Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyenem is volt egyszer, 2000-ben
amikor még takonnyal ettétek a lekváros kenyeret 1991
Ha elmúlik ez a szar esős idő, azért remélem feltoljátok hétvégenként az arcotokat a Hegyre műmotorosok . Nem a szobában kell motorozni!
Na majd ránézünk.Mindegy melyik,húzós hozzá minden.
A gyújtás leellenőrzése , azt jelenti, hogy van szikra melegen is. Ha ez a szikra elég intenzív, akkor azt is meg kell nézni, hogy jó időben van-e, tehát az alap előgyújtás időpont nem kúszik-e el melegen. Ha ez sem, akkor melegen indítani kell többször, majd megnézni, hogy benzines-e a gyertya, ha ez is rendben lévőnek tűnik, akkor nincs elég kompresszió, a gyűrűhézagok nagyok és melegen nem indul emiatt.Ha a légtorokba egy kis hidegindító sprét fújsz és akkor beindul, akkor sajnos biztos, hogy a kompresszió hiánya a hiba.
Én is nézegetem,de semmi mozgás.Gószti jelentkezik be néha egy szmájlival.Sipi,van egy mercury csónak motor fateromnak,2 ütemű.Hidegen pöc röfre indul,de ha meg megmelegszik üzemire,akkor van hogy le áll,meg csak szívatóval lehet beindítani,persze nem elsőre.Te mint szaki mit mondasz.Elektronyika lesz nem?Nem megszakítós,cdi vagy mi van rajta,vagy még trafó,de én a gyertyánál kezdeném,az a legolcsóbb.
mindenkinek minden fainat hiányoztok
Megnézem én is minden nap hátha valaki még életben van a mátrai motorosokból, de sajna megöregedtetek
Pedig néha eszmét cserélhetnénk erről-arról.
Amikor volt miről dumálni.
Halott ez a fórum basszátok meg. Emlékeztek e még az ilyesmire?
http://youtu.be/Sm-Tsa1pmyQ még csak tesztelve van de már alakulóba
Mélyen tisztelt Hölgyeim és Uraim!

Motoros nyílt nap a Team SIKARI & az EuroRing csapatának közös szervezésében!

Ugye milyen jó lenne egy jót motorozni egy jó társaságban? Ugye milyen jó lenne kimotorozni a szenvedélyed biztonságos körülmények között? Ugye milyen jó lenne a pályázást megtanulni tapasztalt motoros segítségével?

IGEN!

Légy üdvözölve nálunk! 2014. Április 26.-án szombaton mindezt megteheted az EuroRingen!
Közép-Magyarország legszínvonalasabb, legfelszereltebb, legbiztonságosabb versenypályáján teheted próbára a képességeidet, tanulhatsz a tapasztaltabbaktól, felügyelet alatt bontogathatod az első pályamotorozásod szárnyait.

A program részei:

- Egész nap, reggel 9:00-tól, délután 18:00-ig tartó korlátlan ideig motorozhatsz,
- Motortechnikai ellenőrzésen vehetsz részt (Futómű, gumik, fékek ellenőrzése)
- 12:00-tól 13:00-ig kötelező ebédszünet és pihenőidő,
- Színvonalas büfé, portaszolgálat, közvetlenül versenypálya mellett benzinkút, áram biztosított a számodra,
- A pályamotorozás élményébe belekóstolhatsz tapasztalt instruktorok felvezetésével, segítségével,
- Biztonságos vezetéstechnikai tanácsokkal is segítünk neked, igény szerint,
- Ingyenes fotó-, videókészítés (GoPro kamerával) rólad, a motorodról,
- Igény szerint időmérő készüléket biztosítunk.

Segítségedre lesznek számodra a meghívott VIP résztvevők, instruktorok:
- Szabó Henrik motoros szakújságíró,
- Horváth Miklós rendőrmotoros oktató,
- Papp László magyar dragbike bajnok.

A rendezvény csak és kizárólag az arra alkalmas komplett motoros védőfelszerelésben látogatható! Kötelező a cordura, vagy bőrruházat, zárt motoroscsizma, szabványos bukósisak, zárt motoroskesztyű használata.

A helyszínen fizetendő díj – előzetes EuroRinges regisztrációt követően – a mindenkor érvényes pályahasználati díjak helyett, egész napra mindössze:

13 200 Ft

Szeretettel várunk minden kezdő és haladó, pályázni vágyó motorost egy családias hangulatú, színvonalas, békés, izgalmas pályanapra! Bármilyen kérdés esetén rendelkezésedre állunk.

Team SIKARI
A szervezők

Facebookon és a SportMotor.hu oldalán is meg lehet tekinteni, regisztrálni viszont hagyományosan, az EuroRingen kell, akár személyesen, akár telefonon.


2014.03.14. Gixer mixer!
http://youtu.be/XfgiuJtD9Gw
Köszi, köszi! Briantől már kaptam pár elérhetőséget!
kivárok