Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor tavaszig ez a 3 hónap már meg sem kottyan...
Én most tértem magamhoz:-) Újra van értelme az életemnek
A téli depresszióba merülve senkinek sincs kedve pötyögni...
Bár Te tudod a legjobban mire gondolok...
Mi újság a Futrinka utcában? Mátra fórum halott? Van valaki aki még él a padon ücsörgő sapiensek közül?
ha motoros elé lép akkor az csúnya történet lett volna
Azt is láttuk. Sajnáltam szegényt, habár azt nem, hogy nem elénk lépett.
arra a részre nem mentem de Sástó - Mátraháza közt meg szarvast fogott egy autó, de mentő nem volt szerencsére, szóval gondolom nekik nem lett bajuk. A Bambi kinyúlt
Egy motor bent/lent a fák közt, egy másik álló helyzetben körberajzolva, 2-3 mentő, sok ember. Ennyit láttunk belőle, ahogy elhaladtunk a helyszín mellett.
az utinform csak annyit írt,hogy félpályás útzár,mert egy motoros elesett...
Volt ma egy csúnya baleset Sirok és Egerbakta között. Tud valaki valamit a részletekről?
Az este ugyan esett, de most szépen kezd sütni a nap. Akkor aki tud jöjjön a hegyre! Sokan rutinosak köztünk, de nem feledni az aszfalt már hideg és levelek is vannak szerintem bőven a az úton! Óvatosan, és zárjuk boldogan esés nélkül a szezont.

Széles utat, olcsóbb benzin mindannyiunknak!

Találkozunk a falépcsőn.
Ahogy előttem írta Vik itt a jó idő, pontosan a maradéka.
Rendezzük meg az idényzárót szerintem holnap.
Aki tud jönni kint a helye a falépcsőnél.
jó az időőő motorra fel!
Ő az, de már meg is van a száma VIKnek köszönhetően
Névre nem emlékszel? Volt a motor a mamiban egy Petőfibányai oszt társam, vmien Dávidnak hívták
Privibe átküldtem...
először azt olvastam,hogy:szeretőt.... na mondom,társkereső oldalra kerültem....
Sziasztok!
Úgy emlékszem valaki említett itt Petőfibányáról egy szerelőt. Tudna valaki elérhetőséget adni mert elkavarodott
baxxák meg a versenyeiket.
Suzuki hegyek.
http://www.gyongyos-matra.hu/h...

Király ezen a hétvégen sem motorozunk akkor.
Képek is készültek ám, amit köszönünk szépen!
Szia...valami nem stimmel...csak az oldalt látom igy..a képet tedd fel..vagy képeket...ugy lehet jutunk valamire...