Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halálos baleset fenn a hegyen kisodródott és a busz alá csúszott a motoros
Ki mit tud erről?
Szombaton már be volt foltozva De a Bükk nekem akkor se olyan jó mint a Mátra.. hiába jobb az út, mindig van valami szutyok vagy kavics amit jobban utálok a már jól ismert kátyuknál.. Cered meg a legjobb No meg Aggtelek, de az már kicsit messzebb van.
Bizony, csak meló van ezerrel, de talán két hét múlva hétfőn elég kipihent leszek. Hétfő a szabadnapom, sajnos hétvégén is késő estig dolgozok.
Egy kiadós pályázásra már jó lenne benevezni!
Nekem bőven elég volt az az egy is, ilyenkor mindig rájövök h az utca nem nekem való, se Bergel, se utasként.
Tény, hogy nem mostanság jártam arra.
A Bükk? A múltkor mentünk Lillafüredre, párszor akkora darabok hiányoztak az út "széléből" h elfértek volna autóval is benne. Persze csak egy táblát kiraktak elé, h időd se nagyon legyen megállni vagy kikerülni ha gyorsabban mész.
Ja és a ruha mérete 54-es!
Eladó jó állapotban lévő AXO motoros ruha méretprobléma miatt! Szakadás, kopás és csuszásmentes! Szerintem ennyiért ajándék! 35000Ft 30/236-1413 Felpróbálható Gyöngyösön
Szép gép, ha tudok mindennap mellé parkolok!
Mostanság elég nagy a rendőri jelenlét, le- fel ingázva minden motorost kivesz a két motoros rendőr és be is gyűjt pár ezrest a haza nevében. A Mátra útjai siralmasak, Mházáig tűrhető. Cered felé lehet jót menni, na meg a Bükk!
Szia!

Füred és Háza között!
A többi "út" max túraendúrónak vagy supermotónak, való
Hétvégén amikor nagy a forgalom nagyobb a sündörgés is, hétköznap jobb a helyzet minden szempontból.

ui: Kesztyű jó lett?
Közút nem verseny pálya...
http://youtu.be/cxnW95rdTd0
A Parádasvári felfutó kritikán aluli,a galyai szintén,Mfúred -Mháza között elmegy kategória,itt van inkább motorozás jobban,de tegnap is volt 1 baleset.... Parád felől Eger felé is van 1 elmegy rész.
Sziasztok!
6 év kihagyás után végre rászántam magam és vettem egy gsxr 400 motort ( nekem ez is elég, ráadásul ez fért bele a költségvetésbe ) kérdés hogy mennyire motorozható a mátra illetve mennyire van tele rendörökkel? illetve ti merre és mikor szoktatok motorozni?
Tisztelettel Gábor
Hali!Én nem az az RC vagyok akire gondolsz Ő kötőjel nélkül használja ezt a nick nevet.
Csak nem haza jöttél?
Hétvégén lehet felnézek én is a Mátrába...
Jól látod,de nem 25,csak 20.
jól látom hogy egy 25th Anniversary editiont vettél?
igen,de motorozni nem sokat lehetett az eső miatt.
motorral?
Vasárnap du.voltam fent,de téged nem láttalak druszám!
én múlt héten,esőben is bevállaltam .... :D
most nézem,hogy ez nem is a vicc topic....