Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt biztos nem találsz, ezen a környéken egy csávókámnak volt, (van) ZXR 400-asa, de ide már nem írkál jó ideje, meg tudtommal a motorjához nem nagyon piszkáltak hozzá neki...
Nézz szét Ebay-en, jobban jársz, ugyanis még a bontók is min. 500cm3-től hordanak be motort bontásra.
Halihóóó! Szép jó napot! Valakinek ZXR400 91-es évjáratú motorhoz, Vez.mű. tengelye eladó van-e?
+36704012357 Előre is köszönöm!
Mondom, ebbe hang mellett még erő is van..
Persze, azért nem akartak már velem motorozni, mert szégyellték magukat előttem azzal hogy milyen szar motorjuk meg motorozási udásuk van..
Attól hogy nagy hangja van valaminek attól még nem az a legjobb!
Azért nincs kivel motoroznod mert a környéken inkább eladták a motorokat csak hogy ne kelljen veled motorozniuk!
Ezek így kellettek estére, jól kiröhögtem magam.
Máriapócsra tervezett Motorosnap a várható rossz időjárás miatt jövő vasárnap lesz megrendezve!Megértéseteket,köszönöm!Üdv:Laci-www.motorosnap.com
Komolyan mehetnék veletek motorozni? Ja, mer' hogy ti motoroztok?!
Motor és motorozási tudás nélkül?

Fogadok, hogy Visontára azért nem jöttetek mert a szarotok nem bírta volna az egy napi pályázást sem. Fosol hogy több olajat kellett volna utána tölteni mint benzint.. Vagy talán attól rezeltél be hogy nem tudod a kettest rakni kuplung hiányában? Majd ha fele annyit kap egy motorozásnál a Gixxer mint a DRZ, és fogja is úgy bírni mint a DRZ, akkor majd mondhatod azt hogy félig-meddig van egy jó motorod..
Visontán a DRZ-nek a hátsó gumiján már csak egy 3 mm-es darab maradt amit még nem döntöttem le.
A DRZ-nek olyan hangja van hogy 15 km-es körzetben zeng tőle Borsod megye.. Ez mellett még olyan erő van benne hogy Visontán csak a port nyelted volna utánam..
Nem is hiába dicsérték annyira találkozón is meg Visontán is.
Találkozókon a felvonulásra meg azért nem jöttök mindig mert főzi az a két szar (GSR, GSXR) a vizet. Háá' milyen motor az ilyen, kérdezem én?! Inkább a pincébe rothadó 23 éves kemping biciklire ülök fel mint egy GSXR-re..
Majd egyszer odaadom már a DRZ-t, de vigyázz mert az egy hengeresbe akkora nyomaték van hogy úgy hátravág mint a huzat.. Ez nem Gixxer.

Ui.: Majd ha a jogsi meglesz már akkor majd egyszer kimegyek veletek motorozni hogy megtapasztaljátok hogy mi is az a hang, nyomaték, motor és erő.
De csak egyszer megyek ki veletek hogy annyit azért ne szégyenkezzetek a motorotok miatt..
Szerintem add el azt a szart és vegyél helyette 1 Gsx-rt és jöhetsz velünk motorozni!Hangja sincs annak a fosnak legalább is találkozón nem hallottuk!

Van 1 ismerősöm aki adna érte 2 kiló krumplit ha érdekel az üzlet akkor írj vagy
Üdv Mindenkinek!

SOS kérdést szeretnék nektek feltenni.

Na szóval, először is vázolom a helyzetet.
Az utolsó motorozó haverom is eladta a motorját. Szóval egyedül maradtam. Nem tudok senkivel sem kimenni egy jót motorozni, csak egyedül. És az, amikor csak egyedül motorozunk, azért valljuk be, nem olyan jó mint amikor többen vagyunk.
Van egy Suzuki DRZ 400-as motorom, szóval inkább endurozok. Nálam az enduro az nem a hard endurot jeletni, hanem a soft endurot. Nagyon sokat járkálok a kertek alatt is a határban/földúton.
Tehát most az miatt hogy az itteni motoros társaság tulajdonképpen széthullott, keresnék egy motoros társat.

