Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia a blokk és az első lámpa megvan még? Ha igen mennyiért adnád? Üdv:kameleon76
Üdv.
Vettem új görgőket de a külsején, a szélén van egy csíkban körben sorja. Azt csiszoljam le van gyorsan lekopik magától,
szia köszönöm szépen.....megkukkantjuk...
Keresek lepusztult, felújításra váró, esetleg motorhibás f12-t! VAgy adok érte egsy piaggio zipet és még ráfizetek!
könnyebb görgőt tegyen bele!
SZIASZTOK malaguti firefox 15 öse va haveromnak 90 et megy kb de oylan lassan gyorsul mint egy babetta---állítólag nem gyári a kipufogó rajta.........valami sport kipuf van rajta de tutira nem gyárii...mi oka lehet neki még hogy nem akar gyorsulni?
SEGÍTSETEK MALAGUTISOK...
Sziasztok
f12-be gyári automataszivatós karbira lenne szükségem
akinek van az írjon a szekely.sandor91@freemail.hu email-emre!
Üdv
Hogyha mákod van csak egy rezgőszelep, hogyha nincs akkor már kevés a kompressziód.
Szia !

Nem sikerült szereznem hozzá még semmit.

De kb 2 hete eladtam...
Szia!

Tudtál szerezni kézikönyvet? Ha igen, átküldenéd nekem is?
bottyi28@gmail.com
Köszi előre is!
Típusát elfelejtettem : Malaguti F15
Sziasztok!

Múlthéten sikerült vennem egy Malagutit, és valamilyen szervizkönyvet vagy használati útmutatót keresek hozzá, de nem tudok letölteni, tudnátok segíteni? Hálás lennék érte! Az irányjelzőm vacakol, akkor is villog, mikor nem kellene, és még van pár apróság amit ellenőriznék benne....

Ezt a könyvet keresném konkrétabban.
Mather, Phil: Robogók - Szervíz és javítás, de ha valamilyen más lenne nektek, küldjétek már el nekem!

Köszi előre is!
bottyi28@gmail.com
hali nekem volna 1 ! nézd meg az adatlapomat üdv
Sziasztok!

50es mocit keresek (esetleg tuningolt) jó állapotút!
Bármit meghallgatok, csak írj emailt: barni@mattmuhely.hu

Üdv!
Hali! Mit kérsz a cuccért? Komplett berugótengelyed van-e? (rugóval,berugó karral)
malaguti grizzly,mgx :50 ccm,levegős, 3 sebességes blokk eladó
érdeklődni :szacsomotor@freemail.hu
Szia!

Köszi, úgy fest a malagutitól sikerült szerezni egy újat egy huszasért két új betéttel. Remélem jót adnak, keddre ígérték :)

De köszi a linket, pontosan ugyan ilyen a gép, lehet kitúrok belőle még 1-2 dolgot, hátha kell alapon.
Üdv! Itt láttam egyet:http://www.cma-motor.hu/Termek... Nem lesz könnyű dolgod, mivel igen ritka típus. Külföldi oldalakon hirdetnek néha egy-egy alkatrészt (arany árban).
Szijasztok!
Cserélhetővé vált szeretett motorom!
70-125-ös sport gépet akarok helyette akit érdekel a csere írjon!
szadam01@citromail.hu
Ez a fórum halott, senki nem olvassa!
Senki? :(
Sziasztok!

Nemrég vásároltam egy '88-as malaguti RST kismotort.

Alkatrész ellátásban merrefelé keresgéljek?
Külsőleg és látszólag viszonylag rendben van a motor de ami a belsejében uralkodik néhol... Egy igazi kontár szerelhette előttem (minden második imbuszkulcsos csavar szétcseszve csavarhúzóval, rögzítők hiányoznak, stb...)

Ami nagyon kéne az egy hátsó féknyereg (amit az előző "motorszerelő" tulajgyerek szétcseszett, pedig simán meg tudtuk volna csinálni.... ), de nem találok sehol. De igazából egy csomó más alkatrészt is vennék hozzá - ha mást nem tartalékba.

Akinek van tippje az legyen olyan kedves írja már fel ide vagy ha konkrét ajánlata akkor a vagotomi [kukac] hotmail [pont]com mailcímre.

Eladó egyben vagy bontva!

Malaguti MGX 50

25ezer ft

orozoli2002@yahoo.com

30-435-1769
Sziasztok, van egy F12 vízhűtéses gépem, minden tökéletes, de ha 2 napig nem megyek vele vagy hűvösebb az idő akkor ha elindul a motor erőtlenül jár és lefullad. 4 - 5. indítás után már semmi baja és nem akar leállni. Ha kánikula van akkor nem jelentkezik a hiba. Gyertya új és a légszűrő is mi lehet a gond?
Sziasztok! kérdésem lenne a hozzá értőkhöz.. Van egy f 12-esem és nem igazán tudom,hogy normális-e a világításom. Ha tompítottan világít akkor csak a jobb oldali lámpa,ha refizek akkor csak a bal világít. És hát eléggé halovány a fénye. Ez normál,vagy valami baja lehet?
Válaszokat előre is köszi.
Ja és ha tudna valaki esetleg kidörrenőt rá óccsojéé lehet,hogy az is érdekelne:) Levegős és 100 ccm-s. Köszi.