Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Duacatit is bevenne a gyomrom de félelmek meglennének.
Na, csákány megyek dögleni.
lehet szerpentinezni vele de érzed hogy nem stabil ha kikeményíted akkor érzed hogy a váz nem elég merev
Akkor annak sem jó az úttartása..hm érdekes.
J az Er6n pont olyan jó mindenre de mégse semmire se.
Megbízható, nyomatékos de ugyan akkor mégis picit kevesled a végét, de csak a végét.
Meg nem ad igazi stílust sehova. Az olyan 50 évesen lenne jó mindennapos gépnek pakkokkal.
EZ is kibaszott komoly, ma jött egy srác full matt fekete.. hát csorgott a nyál
hornet haccá, ott vannak a képek
Me mid van naked?
er6 nekem nem jött be, nem tudtam hova rakni olyan semmilyen volt, nekem nem tetszett. Jó lenne a 750 is de drágák, 1,3M nekem sok egy ilyen motorért a régebbieknek meg ugyanaz a futóműve mint az enyémnek
Ahogy mondod a legszebb Z.
Fehérbe láttam élőben Miskolcon még vagy 3-4 éve de nagyon ütős volt.
Naked Z1000 jöhetne szóba csakis ha olyan lenne tervbe, de sajnos most csak egy szarmasia van és senki nem viszi és nem is szeretem nem is megy.... tuskó, de ez van hülyéké ( enyém) a világ, mert még nem ültem K-n csak egy 400 sx-n nem tudom mi a jó

Bár a Z750R-k is adják az ívet. Er6n em volt 2009-es fekete de nagyon fasza volt az is csak a termetemhez kicsi volt. Néha behúzta a görcs a combomat, azután ríttam a bukó alatt egy sort
De sor 2 650 tetszetős ezért is érdekel a H Nuda is 900ccm-be.
Lottó meglenne ezek mind itt állnának sorba
Szerintem EZ volt a legszebb Z


A "voldemort" meg most megnyugodott talán
Most nézem a kawasaki z1000-t 2014-es kiadását, de kúrra idétlen a fejidom.
Best of kedvenc Naked a z1000 de ez valami elbaszott csúnya
Mikor rájöttem, hogy egy fostalicska semmire sem jó valami van a seggem alatt
Meg egy nagymester K felnyitotta a szememet a lényegről
De inkább nevezzük úgy, hogy akinek a nevét nem mondjuk ki és tudjuk kiről van szó. De ha olvassa nehogy megsértődjön, ez is csak egy segglyuk ( mindenkinek van de senki nem kíváncsi a máséra)" vélemény"
Má megint megvagyok kicsit indulva, most gyöttem haza, volt egy kis tintorettó
oszt veled mi van ? mikor cseréled ktm-re az xt-t ?
Szokott itt ő olvasgatni ha jól tudom de nagyon nem szól hozzá manapság.
Igaz Laci?
Egyre több az oldalon a troll és a szájcséplés is felesleges és semmire való dolog.... értem, hogy ha nincs miről.... nem szól hozzá az ember a hülyeséghez.
üzenőfalról is eltűnt, csak nem kaminozik a gyerek ?
Semmi! Biztos tolja a GTA-t és keni vágja a témát
Tél van nem motorol senki csak endúróba ha kedve szottyan és van, igaz tavasz van hm........
Doboz zenész muzsikus Lászlóval mi történt ?
.. .... ....
Ó, ezek fájdalmasak lehettek. Azért az sem volt semmi, aki utassal landolt a síneken. Mert a pilóta magára vessen, de a hátul ülő csak elszenvedője a baleset(ek)nek.
http://youtu.be/_vdDEMbB4i4 3:06-nál az inas rendesen benéz a kocsiba.
Szakaszosan megnyúlt babetta lánc alig használt riga12 dugattyúval.
Nem. Rendes nagy hosszúszoknyás.
de legalább egy ilyesmi?
Na. ... ilyet se láttan még. Van itt egy srác, akinek a nyakában motor lánc van, mint nyaklánc, és egy dugattyú a medál rajta.
Hahó újabb kérdés! :)
Ismertek a környéken olcsó kipufogó készítő emberkét, vagy lelőhelyet!
Na én még így ismerem! :)