Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a válaszokat! Azért még gondolkodom merre menjek motorral "haza".
Pont errefele verettem hétvégén, és tényleg igaz, vannak tök jó szakaszok, aztán egyszer-egyszer befigyel egy kátyú.. De összességében zsír Terpes előtt van egy nagyon jó kis szakasz, utána meg éles váltás, be is kaptam egy kátyút.. Aszittem kiszakad a moci eleje
én meg akkor elmondom a 21-es út felé.... Hatvantól a 21-es nem a legjobb,pozitívum viszont,hogy több szakaszon már kiépítették a dupla sávot nem kell S.tarjánig feljönni,Kisterenyénél jobbra a 23-asra fordulsz.aztán Nemti után jobbra Mátraballa felé.Ez végig tűrhető,vannak jó kanyarok is,viszont előfordul,hogy 1-1 váratlan kátyú befigyel.És ez az út bevisz Recskre....ott aztán jobbra Parád-balra Sirok...ennyi
Szia!
1. A salgótarjáni utat nem ismerem.
2. Kápolnáig egyenes út majd falvakon át zötykölődő végül kicsit jobb minőségű kanyargós befejezésű a második - ha nem unod az elején akkor elfogadható opció
3. A markazi út mondhatni konstans rossz, főleg Markaz után, bár Verpelétnél ahol le volt szakadva az út azt állítólag rendbe hozták.. szerintem ez vállalható, de semmiképp nem élvezhető maradéktalanul

A Háza-Sasvár szakasz siralmas, nagy bánatomra Az lenne mind közül a legélvezhetőbb, de még a látszatjavítások is csak rontottak rajta
Szia ! Salgótarján felé.
Sziasztok Mátra lakók!
Kis segítség kellene Gyöngyös-Recsk távlatban? Merre lenne érdemes a mátrai szerpentint kikerülni ahol kanyarok is vannak az út is elfogatható (nem olyan mint M.háza és P.sasvár között) és nem kerülök sokat? Amit én ismerek: 60nál el- Salgótarján- 21 es - Mátraballa- Recsk; Gyöngyös- Kál- Sirok- Recsk, (itt van rosszabb útvonal, de amikor még arra jártam tűrhető volt; Gyönyös- Markaz- Verpelét- Recsk. Melyik út motorozható a legjobban?
Köszönöm a segítséget!
sziasztok! segítünk! bukósisak és ruházat javítás olcsón,próbát meg ér ! képet küldesz a problémáról, legolcsóbban orvosoljuk! nem tákolmány,minőségi anyagokkal dolgozunk,szerintem jobb a gyári anyagoknál ,amit max 1,5 évre gyártanak! ha nem tudjuk megoldani,inkább szólok h nem vállaljuk!

http://motorosruhajav.blogger....
Az jó kis vas. Igaz nekem a karbisok dizájnja jobban bejött és a motorkarakterisztikája is. A karbisok máshogy tolnak és kevésbé van steril érzet. Mondom ezt én aki legszívesebben egy R1 Bangnek húznám. Majd tegyél fel képeket ha meglesz. Sok sikert és balesetmentes km-t vele!
nem bizony...Cbr600f4i-t.
nálam az LC4 volt az aszfaltszaggató meggyűrte maga alatt az utat
Biztos. Ha aszfaltszaggatót akkor egy RC8-ast?
csak nem KTM-et?
350 kp?
Sziasztok! nem akar valaki venni közületek egy jó Honda Xr 400-as mocit? Eladom, mert aszfaltszaggatót veszek.
ha érdekelne esetleg valakit, erre az email cimre irjon: sangi86@freemail.hu
Köszönöm
Vasárnap motoros nap a Kakucsringen. Ha van kedvetek és lehetőségetek gyertek el. Mi is ott leszünk a gyerekkel. Vigyázzatok magatokra! Üdv mindenkinek!
hm.. önmagamhoz képest keveset vétettem a dátummal mi épp akkor sátraztunk a Balatonnál.. leértünk, 40fokban felállítottuk a sátrat, éjszaka vihar, másnap 12 fok
Azt ne is emlegesd,,, 2010-ben volt... Olyan pocsék hideg volt, hogy csúfra júniusban be kellett fűteni.
hátha jön egy hűvösebb időszak a nyáron mint 2 éve. volt hogy júliusban 1 hétig 18fok körül volt
Látom, hónap eleje nem jó neked egy ilyesmi karikához, közepe nekem már telítve,,, júniusban meg már kemény melegek lesznek,,,ha most holnapra 30 fokkal riogatnak minket.
Dehát fontos dolgod lesz,,, koncentrálj most arra.
belül nincs ösze heggesztve a perforált lemez?
hú hát ez azért nagyon hívogató!
érettségi után viszem vissza a motort Dávidhoz, muszáj ilyen helyekre is elmennem!
Ma mi is bohóckodtunk egyet a mi hegyünkön...
Farkasgödör.
Kár na majd legközelebb!
Jaja földúton megyünk most, inkább csak bohóckodás, nem "komoly túra"
üdv! segítséget szeretnék kérni azoktól akik szedtek már szét sport kipufogót! végét hogy tudták kihúzni szegecs lefúrása után?
Köszi hogy gondoltál rám. De nekem nem jó. Föld utakon fogtok motorozni? Vigyázzatok magatokra. csak ésszel.