Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, az F18-asokba szerelt Kymco ML12 meg ML15 mennyire kompatibilis a Yamaha 125-ös és 150-es motorjaival, alkatrészügyileg?
Sziasztok keresek Malaguti MGX 50-eshez oldal idomokat,és műszerfalat km óra spírálal akinek van:
msn: arni78@citromail.hu
email:arni78@citromail.hu
sziasztok!
nagy sebességnél vörös fény jön a kipuf.ból...valakinek van ötlete miért?nem az egész kipufogó izzik csak úgy ha belenézek látom bent h vörös izzás van...azt gondolom hogy beég az üzemanyag...de vajon miért? önolajzós a moci...le kéne kötnöm a motorolaj részt és keverve beletankolni? motul olaj megy bele...szóval nem értem...
Hali.Keresek Malaguti f18-hoz ami szürke,fejidomot lehetőleg szürkét.Ha valaki tud jelezze.Köszönöm.
Keresek F12-re elől-hátul tárcsás fejidomot, akinek van kérem jelezze! Köszi, üdv!
szia!
én is sokat vaciláltam a malagutin aztán belevágtam...vettem egy f12 phantomot...85 körüli végsebesség, elöl hátul tárcsafék, megbízható motor!nem bántam meg!
Van itt valaki akinek 100-as F12 van?Kérdezni szeretnék pár dolgot.
szerintem jobban jársz ha az egész mocit elviszed, de majd kitalálod.
elérhetőségeim adatlapomon

üdv:Zoli
Szia!

Igen a blokk is a lámpaidommal és a benzin csap is. De ha eszembe jut valami akkor még kérdezek.

Üdv: Tamás
blokk is kell meg minden? vagy mi kell pontosan az ár attól függ, minnél többet viszel annál akciósabb :)
Szia! és az mennyi lenne?
Üdv:
megvan igen
Szia!

Benzincsap még megvan? Mert az is érdekelne.
Valakinek lepusztult, felújításra váró f12-je nincs eladó olcsón?
Nm
Szia
Igen ezek nem vákumosak, gyárilag általában a nagymotorok azok.Igen ott nincsen automataszivató ez igaz, ráadásul a Simson ejtőtartályos a robogókkal szemben így több hónap állás után könnyeben indul.Egyszerűen egy pár hét alatt a robogók hogyha jó a rezgőszelepük nem feltétlen ejtik el az üzemanyagot, persze ez a legtöbb használt robogónál már nem az igazi napi használatnál nem veszed észre.Minden esetre hogyha veszel egyet és nem akar indulni pár hét állás után keress meg bátran.
Szia és köszi a választ.
Még egy kérdés a malagutival kapcs- ban, (gyári 50- köbcentisre gondoltam) a karbija ügye egy sima karbi, nem olyan vákumos?
Eddig csak simsonom volt persze próbáltam más más motort is, de a simson azért az egész más, mivel ott nincs autómata szívató és ha nem indul akkor azt be tudtam tolni. Soha nem fogom megérteni azt, hogy mért indulnak olyan nehezen a robogók egy, két hét állás után. Köszi!
Eléggé megbízható gépek, előttem szóló jól írta talán a legnagyobb hibája, hogy projektoros lámpája van amire sokan azt hiszik, hogy nagyon jó, de csak a szembejövőt vakítja, a használója nem sokat lát vele, bár egyik robogón sem kell csodára számítani világítás terén.Fogyasztás sok mindentől függ először is, hogy miként használod, másod sorban, hogy gyári vagy tuningolt gépet veszel.Több hónap leállás után nem kell csodálkozni hogyha nem fog könnyen indulni, ez nem típushiba minden 2T robogóval előfordul, de könnyen orvosolható.
6,5g 15X12
Gyári f12 ben , 99 évjárat, mekkora görgők vannak?
Heló, szerintem he odafigyelsz ilyenekre h legyen benne hűtőfolyadék, valami fasza keverőolaj, odafigyelsz ara h nem tökhidegen csumázod, akkor örök mint a nyomorúság, 12" os kereke van, nekem könnyen indul akár mikor indítom, max 2. rúgás.olyan 70et mehet, és nagyon padlón 3 litert eszik. ami viszont nagyon szar rajta, az h kurva gyenge az elsővilágítás rajta. Nekem még bajom nem volt vele, azon kívül h mehalt a főtengelyem, de igaz 70 es henger van rajta, meg már van benne vagy 55ezer kilométer. Sztem jó választás, alkatrész van hozzá annyi mint a szemét, olcsóbb is drágább is, sokat kilehet hozni belőle, de arra a célra amire tervezték, tökéletesen megfelel. Ha isten éltessen.
Sziasztok!

Nagyon testszik a malaguti f12- es robogó és azon gondolkodom, hogy veszek egyet magamnak. Mennyire megbízható egy ilyen robogó? Mekkora kereke van collban? Mennyit fogyaszt és mennyi a végsebessége? Több hónap leállás után könnyen be lehet indítani? Mi a típushibája? Köszönöm az infót!
Halihó.Malaguti f18 karbinak a levegő keverék csavarjának van gyári beállítása?Pl. teljessen be és hány csavarás ki?Ha van akkor valaki elmondaná ill. leírná?Előre is köszi.
Szia!

Ara kérlek ne ad el, hamarosan jelentkezem az e-mail címeden vagy telefonon. Üdv:
hali!

blokk 15ezer ft
fejidom lámpával 5ezer ft