Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok kéne egy kis segitseg van egy malaguti f15 motorom elkezdett viz jönni a kipufogobol es kicseréltedm a hengerfejtömitest mert el volt szakadva benne.kinyomtam ami még benne volt viz de nem akar még indulni mit tegyxek hogy induljon legyszives segitsetek
Elindulásnál van gondod tehát hogyha nagy gázzal bírsz csak elindulni az nem normális de könnyen javítható.Kuplungos lett így egy új kuplung pofák vagy felújításuk megoldja ezt.
Üdv
Hogyha közvetlen indulásnál van, szóval nagy gázt kell adni, hogy elinduljon akkor az nem normális de könnyen javítható.Kuplungos lett egy új kuplung pofák vagy felújításuk megoldja ezt a gondodat.
Üdv
Tükörnek ment tönkre vagy amibe beletekered?
Üdv Mindenkinek!
Malaguti fifty hf 50-hez keresnék leírást,de főleg bekötési rajzot.
Ha valakinek van infója hol lehet szerezni,ne tartsa magában.
Köszi
Sziasztok lécci segítsetek van 1 malaguti f15 firefox-om és le szeretném szedni az első idomot de nem tudom. csak ugy lehet ha leveszem a kereket is?
nem ez az egyetlen 50ccm-es.de powerszelepes motor?
Hali!
Egy Malaguti F15-ösöm van és rendeltem hozzá egy sport légszűrőt és az lenne a kérdésem, hogy emellé még kell valamilyen fúvókát is venni vagy csak simán feltehetem és kész? És ha kell akk milyen? Köszi a válaszokat előre is!
Köszönöm a sok segítséget! Mit szóltok a gépemhez?
szevasz , köszönöm de már orvosoltam a problémát ma . kösönöm azért ÜDV
hűtőből alulra a felső meg a hengerbe
heló 20 as mikuni lenne ha érdekel többi mail vagy msn...
képek vannak üdv
Szevasztok . Malagutihoz( f15 ) szeretnék karburátort 17.5 19. 21. es is szoba jöhet , ha vlkinek van az IRJon mindenképpen ! . ÜDv :)
sziasztok!vettem egy malaguti f12.ki lett cserélve a vario és a görgők,polini funky sportkipufogó van rajta.miért olyan lomha 5 gr os görgőkkel?tudja valaki?milyen görgőt vegyek bele?
Sziasztok
nekem lenne egy kicsi gondom a malaguti f12 mel nem megy hogy én akarom.és olyan kérdésem van mit vegyek bele hogy jobban gyorsujon és jobban mennyen tudna valaki segiteni?
Sziasztok! Egy egyszerű kérdésem lenne. F12Lc-nél a vízpumpán az alulra vagy felülre kell tenni a HŰTŐBŐL jövő vízcsövet. Köszönöm
Sziasztok! Most vásároltam egy 2006-os 50cc-s Malaguti F12-est, és eléggé kell húzni a gázt, hogy meginduljon. Az lenne a kérdésem, hogy ez normális-e?
Sziasztok! Tönkre ment a menete a tükrömnek. Ki tudom valahogy cserélni? Tovább fúrni már sajnos nem lehet...
Sziasztok! Malaguti f15 digithez keresek gyújtás alaplapot.ducati energia belső jeladós kellene.
Malaguti F-15-höz keresek kilóméter óra meghajtó csigát (ami lent van a keréknél)! FONTOS!

Köszike!
hello. malaguti f12-höz keresek kerék fölötti hátsó sárvédőt! ha valakinek van eladó az írjon
Szevasztok! Szeretnék karbit venni ezt néztem ki ha valaki vett már ilyet lenne róla pár kérdésem mert a leírás nem valami sok. Van rajta olajcsatlakozás? Mennyire éri meg az árát? Gyári henger és kipufogó mellé is megfelelő? http://www.scooterracing.hu/pr...
Sziasztok
Vásároltam egy malaguti Fifty hf 50 et. Teljes felújításra szorul.
Ha esetleg lenne valakinek alkatrésze ehhez a motorhoz vagy komlett bontásra ítélt motorja, szíveseb megvásárolnám.
Minden egyes alkatrész érdekel.
gazsoo@citromail.hu
szeva

a mail cimem : malagutiracing@postafiok.hu

ha ideadod postával együtt 1200 forintért akkor irj , küldd el a számlaszámod és elutalom a lámpa és a tőcsavarok árát- tőcsavarok menete ép? csavaranyák is járnak vele?

Első sárvédőd nincs véletlen?

MORCOSÍTOTT PIROS FEHÉR KOMPLETT IDOMSZETT ELADÓ/ VAGY 1:1 CSERÉLHETŐ DIGIT HIBÁTLAN -GYÁRI FÉNYŰ- IDOMSZETTRE
-F15 sárvédő,morcosított első idom,metál fény-
8ezer ft az egész amit a képen látsz, henger szép állapotú stb

orozoli2002@yahoo.com