Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehetőségem lenne egy Malaguti Centro motorhoz ahogy olvasgatom fórumot jó kis motornak tűnik gyorsulása jó ,érdemes foglalkozni vele ?mert nagyon jó állapotba van ez motor kisebb hiba km spirál elszakadt (veszek bele másikat , ezért végsebességét nem tudom )de 80-as óra van benne olyan 70-80km /h vinni-e kéne .Kérdésem az lenne érdemes ilyen motort tuningolni kipufogóra gondoltam ,meg pár apróságra hogy kezdjek hozzá görgök ..stb .
helló!
Érdekelne engem fifty-hez henger,dugó,gyűrü.
valakinek van eladó az légyszi szoljon,köszi:)
Lenne jobbos-balos gyári tükröm f12-15-höz eladó (csak párban)!
Ha esetleg valakit érdekelne írjon már rám!
Msn és mail cím is egyben!
lenartfeco@freemail.hu
hali nincs véletlenül valakinek f15höz vagy f12-höz feszültségszabályzója,indexreléje,önindítóreléje és ellenállása olcsó pénzért? job23@citromail.hu-ra irjatok ha van , egyben érdekelne minden.
Sziasztok!

Malaguti mgx 50ccm-es enduro kismotor vételén gondolkodok.
Valakinek van tapasztalata ezzel a tipussal?
Köszönöm válaszod, a héten ahogy időm lesz szét szedem, és megnézem, hogyan is van az izzók pontos felfogatása, meg nem-e koszos belülről csak félek hogy a bal oldali eddig jó volt és ha szétszedem eltoszom.
hello igaszság az hogy nem tudom mi lehet a baj de régi f12 sem volt helyzet kapcsoló és aránylag jó volt ezen a másik f12 pedig van távolsági kapcsoló de ha rá kapcsolom a fényszorót akkor felfele világít.tehát szar..szóval tudom nem segítettem de remélem rájössz és meg mondod nekem is mi lehet a baj...de ha meg tudok valamit a te gondodról írok...
Üdv. Még új vagyok erre fele. Olvasgattam a topicot de nem találtam választ kérdésemre. Van egy F15-öm elöl-hátul tárcsás vízhűtéses 50ccm-es. Első észrevételem az hogyha a motorral szemben állok akkor a jobb oldali lámpa máshogy szórja a fényt. Tehát a ball oldali világítja az utat rendesen a jobb meg éppenhogy. Vettem bele másik izzót (20w) mind a kettőbe de helyzet változatlan. Első kérdés az, hogy lehet ez a foncsol hibája és vegyek hozzá másik fényszórót, vagy próbáljam máshogy helyezni benne az izzót? A másik kérdésem meg az, hogy nincs benne távolsági fény kapcsoló és mit kellene beszereznem ha szeretném átalakítani, hogy legyen tompított és távolsági? Haver F12-ben egész jól szuperál a távolsági fény. Köszönöm a válaszotokat.
Hali. Szerintetek jó vétel lenne?

http://www.kepesmotor.hu/malag...

írjatok köszi
Sziasztok!

Erről mi a véleményetek?

http://www.kepesmotor.hu/malag...
A 2001-es már biztos tárcsás hátul is...
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a Malaguti F12 hanyas évárattól elől-hátul tárcsafékesek? http://www.hasznaltauto.hu/motor/malaguti/malaguti_f-12-5693238 ezt néztem ki magamnak, de ez biztos, hogy 2006-os?
Sziasztok
Eladó Malaguti Drakon NKD 50-est keresnék.
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Üdv!
A következök eladók(amik vannak még!)
-f12 gyári tank 4000ft
-f12 gyári olaj tartály 3000ft
-f12 gyári fekmunka hengerek(elsö hátsó kompletten) 1db/7000 ft - 2db együt 12000ft
-f12 duda 500ft
-f12 elsö sárvédö(felrajzolva szabásra kész) 3000ft
-f12 hütés(komplett hütö bordákkal,tartály és csövek nélkül) 5000ft
-minarelli gyári tárcsa 1000ft
-gyári minarelli harang -107- 2000ft
-gyári minarelli szijtárcsa -107- 2000ft
-f12 gyujtás kábelek(hiányos) 4000ft
-Yzf Markolatt 2500ft
-gyári légszürö csonk
-szürö csonk
-rácsok-1000ft
-str8 berugokar 4000ft
-f12 elsö lámpa 7000ft
-Polini Speed control variátor-8000ft


Személyesen is átvehetö Szeged közelébe!

