Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

n.dani!
Mindig elfelejtem... megvannak az indexeim, a balos karistos!
Sziasztok!

A hirdetőt valaki nem ismeri? http://www.kepesmotor.hu/sport...
Hirdet még 1 Suzuki tl1000s-is.
Gumit szeretnék venni, csak nem tudom hogy mennyire meg bízható? (190/55×17 - 120/70×17)

Köszönöm,
tamozsnyik
Köszi a visszajelzéseket!
Valamennyi esett, de a nagyrésze fel is száradt. Lefele már szinte csont száraz úton jöttem 19:30 körül.
Éjszaka még eshet, itt Szerencs környékén záporzik vagy másfél órája, ha arra halad, megázhat a Bükk...majd reggel kiderül.
Nem esett, csak pár csepp volt, szóval, semmi.
Esik/esett a környéken? Mennénk fel holnap egy Lillafüred -Eger témára, ha az időjárás a haverunk.
Igaz nekem csak előre kellett most új, de úgy számoltam olcsóbb mint egy fél új motor. Esetleg új kar-láb....
Ilyen gumi árak mellett soha nem lesz új gumim az is biztos......
Én sem nyitottam még fel, mert motort nem érzékel az a szar. Mindig a bódéban ülő mókus nyitotta fel a sorompót.
Motorgumi Akció.
Michelin motorgumi Páros AKCIÓ 2014
1pár Gumi vásárlása esetén 6000 Ft VISSZAKAPSZ a Michelintől
120-160 Pilot ROAD4 81,990Ft
120-180 Pilot ROAD4 81,990Ft
120-190 Pilot ROAD4 83,990Ft
120-180 Pilot Power 3 76,990Ft
120-190/50 Pilot Power 3 78,990Ft
120-190/55 Pilot Power 3 81,990Ft
Dunlop Páros akció
120/60-160/60R17 Qualifier 55,990Ft
120-180 Roadsmart II 75,990Ft
120-180 Sportsmart II 75,990Ft
120/70-190/55R17 Sportsmart II 78,990Ft
Bridgestone Páros akció
120-180 S20 74,990Ft
A hirdetésben megjelenő termékek a valós raktáron levő készletet tükrözik.
Az árak számlás Áfás árak(melyek után áfa és termékdij befizetve)
A számla alapján 1-év garancia minden termékünkre a hatályos jogszabályok alapján.
Motorgumista.hu.
Hogy mindig a legjobb abroncsot a legrövidebb határidővel tudjuk szállitani,partnereink:Michelin Hungaria -GOODYEAR DUNLOP Hungaia
TERREX –-Bridgeston Hungaria
Én mindig csak a sorompó mellett mentem még be, sose nyitottam még fel.
Én mindig a pláza parkolóba állok be, mert ingyé vagy még annál olcsóbban van motorosoknak! De a "c" épületbe kell menni, mert ott lát a mókus, ha nem nyílik fel a sorompó befele menet.
Álltam már az Erzsébet téren órákat motorral,mondjuk ott ültem mellette a padon. Az Európa park vagy mi a szösz az viszont jó hely,ott álltam többször is,csak akkor a másik oldalról kell menned. Vagy a zenesulitól nem messze,ahol az Impresszó piálda van,ott is parkolásztam már hosszabb időkre. Ez mind ott van a környéken, de úgyis feltalálod magad
Ja, az lesz valami kis keresztező utca vagy dufart alatt ahol nem ártogat.
Csak kíváncsi voltam, hogy közvetlen a sétálóba kötekednek-éééé a parasztgyerekgépével

A fizetést a parkolásért alatt a bírságokra gondoltam
A sétálón van soksok dufart átjáró, szerintem ha egy olyan kis utcácskába betolod úgy hogy ne legyen útban az ott rakodó autóknak, akkor nem fognak bántani.
Nem int ha eddig fizettem volna 1x is
Csak mondom ne kelljen messze sétálni a géptől ezért gondoltam a sétálóra, de ha baszogatnak a szervek mindenért akkor inkább nem adok esélyt nekik.
Akkor max mellette vhol megoldom.
Motorral minek kellene parkolásért fizetni?
*közteres

Nincs kedvem fizetős parkolóban hagyni, mekkinél vhol?
Szerintem ne hagyd ott! Rengeteg köztes meg rendőr mászkál és már az utóbbi két hétben olyanokért is egyből hajingálták a 30as csekkeket, amikért eddig nem szóltak.
Ja és sok a seggfej,pl az ügyészséges portás egyből telefonálgat a rendőrségnek, ha valaki úgy parkol, h kilóg fél métert a táblától, ennyi erővel arra is lehetnek hasonló jóindulatú emberek.
Napot!
Miskolcon a sétálón mennyire baszogatnak ha motorral bemegyek és ott hagyom egy pad mellett parkolni kb 1-2 órát?

Számítsak közteresre aki majd fényképezi a motort/rendszámot és csekk a vége vagy más faszságra?
Nekem az RGV-t itt, a falunkban festette egy helyi mester, az eredményt ismered.
Azért emlékeztetőnek egy kép a frissen összerakott motorról. Itt még látszik a festés minősége.
Nekem a városban 20-at mondtak a gsx-r 2 oldalidomára alapozással+festéssel 2-3 rétegben Lórántffyn a Hadik szerviz festője.