Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek ! Valaki meg tudná nekem mondani hogy Kiskunmajsán lesz e a közel jövőben verseny?
Eladó! IÁ:15eft 46méret!70/772-4064
Köszönöm szépen..Akkor megpróbálom ezket is..
sziasztok Csongrád megye környékén hol vannak amatőr cross versenyek és mikor ?
köszi!
Ha dadog az szerintem nem sok benzin, olyankor inkább megtorpan egy marhanagyot de utána forog. Gyertyán kívül gyújtásod többi részét nem nézted? Nekem pl a gyertyapipa közepe elégett múltkor és magas fordulaton volt egy pont ahol nem forgott tovább... új pipa és máris pörgött rendesen. A másik tippem még a power szelep (akadozás, mechanika, működés)
Azt már probáltuk de nem lett jobb.Lehet sok benzint kap?
Levegőcsavar hol áll?
Sziasztok..Yamaha yz 250 van 2 ütemű magas fordulaton ledadog.Mi lehet a probléma?Gyertyát már cseréltem..
Igy kell menni a 2tvel
http://youtu.be/w2lpPEEcuAA :))
Mivel a szívem a crossmotorokhoz húz, ide is beteszem:
Ha valaki szeretne egyedi képet a motorjáról, kedvenc versenyzőjéről vagy van olyan saját képe amit ilyen módon szeretne viszont látni a szobája falán vagy mittudomén....
Szóval égetett képeket kezdtem csinálni, reménykedve, hogy egy kis plusz bevételem lesz ezekben az ínséges időkben :-). Adatlapomnál a hirdetések alatt megtaláljátok.
Keresek! Ha valaki akár használtan is tud Bridgestone M25 80/100-21

kérem jelezze!
Nincs abban még 45 sem.... Vegyél nagyobb motort 250-est ..
SEGÍTSÉG.! Szerintetek az YZ ben (125) 2t 45 helyett hogy lehetne elérnem az 50 lovat vagy többet? nem érdekel ha szétmegy de hogy érjem el?
Köszi Írtam Mailt!
Szia!

Nekem van raktáron! Adatlap!
Motoros boltokban tartanak bovden javítót, még nem próbáltad?
Sziasztok RM-Z Hez Kuplung Bowdent van ötletetek honnan lehetne ? Nincs valakinek Elfekvőben? 5 helyen néztem neten 2 hét mire megjön.....
Ezek közül (ha egyformán jó állapotban vannak) a KFX. YZF-et miért nem?
Köszi a segítséget, én is nagyon a Kxf felé hajlok!
Kawasaki kxf 250,
Eladnám!
Sziasztok!

Motorvásárlás előtt állok és az lenne a kérdésem, hogy 2009 évjáratból - Kawasaki kxf 250, Ktm sxf 250, Honda Crf 250
motorok közül melyik lenne a legjobb választás?
Újszílváson olyan a pálya mint a beton szinte a csak a szél jár rajta sajna multhéten kint voltunk nem érte meg kifizetni a pályát így úgy döntöttünk marad a puha karbantartott és jól motorozható nyársapát hacsak az újszilvásit meg nem csinálják am mikor beszélsz velük ?
Üdv, haver Visontát akarná, egyelőre habozok, mert az messze van, Újszilváson gondolkodom... Holnap letárgyalom vele biztosra.
ehez nagy számolói tudás kell ám szerintem az 52 kg/mm jó neked (eszedhez mérvén) de ha a 40kg/mm választód tuti jó lesz a teleszkópod