van egy rokonom aki alkatrész nagykerben dolgozik,és Ő eléggé vágja ezeket a dolgokat.
Na ezzel én is így vagyok.Pont ma sötétbe jöttem haza melóból vele,közben esett is.Hát hallod életveszély!Mentem én már vele sötétbe persze ott volt közvilágítás.és igen úgy elmegy.Elég szomorú hogy egy ilyen motornak ilyen gyatra világítást csinálnak.A másik ami rossz ennél a motornál az a közép sztender rugója,2havonta törik.Kerestem itthon egy nagyon jó minőségű rugót,azzal most bírja.Meg most egy olyan problémám van,hogy magas fordulatról visszaengedem a gázt akkor valami felzúg-zörög a blokkban.Azt mondták egy kereskedésben,hogy talán a görgők elvannak kopva,mert amúgy is gyengébben gyorsul és a végsebességet se tudom vele elérni,80nál csak morog és nem tovább.egy ismerősömnek a robogójába görgő csere után,jobban gyorsult és végre is jobban ment.Lehet nekem is ez a problémám.Csak először azt hittem hogy ez a felzúgás ilyen tipikus Malaguti,de akkor lehet hogy nem.Neked nincsenek ilyen problémáid?
gyujtas alaplap kellene ha volna.

bela vénmotoros
beci1122@freemail.hu

06203614677
Suzuki blokkos Malaguti gyujtás alaplapra lenne szükségem.
Köszi ha valaki tud segiteni.
vénmotoros/Béla/
Hát azt beszélik,hogy a szemből jövők jobban látnak....csak hát inkább ne látnának minket annyira Én járok esténként vele,hát van 1-2 hely ahol max. csak 30-al megyek,mert kb.10 métert világít be De ahol van némi közvilágítás,ott nem gáz
Jaa értem!Én pedig azt hallottam hogy nagyon jó a világításuk,de ezzel a fényerővel nem merek elindulni este.Akkor az izzó csere tárgytalan.
Szia! Hát közben megtudtam,hogy ennek a típusnak sajnos ennyi a világítása . Sajnos ez a projektoros lámpák átka!Engem konkrétan az érdekelt volna,hogy milyen típusú izzó kell bele,mert az enyémben egy sima H1-es van,de nekem úgy tűnik,hogy nem bele való,mert nem teljesen passzol a helyére.De természetesen,én is nagyon szívesen segítek ha tudok Bár nekem ez az első robogóm,és hát nem nagyon ismerem még a csíziót
Üdv! Nekem is 100-as F12 van és én is a világítással bajlódom,világít de nem látok vele semmit.Szerintem ki kéne szedni az izzókat,hogy megnézzük hány Wattosak.Izzó csere után hátha jobb lesz a világítás.Sajnos nem sok 100as malagutis van,főleg itt.így nem is nagyon lehet egymás tapasztalatait megosztani,de hátha mi tudunk egymásnak segíteni.
Hali
Valaki nem tudja,hogy hol lehet minarelli am6-os blokkba kiegyenlítő tengelyt rendelni?Azt,ami a főtengely hajt,a kuplungon kívül.

Malaguti Xsm 50-be kellene 2004-es évjáratú
én keresek egy pitbikeot aki tud eladót szoljon 80000 Ft ig szeretnék
Sziasztok!
Hétvégén venni akarok egy malaguti f15-öst. Olaszból hozzák, 2000-es utáni, A kérdésem, hogy mit érdemes megnézni vagy cserélni vétel után? Nekem azt mondták hogy a szíjra meg a görgőkre érdemes ránézni. Első saját robogó lesz .
Nekem be bírta indítani az f12 est , és nem volt kopott a henger!
A 70-es hengert nem tudja az 50-es önindító, a nagyobb sűrítés miatt!
hello nekem van egy keeway flashem és ajáltak cserébe egy malaguti centrot 3000 kmrel jo álapotban van szép a hangja és tuning kipuf van rajta érdemes e elcserélnem ?
Ez marhára tetszik...Másodszor szeretnék megtudni valamit,de siker az zéró Jó ez a topic
eladó magyar papiros rendszámos 400 as medison gyönyörű állapotban--1000 euroért--30 605 6883 az mz is eladó 160 000ért öreg gyüjtőtől!
30 605 6883
Sziasztok! Meg tudná nekem valaki pontosan mondani,hogy milyen izzó kell egy 100-as f12 be? Ja első lámpákról van szó:) Köszönöm.
Tudja vki mennyi Az 50 es f12 gyári végáttétele?
Köszi
Köszönöm! :)
Kontrasztrugó kilágyult, ki kell cserélni erősebbre.
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Üdv!

Van egy Malaguti F12 Phantom LC 2004-es évjáratú robogóm, és az lenne a problémám,hogy amikor megyek vele és lelassítok, a jelek szerint mintha nem ugrana vissza lejjebb egy sebességi fokozatot, ezáltal a nagyobb dombokra baromira nem akar felmenni, és eléggé zavar a dolog.
Szeretnék infót kérni, hogy mégis mi lehet a gond? Csak a görgőkkel lehet a probléma, vagy esetleg lehet valami más is? A henger pár napja szedtük szét, kipucoltuk meg minden, de ugyanez a probléma...
Viszont ha megyek vele és leállítom a motort, akkor visszaugrik az "első sebességbe" és akkor húz mint a barom.
Előre is köszi az infót,
Tisztelettel: Roli
Sziasztok kis segitség kellene vettem egy malaguti 15 -ös 70cm hengerfejel,amikor megvettem nem volt benne akkumlátor most vettem bele és nem indul el öninditóval,maga az öninditó az jó ,csak nem indul el a motor!valami tanács? elöre is köszi
köszönöm!