Csere érdekel! bármit meghalgatok! gyári henger,gyenge sport
kipu,Esetleg ha olyan rá is fizetek Üzeneteket várom Msn-en!
E-mailt nézek de nem mindig!

Msn: adam88@hotmail.hu (.hu-s!)
ok köszi.nagyon jó gép
jaja arra gondoltam de akkor ez kilőve...alaplap?
Szia!
Nem tudom mire gondolsz - melyik testkébelre - az önindító teker.Akkor is lehet testkábel? Az mellett 1 cmterre volt egy kábel alátét szerű véggel amit rá kellett húzni a blokkra- ha ez a testkábel akkor rajta van. Rápróbáltam a gyújtókábelt a hengerfejhez és a váz több pontjához is.Sajnos nincsen szikra
igen van benne tuning, stage6 henger plusz hengerfej, malossi kuplung, 21es karbi, polini evolution kipu, tuning telók, a duracell pedig lámpa...
a test kábel bevan kötve?
Légyszíves segítsen valaki!
kb 1-2 évet állt az F12 esem, mert kiszakadt az egyik kipufogó tőcsavar.
Minden más tökéletesen működött, de ez zavart szétszedtem megcsináltattam a menetet.
Elteltet sok idő.
Most gondoltam összerakom.Összeraktam, de nem akart elindulni.Nyomtam bele benzint a hengerbe, de akkor sem indult.
Néztem a gyújtást, de nem volt szikra.Gyertyacsere- akkor sem.Gyertyapipa nélkül sem láttam szikrát.
Mit kellene megnéznem?Hogyan tudnám kiszűrni a hibás alkatrészt-vagy érintkezési hibát?Multiméterem, meg mindenféle kütyüm van.
Valaki segítsen legyen szíves, hogy ne vegyek felesleges alkatrészeket!Lehet valamit rosszul raktam össze, de úgy néztem, hogy nem lehet máshogy mert minden csatlakozó kicsit más alakú.
Minden más működött, pl. duda, index, sőt még az önindító is tekert!
Szintén furcsa, hogy állásba hogyan tudott tönkremenni!? Tönkre tud menni az elektronika?
Hello az egyik hozzászólásba volt szó ilyen bajról neki a kipufogója volt eltömődve amire én nem is gondoltam volna...nézted már?
Hello nagyon jól néz ki!Tuning is van a motorba?Szépen meg van csinálva...az első lámpa vagy mi az a duracell
Üdv!
Kellene nekem egy kis segítség!A Fifty-m alsó fordulatszám tartományban nem akar menni(vizes,négysebességes),mi lehet vele?Ha sikerül neki feltornáznia a fordulatot,utána pörög mint a láncfűrész,de lent agyhalott.Ja és ez csak terhelésen jelentkezik. Ha valakinek van valami tippje,ne tartsa magában.
Addig viszont kénytelen vagyok nyélgázon járni...
Hello! Kellene nekem egy kis segítség remélem tudtok segíteni! :) VAn egy Malaguti F12es blokkom és vannak hiányosságai! Nem tudom pl a hajtásnál a kerék tengely csapágy illetve szimering méretét, és nem tudom van e esetleg valakinek hátra a dob részhez fék kulcsa meg az a stift?
- olajpumpa 2000
- gyári membrán 1000
- hátsó szíjtárcsa 1000
- első féknyereg 4000
- új első és hátsó fékbetét F15höz 3000

F 15 idomok:
- nagy oldal idom 8000
- farokidom 4000
- sisaktartó 5000
- taposó idom 6000
- 2 pici lyukas idom 5000
- akku 2000