Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nebasz, hogy ugyanannyit megy mint az enyém
Nem tudom mennyit mehet mert nem jo rajta a km/h óra
de szerintem 120-at biztos megy!
ez a 150es mennyit megy? mert a 250-es "csak" 120-at
nekem remélem jövő héten befejeződik már a forgalomba helyezése a majestymnek.. már kezdek kicsit türelmetlen lenni mennyibe került pontosan, és honnan való volt?
mér akarod megmutatni, benne van a forgalmiben mikor lett forgalomba helyezve, őneki meg csak te kellesz
Szeva!

Hatósági problémád nem lesz vele, de az eladásnál a vevő problémázhat rajta(ahogy te is mondtad). Menj vissza az okmányirodába, hátha kapsz belőle másolatot. Szerintem.
sziasztok
Ma helyeztem forgalomba a Yamaha Majesty robogómat és
az okmányirodába elvették a külföldi forgalmit, külföldi kivonó papirt
meg az adásvételi szerződést amivel vettem a motort.
Ha majd el akarom adni nem baj hogy nincs rola adásvételi szerződésem? Az a baj hogy ha majd eladom meg se tudom mutatni a vevőnek az adásvételi szerződést hogy kitől vettem!
Igen, hál Isten!

Ma sikerült telefonon beszélnem a NKH Dél-alföldi Regionális Igazgatójával!
Kérdésemre elmondta:
Az Unió tagállamaiból behozott, a már ott egyszer forgalomba helyezett Euro2-es minősítésű motorokat 2011.01.01.étől továbbra is forgalomba lehet helyezni itthon. A korlátozás egy harmadik országra vonatkozik csak. Ill. olyan személygépkocsikra, amiket valamely Uniós tagállamban azért vontak ki forgalomból, hogy az adott országban történő környezetvédelmi(ill. egyéb okok)miatt fiatalabb(pl Euró4-5) járművekbe való beszámítás miatt vonták ki a forgalomból.
Tehát ennyi!

Ezt írta az egyik klubtag.

Akkor bújjuk az EBAY oldalait!
Az információd halistennek téves , semmilyen változás nem lesz a forgalomba helyezéssel kapcsolatban , úgyhogy az eu-n belülről azt hoztok amit akartok , aztán rákkendról !
Nem csak azokra a gépekre fog ez vonatkozni, amiket egy "harmadik" vagyis nem úniós országból hoznak be?

Úgy tudom nem! Ebben az évben sok eus országba legföbbként az olaszoknál magas áron számoltak be régebbi motorokat ha Új e3-t vásároltak! Ezért lettek hirtelen tele a bontók.

Ezt a választ adta a srác a fenti kérdésemre.
Írt a fórumra, a Közlekedési főfelügyelettől kapta a fülest. Nagy elismerésnek örvend HYO-s körben (is), nem kételkedtem a szavaiban. De persze ő sem tévedhetetlen. Lehet elértett valamit, majd kiderül.
Szerintem meg érdemes előtte tájékozódnod, mielőtt tényként állítasz dolgokat.
A honlapból szerintem egyértelműen kiderül, kik is ők valójában és mivel foglalkoznak.
A tulaj mondta a "rémhírt" egy motorosklub fórumán.

Üdv
És ők kik? Egyébként ott sem látom.
Tehát az eu-n belül bármilyen gépjármű amely már forgalomba volt helyezve , az magyar országon is forgalomba helyezhető ,természetesen a regisztrációs adó megfizetése után . Az euro3 illetve tavaly euro2 , valóban feltétel a harmadik országból azaz eu-n kívülről érkező motorkerékpárok esetében, természetesen ott még vám+ áfa fizetési kötelezettség is van.
Jó lenne, ha így lenne, mert kiszemeltem egy jó kis túragépet és nagyon akarom!
Jó kérdés, rákérdezek!
Ez szerintem is alaptalan dolog, abszolút értelmetlen lenne, ha csak euro 3-kat lehetne forgalomba helyeztetni...
Rákerestem a Magyar Közlönyben, és a Nemzeti Közlekedés Hatóság ( NKH ) honlapján ( ők azok, akik a forgalomba helyezés engedélyt kiadják már elég régóta ) és sehol sem találom ezt az infót...
Jó volna, ha elárulnád, hogy ezt miből gondolod...mert, rémhírnek nem túl okos...
Ebben a hónapban 41850 ft.
Szerintem harmadik országból azaz európai unión kívülire gondoltál a 2011-es változásokkal kapcsolatban , mert eu-n belül nem változik tudomásom szerint semmi.
Honnan ez az infó?
Aki kintről akar motort behozni, az figyeljen oda, mert 2011-től csak euro3-as minősítésű gépeket lehet forgalomba helyezni! Ezért ugrott az én tervem is. Dec. közepén tudnék menni a kiszemelt motorért, de nem merek kockáztatni, félő, hogy kevés lesz az idő mindent elintézni.
sziasztok
egy 2000.12. havi 150ccm3-es Yamaha Majestyire mennyibe kerül a regadó? Még magyarországon nem volt forgalomba helyezve!