Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Voltak fent ma is rendesen!
Én kocsival voltam,de jó volt látni a sok motorost Lillafüreden
Mindenkép mentem volna én is vasárnap a Hegyre, így akkor úgy indulok el, hogy 2 órára a parkolóba érjek.
Ha valaki a Balatonra szeretne jönni neki ajánlom fel jöhet hozzánk!
http://szallas.hu/sipos-apartm...
motorosoknak kedvezmény csak az ajánlat kérésnél írjátok bele hogy motoros vagy pedig a sportmotoron láttátok a hirdetésem így +kedvezményt kaptok
muhahaha
Sziasztok riderek! Ma nem sokan voltak a Ringen. Nekem is csak 2 óra körül sikerült kijutnom. Ennyit tudott rögzíteni ez a kis vacak a 15:30 as 20 perces etapból. Egyszer meglehet nézni. Üdv mindenkinek!
http://youtu.be/4mf27YAxKDA
akinek jóóól megy
az faja
Enyémet úgysem űberelitek: ismerős, ingyen.
Talán, 1400et kért a kettőért + ott hagytam a legyalázottat.
3 számjegyű/kerék?
Én legutóbb Malom Étterem mögé vittem Szentgyörgyihez. Korrekt és ólcsó!
Saller jah.. azthittem o csak autoval foglalkozik. Jo tudni
..milyen gyorsan megy az idő..már 2éve... .
Közben elmentem a strandhoz közeli (Saller talán?) gumishoz, mert az csak pár percre van itthonról. Ha kiszedve viszem a kereket 1000ft a gumicsere Csak gondoltam leírom hátha valakit érdekel Rendesek egyébként
Bár csak apum ismerte, remélem el tudok menni
Sziasztok Mátrai motorosok!
Eltelt ismét egy év.Július 10.-én lesz két éve,hogy Nintendó barátunk végleg itt hagyta a Mátra szerpentinjeit.Egy közös gurulással szeretnénk tisztelegni az emléke előtt.Vasárnapra gondoltunk,ha az idő kegyes lesz hozzánk.Gyöngyösi gyülekező,majd a visontai temető,füred fölött a baleset helyszíne,majd kékestető emlékhely.
Egyenlőre ugy néz ki,hogy vasárnap 2 órakor gyülekeznénk a tesco parkolóban.Remélem minnél többen eltudtok jönni.
Lehet, hogy egy kavicsot szállító kamazos is arrafele döltötte a vasat, és leeshetett a platóról.. Énis járok arra, de hálisten én nem szaladtam bele. Köszi, hogy eltakarítottad!
Múltkor mikor mentünk volna fel Mátraházára, az egyik legtempósabb kanyar végig volt rakva öklömnyi kövekkel. Megálltam és letakarítottam nehogy valaki megsérüljön.

Kérdezem: Miért tenne ilyet valaki? Arra nem is laknak, nincsenek túraútvonalak sem. Annak a kanyarnak a környékén nem is látni olyan köveket. Nem értem az embereket...
holnap mi is megyünk fel zárás után kb fél 6 6tól..
aki gondolja csatlakozzon...
Ma is, holnap is
mi ma megyünk
Holnap valaki megy fel?