Hejőbábán lakom, Tiszaújvárostól 15 km-re, Miskolctól pedig 30 km-re.
Egy vagy több olyan motorost keresnék aki viszonylag itt a környéken lakik, és nem sajnálja kihozni a gépét egy kicsit néha saras, néha poros földútra.

Már annak is örülnék ha egy Simsonost találnék itt a közelben.
Ezért kérlek titeket hogyha ti itt a közelben laktok és akartok motorozni földutakon is akkor jelentkezzetek. Esetleg ha van olyan ismerősötök aki akár még egy Simsonnal is, vagy nagyobb motorral rendelkezik, és ő is szeretne motorozni, akkor értesítsetek mindenféleképpen ezzel kapcsolatban..

Köszönöm nektek!
Én megyek,de az időjárástól függ.Eddig esőt mondanak...
nem megy valaki vagy nem akar jönni kunmadarasra május -1-én miskolcról motorral mert nincs kedvem egyedül menni.
gyóóóóóóó
Szziasztok!
18-sa gumija nincs valakinek elfekvőben? Endúró vagy félig terep mintás!
Mz-re kellene
Boldog Nyulat Miskolci csibészek!
CBR 600rr 05-06 Alkatrészek Eladók !
Komplett Yoshimura Kipufogó rendszer + hozzá irt Power Commander 130.000Ft
Komplett elsőkerék féktárcsával+gumi 90.000Ft
Üléspúp fehér fényezéssel 15.000Ft
IRC kuplung és fékkar párban 20.000Ft
GIpro fokozatszám kijelző 15,000Ft
Váltó fordító pedál konzollal 15,000Ft
Galfer fékbetét (használt) párban 15.000Ft 80%-os
520-as alu lánckerék 41-42 fogas 5.000Ft /db
Gyári kuplung ház (használt) 40.000Ft
Hásó teleszkóp 25,000Ft
Tel:30-9676-432 elérhetőség minden nap 8-17-ig
Mindenkit várunk sok szeretettel és jó idővel!Mi bajunk lehet?!
Tudtam hogy ismerős.. hát Gyöngyös :)
Nekem is ők csinálták meg az Egerben szétbarmolt motoromat annó
Fordulj hozzájuk bizalommal.
Jártam már nálunk személyesen, csak jót tudok mondani róluk, a gépműhely részéről legalábbis mindenképp.

http://omegamotor.hu/index.php...
Üdv mindenki!

Tud valaki olyan szakit, aki jó minőségben fúr fel hengert, dugóval, gyűrűvel cakk-pakk emberi áron? 50ccm-ről 70ccm-re kéne. Előre is köszönöm.
Sziasztok,

segítség kellene. ZXR750-be (j2) kellene 1 db rugó a hátsó fékhez. Az előző gazdi elhagyta az egyiket, emiatt enyhén szólva is érdekesen nézki a betétem. Zx7 vagy Zx9-é is jó bele. Ha van esetleg valakinek feleslegbe írjon. (Hátsó tárcsa is érdrkelhet.) Köszi!
Hali! Van valaki a környéken aki 99-es évjáratú R6-tal bicajozik?
Imádat, köszi! De ha ingyé volna, akkor sem tudnám felrakni.. Hm, kitalálok még rá valami megoldást, addig csak nem passzolod le Az a baj,az enyémnek "rombuszos" talpa van süllyesztve az idomba, de vagy simán feltenném a tiédet, vagy.. Még visszatérünk rá Szandra
Miskolcon a NAV-ba kell időpontot kérni? Vagy elég csak jóó korán menni. Regisztrációs adó kapcsán mennék intézkedni holnap.
Gratulálok hozzá hölgyem! Szép is lett amúgy a technika.