Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia,
van,ha érdekel 70 3179083

üdv,P.
Berúgó kart keresek xr600 hoz!De ez is elég ami a képen van
XR600 hoz keresek berúgókart!Akinek van esetleg jelezheti felém képpel és árral!

üdv
Sziasztok!2004-es Kawasaki z750-hez keresek jobb oldali műszerfal betétet.Széles utat mindenkinek !
Már megoldódott!
Sziasztok!
Yamaha Fz6 (07)-hoz keresek teleszkópszárat, ha valakinek van, esetleg tud ilyet az kérem jelezze! Köszönöm!
Ment az emil.
Szia,
Van mind a kettőm.
Sziasztok!
Suzuki Gsxr K2-höz keresek első sárvédőt és gyári, átlátszó plexit.
Esetleg, ha valakinek van elfekvőbe....

Köszi!
Yamaha fzr 1000 teleszkóp pár, központi teleszkóp kerekek fék tárcsák Fék nyergek stb...eladó! 70 320 1667 takacs.erik85@gmail.com
Üdv! Yamaha MT-03-hoz keresek kipufogó dobot.
Heló 1991 es kx 250 hez kéne nekem berugókar
szevasztok!

valakinek van elfekvőben 04-05ös zx10r-hez tükör?

Üdv,

Suzuki Bandit GSF 1250 2008-as évjáratúhoz keresek bal oldali utas lábtartót(felső részét, ami a motorhoz kapcsolódik, de lehet egyben az egész is), akár újat, akár használtat.

Köszi
Sziasztok

keresek tuareg v pegaso 600 rotax blokkos mociról sziívócsonk gumit ,vagy etx350 ről is jöhet
Előre is köszi
mchols@freemail.hu
Üdv a Fórumosoknak!
Eladó pár mázsa V2-es alkatrész.
Xv535-750-750Se-xv1000-xv1100+Honda Vt500-750-1100
Tel:06703525376
Üdv Kaczkó
Lehet egyszerubb lett volba ha kinyitom a szemem. Holnap hivlak
Egy telefonszamot vagy email cimet tudnal adni?
nekem van yamaha fazeré 8 ezer a kettö ára kompletten
Sziasztok!

Cagiva Elephant / Tamanaco típusú motoromhoz keresek bármit, ami gyújtással kapcsolatos.
Alaplap, trafó.
Mivel még nem tudom, konkrétan mi baja, így csak érdekelnének, van e egyáltalán alkatrész, s ha van, milyen áron kínálja az eladó. Garanciát vállal e rá?

Bontott, vagy új. Bár az utóbbiba nem reménykedem.

(Szikrát nem ad. Eleinte ledadogott, zuhant a fordulat, még szívatóval se jött rendbe. Lövöldözött mint egy vadász, oszt végleg leállt.)
az új akár 15 is lehet de 10 alatt még sehol sem láttam
Kompletten kéne, megpróbálom a twinmotort de Laci olyan árat fog mondani hogy elnevetem magam rajta
szerintem bármelyik bontóban kapsz ilyet 3-5 ezer körüli áron
ha a felső rész nem kell alsó nekem is van
HASONLÓ kormánybefogót keresek csak 22-es kormányhoz. A lényeg, hogy 1 csavarral lehessen a villahídhoz fogatni.
Sziasztok!
ZZR1100-hoz keresek doboz tartó konzolt, esetleg dobozokkal együtt.