Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miskolctól 60 km-re nem jó?
Hidasnémetibe van egy srác ő csinálta nekem a Kawát még anno.
Festés+kis javítás is volt.
Tud esetleg vki Miskolcon festőt, aki jó áron dolgozik szépen? A tankot meg a faridomot kellene festeni, és mindkettőn van kis javítani való is.
No, tegnap óta annyit változott a dolog, hogy Adee kolléga, (R1) valamint még egy 1000-es Yamahás cimbi jön. Meg addig még ki tudja, ki?
Mi meg lehet akkor fentről vagy alulról támadunk!
mi meg szemből megyünk majd
Vasárnap ebéd után én, spec, készülök a Bükkbe, hogy a haverok közül tud e jönni valaki, azt még nem tudom.
Mindenki tele van munkával. Ezért jó favágónak lenni. A telet végigszopja az ember, de tavasszal azért lazábbra vehetem a figurát, és lehet menni motorozni.
Jönnél te is, ha megyünk?
Ha netán itt nem is tudunk beszélni, ott a számom az adatlapomon, hívj ezügyben.
Legalább nem csak én gurulok mindig egyedül. 1-2 gurulásban majd én is benne lennék, ha meglesz az új gumi.
Rég volt, de akkor így lehetett Valami srác tuti benne volt, ha jól emlékszem
Hát ilyen tuti nem volt, amit írtál, esetleg az egyik sráccal beszélgethetett, mert őt amüúg is ismertük és motorozni is vitte már.
Huh! Köszi! Jól jöhet még ezek a bontók szinte mindíg..... Vasárnap mentek motorozni?
Mindegy, haverkodott, amíg te motoroztál
milyen számelkérés? Milyen fiúk?
Emlékszem rá,hogy van. Mármint hugod. De nem ismerném fel, ellentétben veled, mert téged felismerlek. Már nem azért, de feltűnő jelenség, amikor egyesével hívta félre a fiúkat számelkérés, beszélgetés és ilyesmik céljából Megjegyezhető
Na... hugomra valahogy mindig mindenki emlékszik.....
Nem tudom mennyi, megbegbeszéljük majd. Egyelőre azt se tudom, h van-e.
Még valami, tudtok baráti áron olajat? Idén a Motul-t néztem ki, 5100,ha tudtok 10 alatt kannásat, szólhatnátok Vagy 7100, mert az fullszintes, de jóval drágább.
És olajszűrőt merre érdemes venni? Hilfo 138

(Vagy ha valaki ilyen olajat tervez venni a későbbiekben,esetleg szólhatna nekem,és talán faragnak az árból.)


Idén gurultatok már együtt valamerre? Egy kisebb körben benne lennék én is Valahol hátul,eldugva,mert mindig egyedül megyek
Írtam
Reeemekmekmek.. Annyira gányolni nem akarok, csak összerakni és eladni. Addig meg haver használná. Szóval működnie kéne
54.08 a hengerben a persely,a dugó elvileg 54.02,gyakorlatban csak a szoknyája akkora,felül kopott vagy 0.3-et,és a gyűrű se olyan eleven benne. Gondoltam meggyűrűzöm,de az nem volt életképes ötlet,mivel nincs hozzá gyűrű.. Ez amúgy egy Vertex dugó,szóval ha más nem,keresek valami jó/jobb állapotút használtba
Lényegtelen

Szerintem előbb vizsgáztál az időhiányom miatt, de rutinon voltunk pár alkalommal közösen. Még a hugicára is emlékszem

Ha van indexed és passzol is (keresek képet) akkor hogyért adod? Bár elvagyok 3 indexel is És köszi a nyéki elérhetőséget!
30/2198595 Széchenyi Gabi.
Itt van ni a nyéki, sztem EZT keresitek.
Huh van nyéken motor bontó? A száma engem is érdekelne....
A hátsó 150/70 -r17 es 3000 ft...
Szia! Én tudok neked 150 es gummát teljesen jó állapotú és nagyon jó a mint a is rajta!Küldök fotót és olcsó is!
Magával, a hüvelyezéssel, meg a gyártott dugóval semmi baj nincs, csak a minősége megfelelő legyen.
Íme, itt egy szemléletes példa.
Gyönyörűen megcsinált hüvelyezés 10.000ft-os TKR dugóval, ami az iparos szerint istenkirály.
Egy szettet sem sikerült bejáratni az öt-hat pár dugóból...
Minőségi motorba minőségi cucc dukál, kb ennyi a történet.