Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv testvér! Remélem ott leszel amikor mi, és akkor jól nyisd majd ki a szemed, hogy lásd a Mátrai riderek ott is megállják a helyüket. Én is keresni foglak. Mert nekünk bizonyíték kell, nem ígéret! Idelye is van hogy indoljak itthonról. Vigyázz te is magadra! Üdv!
Helló fiúk! Ma a Ringen lehet bátran motorozni! Ott nem fog semmi szemben jönni. Figyelni foglak ám benneteket, hogy a pályán mit mutattok majd!?. Vigyázzon mindenki magára!
akkor innen nem vetted ki...
anno nekem is szempont volt, h olyan gumis műhelybe vigyem ahol tudnak rendesen centírozni...
Ringen faxa idő lesz rátok...
Remélem csak viccelsz hogy nem tudod! A kerékegyensúlynak főleg az első keréknél nagyon fontos jelentősége van. Főleg nagy sebességnél.
na igen
centírozásazmegmijjjaaaaafffaxom?
Mi a legtöbben otthon fakanállal szereljük át a gumit, hogy ne sérüljön a felni és fára akasztható csüngősmérleggel centírozzuk ki. Így van skacok?
Gumis: Gyöngyöspata, Szűcsi elágazóval szemben, Erdész Gábor 30/3325661, ha ő szedi ki a kereket 2500/db, ha kiszedve viszed 1500/db. Centíroz is
Köszi!
Ma hoztam haza a motort, jövőhéten lehet lesz használt hátsó gumi akkor azt teszem fel, az újat meg majd az új elsővel, ha már az is kipurcant
új szavak születnek
1400 Ft egy csere centírral nála.
Én vittem hozzá motor meg autófelnit is. Odavittem, megcsinálta, kifizettem és pont. De most itt nem az volt az alapvető kérdés, hogy ki hogy beszélget az ügyféllel, hanem hogy ki csinál a környéken ilyesmit, úgy hogy nem kúrja szét pl a felnit.. Nekem ő mindig szépen megcsinálta amit kértem. Beszélgetni meg nem beszélgetünk. De nevet (nem csak nicknevet), telszámot, stb lehet beírni nyugodtan, ha valakinek van jobban bevált motorgumis ismerőse a környéken.
Hát én régen voltam nála,de a hozzá állás nem tetszett.Tudod mikor igénybe veszel egy szolgáltatást,mint például egy gumi csere,amiért fizetsz,és amiből a szolgáltató él.Ne tegyen már ugy mintha ingyen szivességből tenné.Ha fizetek,akkor azért valamit hagy várjak már el a pénzemért.Ha meg a motor kerekeket nem szereti,minek csinálja.
Hagyad már ezt az embert.Arányáron dolgozik.
Nekem Safi szereli az RSV4-et is, de semmi gond vele.
minden utcasarkon van egy gumis gép... :)
Okés majd felhívom!
Elötte hívjad szerintem, mert nincs mindig a mühelyben.
Természetesen: Varga János 20/9887-610 Gyöngyös Rigó u. 6. :)
Lehet elnézek majd majd arra érdeklődni Köszi!
Nem ismerem. Esetleg tudsz megadni telefonszámot? Köszi!
Varga szerviz a rigó utcában. Mondjuk nekem nem krossz gumi van, de nekem ő cserélte a mocimon a gumit. Jól dolgozik, ha kell túrok telszámot is