Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok
köszi!
Haver tud valami zúzósabb részt (erdész ismerőse vitte el arra) Csak most nyaral, de majd rákérdezek pontosan merre is van. Tán Gyöngyöspata környékén valamerre.
Én még olyan komolyabb, hosszú, küzdős részre nem mentem, amire azt mondanám hogy érdemes elnézned. Akárhányszor enduro volt a gép nem ért rá senki, egyedül meg inkább nem vágok bele Ha addig felfedezünk valami jó részt majd írok, de most nekem SM a gép és a barcikai találkozóig nem hiszem hogy átépítem.. aztán lehet hogy mégis
nincs valami faja zúzósabb terep felétek? persze ami nem természetvédelmi terület
ha lenne pár track az jó lenne, szeptemberben tervezünk arrafelé menni
kb terv:
Gyöngyös-Nréde-Hasznos-Pásztó-TAR-Bterenye-Mátraszele-Cere
d-Bárna-Starán-Somoskő
múlt évben olyan light volt hogy majdnem elaludtam menet közben, egyetlen érdemleges esemény volt, amikor egy sorompó és a mellette lévő szakadék között huzigáltuk a motorokat a "jó"útra
Na ja.. az egerszalóki poros út.. tudna mesélni az LC4 meg az árok
Úthiba sok van de élvezhető szakaszok is előfordulnak a Mátra északi oldalán Hétvégén óvatosan, nagy a forgalom, kiszabadulnak a mamik papik is kirándulni autóval aztán ez extra veszély
Ja és Gyöngyös meg Abasár között félpályás útzár van 2 helyen is (ha valaki esetleg onnan közelítené meg)
Déli Mátra (Mátrafüred-Mátraháza) legjobb szakasz most. Menjetek pár kört, majd lehet is tempózni rendesen, pihenésképpen pedig egyetek palacsintát Házán legjobb a környéken. Kékestető felé is sok lett az úthiba, fák árnyékától alig látni őket. Északi Mátrában óvatosan, figyelni a kátyúkra! 24esen menjetek el Egerbe, onnan pedig Egerszalók után van az egyik kedvenc szakaszom Gyöngyös felé. Remek út, visszafordítók, elképesztő kilátás, de a porra figyelni kell. Jó szórakozást erre, ha láttok egy Husqvarnás srácot fenn az én leszek :D Ha kell még valami infó szólj. Ha kell útvonalat is linkelek
Szia!
Ha a Mátra közvetlen lábánál akarsz kempinget akkor tudom ajánlani a Parád és Parád sasvár között lévőt mert az nagyon kulturált és még étterme is van. Onnan minden szép utszakasz elérhető.
Debrecenhez kb 150 km .
Sziasztok! Szeretnénk menni egy páran jövő hétvégén a Mátrába 2 napra Debrecen mellől. Még nem volt szerencsénk arrafele motorozni, szóval tudnátok segíteni, h milyen utakon lenne érdemes menni , hol lenne valami jó kemping hely, mivel sátoroznánk? Előre is köszi a segítséget!
Ja, és lehetőleg 0km.-s, vagy annál kevesebb legyen benne!
Mennék én, de nincs mivel! Egyébként, keresek bármilyen márkájú 1000-s ( borzasztó olcsón ) sportvasat, 2005-s évjárattól.
Nah ideje már hogy kitolod az arcod. Azt hittük elvittek az ufók....
Holnap gyertek kifelé... ...nem huzogatni a hüvös szobában... ...
Kösz az infót!
Jó kis kanyargós szerpentin olyan 80%-ban sima útfelülettel. Az tényleg nagyon jó, a maradék meg elviselhető. Cered után kb olyan 2km-re van a Szilváskői elágazó ott vigyázni mert szinte mindig vízátfolyásos és néha hordalékos is. Jó motorozást!
Ott a helyünk!
Csodálkozol?
Az út egy crosspálya.
Az jó! Szeretem, csak kicsit szűk inkább supermoto-s.
Mi most a túloldalán voltunk, Cereden.
Chekkolni nem. Ma is jó volt kint. Aki kimaradt az most lemaradt.
jahhh itt előre kellett volna checkolni?
Érkezek!
Valaki ma a hegyre?
SM uralom Mátraházán
Hétvégén nem hogy üres lesz a parkoló! Indítsátok a gép
eket!
Mindig ilyenkor enduro a gép...
Sástóig tiszta gazolaj az út! Csak óvatosan!