Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Urak!
Lehet kóstolgatni az új aszfaltot, nem is olyan rossz!!
Gyűjts aláírást egy petícióra a felesleges kiadás ellen "legyen szar az út a mátrában" jeligére.
Na faja,most cseréltem le a banditot supertenerére...
Akkor lesz megint bőven dolga a helyszinelő rendőröknek! :)
... és július végére át is akarják adni a 24. sz. főutat, mely így újra a Mátra Rally egyik kiemelt helyszíne lesz! Köszönhető mindez főként Szabó Zsolt államtitkár úrnak (Nemzeti Fejlesztési Minisztérium), aki Heves megyében országgyűlési képviselő, ugyan nem ennek a körzetnek, de szívén viseli a mátrai utak sorsát is.
Tehát még idén élvezhetjük az új aszfaltot. Ma sajtótájékoztató keretében tájékoztatták a lakosságot az útfelújításról. Akit érdekel több infó az út felújításáról illetve képek a sajtótájékoztatóról: http://hatvanonline.hu/hir/Jo_...
Ma voltam arra pont kíváncsiságból(mármint a Mátrában)Pásztótól föl Galyatető felé,majd balra el P.sasvárig.Az út minősége katasztrófa.1db Kawasakis kollégával találkoztam összesen.Sasvár felé végig szinte 30as tábla,meg útjavítás....Bár ebből még nem sok látszik,viszont a sasvári parkoló tele van munkagéppel... Na kb.ennyit helyzetjelentésként
Folytatódnak a megyei útfelújítások, itt látható, merre. Most a 3. számú főútvonal újul meg Gyöngyöstől végig Kerekharasztnál a megyehatárig, a 21-es út egy rövid szakasza, amelyet nem érint a már folyó Heves-Nógrádi négysávosítási nagyprojekt, illetve a 24-es számú főút Parád és a galyatetői elágazó közötti szakasza. Az országszerte zajló komplex útfelújítási program – amelyben 69 milliárd forintért csaknem 600 kilométernyi út lesz autósbarátabb - része a megyei utak korszerűsítése is. A beruházásokat a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium bonyolítja le.
mondd+Neki,hogy üdvözlöm,majd felhívom ha ráérek... jó éjt! örülök,hogy itt voltál.
Szinte 2 hetente talizunk..dumálunk... barátok lettünk
Nhorbival legutóbb talán Sirokon vagy Egerben találkoztam... vagy nem is...Bükkszéken a nyáron....
Jahh és benőtt a fejem is már
Tavasszal nekilátok a jogsinak azóta rengeteget moto4oztam..túrák találkozók... sok új barát
De azóta legalább Nhorbee megismert... és a mai napig barátok vagyunk! Ezt viszont... Gnek köszönhetem
ja...aztán Veled mi van?...meg ez a motoros KEX is eltűnt...
Felejtsük el!
ja...emlékszem...G...voltak dolgok...
Jahhh Te, VIK, Pelikán... had ne írjam le a nevét... de mindenki más ismeretlen már itt Nekem...
ja,+lemorzsolódtak emberek... nem is kevesen... de a hűségesebbek itt vannak...
Eltelt pár év
ismerős ez a nick...
De nagy csend van erre felé
Sziasztok!
Keresek Endúrós társat!
Mert egyedül mocizni nem jó.
Aki szereti offroad-ot, és a Mátralján lakik.
És akar jókat gurulgatni,hegycsúcsokat meghódítani...stb.:).
Kérem írjon nekem:szmuki@freemail.hu
ez olyan rég volt igaz sem volt...
Bízom benne, amennyiben vasárnap jó idő lesz. kora délután hasonló látványban lesz részünk ezen a helyen.