Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mire gondolsz?
Minyonos nincs valakinek?
Nálam is! Törésnyomos...
Ilyen nyomos kép nálam is akad.
Aztaaa, micsoda féknyom!
Igazi Miskolc topicos feszítés
LÁSZLÓÓÓÓ
Akkor vedd úgy, hogy nem is köszöntöttelek
Köszi a köszöntéseket, de nem most tartottam, az októberi Ferenc az én napom! Ilyen kis különc vagyok, nemtehetek róla.
Biztos mindenki motorozik.
Ennyire ne pörögjük túl a topicot
http://youtu.be/lwvKx9MOPys LaciCRM-nek. Nagymuter hogy keni 13:18-tól
Boldog Ferenc napot Apraszaki úr!
A te volt motorodtól egy évvel öregebbet, egy 2000-est, Kecskemétről.
Jaja! Boldog Fecó napot!
Bódog nevenapját a Ferenceknek!
milyen wr250et vett a haverod?
Hja, Breki, amiket felsoroltál, azok egy kivételévek crossmotorok.
Nincs oldaltámasz, nincs lámpa, üzemórásak, nem pálya.
Nekem versenyenduro kell.
Suzukit nem veszek. Épp elég powerszelepet exportáltam mindenféle fajtákhoz, és nem csak RG125, meg RGV 250, hanem RM125, TSR125, TSR200,és nemrégiben már RMX 250-be is érdeklődtek nálam powerekről... Ugyanis egy haverom gyártja ezeket a nem egyszerű alakú kütyüket.
Igazából két alternatíva volt, vagy Husqwarna, vagy KTM, és minimum 250. (mivel 200-as helyére jönne)
Rácz Tomi megvette a 250-es Husky-t, most már maradok a KTM-nél.
A Honda endurójának nincs egy profi futóműve, Kawában meg 250-essel nem nagyon találkoztam, vagy két 200-ast láttam, dehát olyan meg már volt a portán.
Úgyh EXC250, vagy 300.
A TS 200-as régebben nekem is nagy álmom volt, vagy egy RMX 250...
Egy 125-ös TSR-em volt, és nagyon szerettem! De most a pitek tökéletesen kielégítik a terepezési vágyaimat.
És csak narancs színűt vennél?

KX250? YZ250? CR250? TSR200?
Alkatrész miatt gondolnám, hogy ezekkel a típusokkal egyszerűbb az élet, de lehet nem... TSR200 meg egy olyan motor, hogy ahány köbcenti annyi ezresért hibátlan állapotút veszel. Régi álmom nekem is egy bokorugró...
Igen, az 2T, meg bitang is, de attól függetlenül nem adom fel, úgyis az lesz a befutó, csak max később.
300 exc? az 2t az meg mán bitang gép
Nem mondtad a tulajnak, hogy az neked nem 50km és mondjon el mindent frankón ne kelljen potyára elverni 700 km-t
Nekem, meg CRM kollégának ugyebár szezon van. (no nem motoros )
Motor témában meg még rohadt sokáig nem lesz mit írni.
Hacsak azt nem, hogy haverom vett egy WR250-es Husky-t, én meg autóztam 700 km-t egy EXC300-ért, de végül is potyára...
Mindenki elvan tűnve, mint szürke szamár a ködben?
Szokatlan jelenség ez így a tél kezdetén