Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok van egy fzr600 94évj vázam eladó.Eredeti olasz okmányokkal forgalomba helyezhetően.70e ft
sziasztok azt szereteném megkérdezni hogy nem e tud valaki nekem szerezni külföldröl vagy valahonan filérekért 1 aprilia af1?
125-öst! nem érdekel a karoszéria az sem anyira lényeg hogy egyben legyen csak jo cucok legyenek bene és olcso legyen!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
előre is köszönöm!
Pl egy GSR-t elviselnék
Üdv! Rég láttalak itt a fórumon, mondjuk egyébként is, amjd talán a kiállításon összefutunk.
Az átautalási bizonylatával tehet egy szivességet, majd ha jön az sms- hogy ettől, és ettől ennyi jóváirás, na akkor ott van, de addig nyet.
Sajna eladom, pedíg a szívemhez nőtt, de kevés a nyomaték, és nem tudom, lehet öregszem, de fél óra alatt megfájdul a derekam, de ez csak részben a motor hibája.
nem! Amíg nem érkezett meg a pénz,amíg nincs a számládon,addig nuku szállítás.....volt ilyen eset a látókörömben, utalást igazolta az átutalás szkennelt változatával,de az utalást követő pillanatban visszavonta,van olyan bank ahol ezt lehetséges,-----sok a "csürhe" , vigyázni kell!
Eladod a szép gépedet? Valami más helyette?
Persze, amíg nem utalta át a TELJES összeget addig semmit sehová, még ha helikopterrel is jön érte:D, de azért ne gyújtsa fel, megszakadna a szívem
Ha kifizette és van adás-vételid akkor utána akár fel is gyújthatja neked már mindegy nem?
Amúgy addig semmit sehova míg nincs kézben a pénz.
Több néven is csinálják már évek óta a "bizniszt"(állítólag nigériaiak).
Ne foglalkozz velük
Nemrég írt e-mailjében a fizetés után intézné a szállítást tőlem... egyébként Charles Perriez az illető neve ha mond ez valamit, bár a név a legegyszerűbb dolog
Szivessen
Oké köszi!
Igen
Tehát a kétnyelvű adásvételin nekem kellene szerepeni mint vevő?
(bocs h ilyen értetlen vagyok)
Ahoz hogy ithon forgalomba tudjad helyezni eredeti forgalmi,eredeti kivonó és egy kétnyelvü adásvételi a motor papiron szereplő tulajával ami szükséges.Akitöl veszed nem szükséges szerzödés max biztonságból hátha gáz lenne De ha mindenből eredetid van,akkor nem lehet gond Sok sikert
Üdv! próbáltam visszaolvasgatni, biztos elkerülte a figyelmemet de muszály megkérdeznem. Van egy motor olasz forgalmival itt magyarban egy tulajnál de nincs forgalomba helyezve még akkor annak a menetében van valami változás vagy + adásvéti kell vagy hogy megy ha megvenném.
Ilyet mail-t már kaptunk páran.
ÁTVERÉS
Sziasztok! Lenne egy kérdésem, de nem igazán tudom melyik topikba való, így ide írom.
Lenne egy vevő a motoromra, de külföldi, és kérdezném, hogy lenne-e valami olyan dolgo amire különösen kellene figyelnem, nehogy átverjen, persze az eladás napján kijelenteném az tuti. Gondolom a vevőnek is kétnyelvű adásvételi kell , és ha jól tudom nem személyesen jönne érte, hanem a szállító...sok a nyitott kérés
Terád ez nem vonatkozik úgyhogy nyugodtan várhatsz tavaszig
Sziasztok! A napokban vettem egy Suzuki Bandit GSF600S 2000-es kiadásu motort külföldi papirokkal a grandemoto.com-tól. Forgalomba helyezni csak jövő tavasszal akarom. Itt olvastam, hogy valaki azt írta, hogy vigyázzunk, 2011-ben csak euro3-as minősítésü motorokat engednek forgalomba helyezni.
Szóval ez a a 2000-es bandit euro3-as?
motorszállitás ,mentés külföldröl is. 06309492804
Szia, ha vállalod, nekem is be kellene hozni egy motort Németországból.
salamonjanos@gmail.com
Adamfzr!
na holnap teszem fel rá a km/h bogdent kiprószilom mennyit
megy végre! Majd leirom ide a fórumba!
jó, de azért.. mégis
125ös malaguti madison is megy óra szerint 120-at ... akkora melák alatt mint te csak 110et