Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló fiúk, lányok! Jöhetne végre a jó idő, mert összeállt a járgányom és nagyon mennék már úgy ahogyan ti is! Addig is vigyázzatok magatokra! Üdv mindenkinek!
HÁT ILYENRE SIKEREDETT A VAS!
Az a baj,,, hogy ezt kb pont egy hónappal ezelőtt szokta eljátszani velünk...
Február 15-20 körül mindig elolvad a hó, jön egy nagy felmelegedés, 15 fok napokig, vagy akár egy hétig,,, aztán meg március elején visszaköszön a tél...
Ez most kicsit elcsúszott,,, vesztünkre.
Zolikám sajna ez van. Először engem is majd szb..tt az ideg , de aztán ez már fanyar vigyorgásba, reggel meg a latyak ellapátolásában végződött. Ennyit a 3 meleghozóról SJB. Fekete István egyik jeles művében is ilyesmiről ír, mikor a tél még próbálkozik egyszer, erőtlenül, de aztán csak eljön a tavasz....

És erre meg végszóra kisütött a nap nálunk.
Az a baj,,, hogy egyre kevesebb kedve van már viccre venni ezt az embernek...
Haveromnak kész a motorja,,, elvileg holnap vihetné haza,,, de már megint ez a tetves hó esik,,,kinek kell még ez?
A Tapsi Hapsi jut lassan eszembe mikor Dodó kacsával veszekszik, hogy milyen vadászati szezon van.
Nyúlszezon-Kacsaszezon-nyúlsz... Síszezon-Motoros szezon-Síszezon.....
Már nem tudom sírjak-e vagy röhögjek ezen az időjáráson.
De ott voltak.2001-2002 tele vagy ilyesmi volt,mert pont katona voltam és a nénike akit interjúvoltak honvédségi mackófelsőben nyilatkozott.Csörgött is a telefon hogy haza loptam a mackót!Kex rédén se isznak többet mint máshol elhiheted.
Erről nem nagyon tudok De a rédeiek akiket ismerek isznak annyit hogy ott még repülő bálna is szokott lenni
Nem ott volt a puma?
Hadházy laci mesélte, hogy nekiindult az Jákshow Nagyrábéra és Nagyrédére érkezett meg. Csak 200 kilóméter a különbség kicsit elnézte a kanyart aztán ott érdeklődött a nagy macska után
Szia!
Én Gyöngyösön, haver Nagyrédén lakik. Egyenlőre a solymosi bányát célozgattuk (még régi gépekkel) de a Sárhegyre is van pár jó út, meg lesz még aki mutat a Mátrában is
Volt szíved eladni annyi év szolgálat után?Nyugdíjazni kellet volna,kocsmábajárósra vagy valami enyhéb használatra.
Pistabá eltávozott közülünk. Emlékét megőrizzük.
Tök ideális motoros idő van........
Környéken tudtok valakit akire rá lehet bízni moci fényezést?
Sziasztok. Merre szoktatok motorozni a Mátrába? Hol laktok?
ok,köszi.kereslek
adatlap
Hali,
engem igen. Mi a számod?
Hibakód stb
Ha valakit érdekel szinkron, vagy Suzi injektor piszka jelezzen.
Na megvan az új Pápa, lehet intézni a jó időt!
Ilyenről nem tudok, de nekem van endurom, meg havernak is, velünk lehet jönni
Majd teszek fel egy fotót a mi utcánkról.. legyen elég egyenlőre annyi hogy nagyanyámék csak annyit mondtak: "nem is csoda hogy ide terepmotort veszel" Pedig orvosi rendelő és szervíz is van az utcában! Persze a mögötte lévő utcán gyönyörű sima hibátlan aszfalt.. JA ott lakik a rendőr főmufti..
Tőlem lehet 500 is a benzin, de akkor nekem egy kátyú ne legyen a Mátrában meg semmi ilyen nagyobb forgalmú úton!
Sziasztok. Érdeklödnék Gyöngyösön van e Quados, vagy cross motoros baráti kör?